A co když to doopravdy udělá?
Sdílet článek:

A. SVOBODA

Jak píše server Politico, s trochou nadsázky má český premier Petr Fiala sbalené kufry a zamluvenou letenku někam do Karibiku.

Je téměř jisté že si to v příštích volbách opět rozdá Biden s Trumpem. Vzhledem k průzkumům a predikcím nejspíše zvítězí Donald Trump a po 4 letech se vrátí do úřadu.

To je noční můrou pro USA propagátory a vlezdoprdelky tipu Petra Fialy. Trump veřejně řekl že s okamžitou platností ukončí veškerou pomoc (jak vojenskou, tak finanční) Ukrajině a v případě napadení Evropy na pomoc nepřijde. Dle NATO a aktivace čl.5 by USA zakročit musela, ale v případě Trumpa se veškeré smlouvy stávají cárem bezcenného papíru. On prostě ameriku do války nezatáhne a Evropa je mu ukradená. Ono je to svým způsobem v pořádku, protože politik se má v prvé řadě starat o svůj národ a až teprve poté (pokud je to v možnostech) o jiný. V ČR to bohužel funguje obráceně. Už více jak dva roky jsou upřednostňováni “cizinci” a vojenská a finanční pomoc Ukrajině je na prvním místě…

Je paradoxem že Trumpa podporuje všemi lidmi nenáviděná Von der Leyen. Zajímavé, ale čekané. Ta paní má za úkol zlikvidovat Evropu. A pokus se USA s Trumpem v čele rozhodne (a to se stane) se na Evropu vykašlat, obnovit obchodní vztahy s Ruskem a Čínou, tak je do pár let celá Evropa na úrovni Somálska či Ugandy…

Jak se vyjádřil premier Fiala, Trump je zlo a nesmí vyhrát. Tak hele ty joudo, už si jednou uvědom že ty nejsi středobodem planety a můžeš se třeba stavět na hlavu, ale neuděláš nic.

Pokud (a to s největší pravděpodobností) vyhraje Trump a dostojí svým slovům, dojde na to co všichni “chcimírové” říkali. Biliony korun v hajzlu, statisíce mrtvých, ekonomicky zlikvidovaná EU a k čemu? Rusko se porazit nedá. A Trump to ví. Je lepší spolupracovat, než válčit (D.Trump). Je mi upřímně líto všech mrtvých Ukrajinců, protože jsou to jen lidi kteří byli posláni do cizí války za cizí zájmy. O UA tu nikdy nešlo.

Češi tuto vlastizrádnou vládu nesvrhnou. Tu svrhne Donald Trump.

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. No, bude to zajímavé, sledovat je, jak otáčejí na čtyráku. Takový Rakušan vysvětlí Putina v pytli na mrtvoly mladistvou nerozvážností, tomu je jedno, do čí zadnice vleze, ale Fiala, Pekari nebo Lipavský zašli (verbálně) moc daleko, ti jsou nerecyklovatelní. Zmizí v jámě pamětnici.

  2. Je třeba strašit Evropu,aby se vzpamatovala, a začla držet čelo peletonu ve zbrojení s panem dobyvatelem,který zapomněl,kde prý má hranice.A pokud bude mít Evropa takovou haldu šrotu jak buduje dobyvatel už 30 let,tak tu hranici zase pozná,což bude jenom dobře pro klid v Evropě.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*