A komu tím prospějete, co?
Sdílet článek:

A komu tím prospějete, co? Druhé straně? Tak tohle mě napadlo. Nemám totiž na dveřích vlajku a nenosím bikolóru.

Nepůjdu do obchodu kde visí prapor, protože nebudu podepisovat žádný lejstra, aby mi tam prodali boty. Nebudu podporovat fanatizmus, aktivizmus a dělat tím medvědí službu těm, kteří jsou v tom nevinně a potřebují pomoc. Obrátí se to všechno proti nim.

Už si zase připadám jak za komanče. Nařizují mi co mám číst a chlubí se hlavním cenzorem pro dezinformace. Ulicím dávají nová jména a občanů se neptají. Nemají na to žádný zákon, tak zavedou nouzový stav. Nastupující totalitě říkají demokracie a za názor jsou schopní tě zavřít. Jmenuje se to Změna a pro mě je to Drzost.

Říkají si politici a jsou to AKTIVISTI jen o level výš než ti co se přilepují k betonu vteřinovým lepidlem. Těmhle stačí modré nehty.

Já vážně nevím proč jim tu krádež našich svobod za bílého dne tolerujeme. Rozumíte tomu?

Ilustrační foto: Etalon aktivizmu MPA. Alena Schillerová si s pávem trhla ostudu, tato osoba by se mohla vyučovat jako příklad svazáka.

Kateřina Dostálová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Tolerujeme, protože SE NĚKDO …. a dál lze doplnit téměř cokoliv.
    Etalon aktivismu 🙂 Tak pěkně, literárně řečeno….
    Havloidní fíča, jaké štráchy s ní …. Její sebechvála na vládu a všechny ty lumpárny, co podporuje nebo neřeší = to i Chuck Norris bledne a bije se do hlavy, proč není Pekarovou Adamovou ….

  2. Je málo přesvědčivá. Měla by mít vždy jeden neht modrý a druhý žlutý.
    Taky vlasy obarvit na modro a používat žlutou rtěnku.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*