Biden oficiálně oznamuje kandidaturu roku 2024, Trump reaguje
Sdílet článek:

TYLER DURDEN

Po měsících náznaků a komentářů, že bychom se mohli dočkat druhého funkčního období, oznámil prezident Joe Biden ve videu z 25. dubna svoji kampaň za znovuzvolení, tj. čtyři roky po dni, kdy v roce 2020 zahájil svou prezidentskou kampaň.

Ve videu vystaveném v úterý ráno potvrdil 80letý Biden, že s viceprezidentkou Kamalou Harris bude zase společně kandidovat na další zvolení.

  • „Otázkou, kterou řešíme, je, zda budeme mít v nadcházejících letech více svobody nebo méně svobody. Více práv nebo méně.“
  • „Není čas na sebeuspokojení… Proto kandiduji za znovu zvolení,“ řekl.
  • „Věříme, že všichni jsou si rovni a všichni v této zemi by měli mít férovou pozici, aby uspěli.“

Biden se ve svém videu, když ukazuje snímky z událostí 6. ledna 2021, pustil do Republikánů tvrzením: „MAGA extremisté se po celé zemi šikují, aby zaútočili na tyto základy svobody.“

Biden poukázal na své volení téma z roku 2020 slovy:

  • „Když jsem na prezidenta kandidoval před čtyřmi lety, říkal jsem, že probíhá bitva o duši Ameriky. A ta stále trvá.“
  • „Každá generace Američanů narazila na okamžik, kdy jsme museli bránit demokracii.“

Avšak přesvědčit veřejnost, že je tím správným mužem, aby pokračoval v této roli, bude, máme-li věřit nedávným průzkumů, těžký úkol.

Jen 47 procent Demokratů a 26 procent veřejnosti si myslí, že by měl o znovuzvolení usilovat, uvedl minulý týden průzkum Centra pro výzkum veřejných záležitostí pro Associated Press-NORC.

Bývalý prezident Trump rychle reagoval svým vlastním prohlášením:

Můžete vzít pět nejhorších prezidentů v americké historii a dát je dohromady a ti neudělali tolik škody, kolik Joe Biden naší zemi udělal jen za těch pár let. Ani by se tomu nepřiblížili.

Díky kalamitě socialistického utrácení Joe Bidena americké rodiny decimuje nejhorší inflace za půlstoletí. Padají banky. Naše měna se hroutí a dolar už brzy přestane být světovým standardem, což bude naší nejhorší porážkou za 200 let. Už 24 měsíců v řadě se propadají reálné mzdy – jinými slovy, pracujícím se pod Bidenem každý měsíc čtyři roky po sobě krátí plat. Vzdali jsme se energetické nezávislosti úplně stejně, jako jsme vzdali Afghánistán, i když jsme ji ještě nedávno měli – a ceny benzínu právě prorazily 5měsíční maximum a půjde to ještě mnohem výše.

Pod mým vedením jsme měli nejbezpečnější hranici v dosavadní historii USA. Ale nikdy tu nebyla hranice jako tahle. Pod Bidenem je jižní hranice opuštěná a miliony ilegálních cizinců se pouští do našich komunit. To, co se teď děje, je za hranicemi uvěřitelného. Přicházejí sem z ústavů pro duševně nemocné a z kriminálů. Ty tam všude vyprazdňují. Vyhazují se do Spojených států amerických. Mnozí z těch lidí jsou velmi nebezpeční, tak se jich zbavili. Jsme něco jako smetiště. Naše města jsou přeplněná bezdomovci, drogovými závisláky a násilnými kriminálníky, které masově naprosto beztrestně vypouštějí z žalářů, zatímco tady se orgány zákona zneužívají jako zbraně proti zákona dbalým konzervativcům či Republikánům, nebo lidem, které prostě nemají rádi. Naše děti nám levicoví úchyláci a fanatici indoktrinují a mrzačí. Vyšší velení našich vojsk naprosto propadlo progresivismu a tak naše ozbrojené síly trpí.

Biden náš národ na světové scéně naprosto pokořil, což začalo afghánskou katastrofou, snad nejtrapnější událostí v historii naší země. To samé platí vůči našim nepřátelům, když viděli náš děsivý útěk z Afghánistánu. Rusko se druží s Čínou. Není nemyslitelné, že Írán bude mít do pár dnů atomovou bombu. Ukrajinu zdevastovala invaze, k níž by nikdy, kdybych byl prezidentem, nedošlo – Joe Biden nás zavedl na pokraj III. světové války.

A Biden je navíc k tomu všemu nejzkorumpovanějším prezidentem v americké historii, která se k němu ani nepřiblížila. Nikdo nevěří svým očím, co se děje, a zase úplně beztrestně.

Při tak kalamitním a selhavším prezidentství je téměř nemyslitelné, že by Biden vůbec pomyslel na kandidaturu za znovu zvolení. Víte, co se dělo při posledních volbách: podváděli a ty volby zmanipulovali. Já vám ale slibuji toto: pokud se objevím v debatě a porovnám, co je za námi, bude to pro radikály od Demokratů ta nejhorší noční můra, protože za nikým tu ještě nebyla taková mizérie, jaká je teď za nimi, a naše země nikdy nebyla tak na dně. V celé americké historii nebyl nikdy větší kontrast mezi dvěma po sobě jdoucími vládami. Naše byla ohromná a jejich je selháním.

S vaší podporou ve volbách roku 2024 Joe Bidena porazíme. Zachráníme naši ekonomiku. Zarazíme inflaci. Zastavíme tu invazi na naší jižní hranici. Obnovíme národní důstojnost. A zabráníme vypuknutí III. světové války.

Spolu uděláme Ameriku opět velikou! Děkuji vám.

Nakonec, jak v Epoch Times uvedl Jeff Louderbeck: Pokud Biden vyhraje demokratické primárky a Trump uspěje v republikánských primárkách, bude se ve všeobecných volbách tvořit historie.

V odvetném střetu mezi dvěma stejnými kandidáty nikdy v amerických prezidentských volbách nebylo lavinovité vítězství.

TYLER DURDEN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*