Atentát na Fica se nestal jen tak
Sdílet článek:

HSP

To, co se stalo – atentát na premiéra Fica, se nestalo jen tak. Matovič a progresivní média dlouhodobě a systematicky vykreslovaly národně a sociálně orientované politiky jako lovnou zvěř. Odebrali jim všechna práva – právo na soukromí, na ochranu osobnosti, prakticky je zbavili imunity a vydali je rozběsněnému davu, tvrdí Roman Michelko (SNS). Jeho vyjádření přinášíme v plném znění


Zásadní průlom nastal v roce 2010, kdy Sulík do politiky donesl největší lidský odpad – Igora Matoviče. Ten si celý koncept politiky založil na krajně falešném konceptu, že je třeba jakýmikoli prostředky zastavit, eliminovat, či zničit Směr a Roberta Fica zvlášť. Jakékoliv prostředky k naplnění tohoto cíle byly dovoleny. Po tomto atentátu je ale všechno jinak. Argument – ​​neboť Fico už nikdy nebude fungovat.

Fatálně selhal i koncept politiky postavený na tezi, že je třeba zastavit směráckou mafii. Poté, co se stalo, již tyto argumenty ztratily svoji relevanci. A zároveň je nejvyšší čas, aby současná garnitura začala vážně stíhat černé ovce v justici a OČTK – Orgány činné v trestním řízení, které masivně zneužívaly metody trestního řízení v politickém boji. Zločiny Čurillových, soudce Klimenta, Lipšice, ale i Hamrana, Mikulce a Matoviče musí být konečně vyšetřovány. Ano, jde to velmi pomalu.

Po sedmi měsících jsme se zbavili Mazáka, do čela Soudní rady se dostala respektovaná soudkyně Marcela Kosová, pod tíhou důkazů o fatálních pochybeních byl nucen odstoupit předseda Specializovaného trestního soudu Ján Hrubala – šlo hlavně o kauzu Truban. Ale zločinci jsou i nadále nepotrestáni. Nikdo nevyšetřuje kauzu legalizace příjmů Pavlíny Matovičové s krajně zavrženíhodným zločincem – kajícníkem Bernardem Svobodníkem.

Doba tolerance tohoto velkolepého zla už musí skončit! A nesmíme uvěřit krokodýlím slzám opozice a liberálních médií, které nyní velmi falešně volají po smíru. Nic jiného není ani pokus odcházející prezidentky, tak nastupujícího prezidenta – tedy jejich iniciativa svolat kulatý stůl s cílem uklidnit situaci. Toto setkání by mělo smysl jedině v případě, kdy by se na něm veřejně ostrakizovalo Olano – tento hnisající vřed a zhoubný nádor slovenské politiky.

Ukazuje se však, že tento odpuzující subjekt na naší politické scéně nemá ani milimetr sebereflexe. I po takové tragédii se pokoušejí eliminovat politickou činnost legitimně zvolené koalice, kdy navrhují, aby ta stáhla všechny, pro ni kontroverzní návrhy zákonů, rozuměj, zákon o FPÚ – především však zákon, který má za cíl navrátit televizi a rozhlasu jeho dávno ztracený. Cynismus a obludnost tohoto návrhu je šílená. Dává přímo návod k tomu, jak zastavit pro opozici nepopulární zákony. Stačí provést atentát na představitele koalice a všechny nepříjemné legislativní normy se tím zastaví. Tak toto jim určitě nevyjde.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Šimečkové a média vytvořili mediální pole, aby jejich vodiči, mohli zasáhnout a mlžit.
    Pokud se Slováci nezbaví těhle chráněnců Séréše, klid něbude.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*