Bidenův ‘Nový světový řád’
Sdílet článek:

Pete Hoekstra, překlad původního textu: Biden’s ‘New World Order’, překlad: Libor Popovský, Helena Kolínská

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 1,29 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

 1. Americký prezident Joe Biden v příštích dnech pravděpodobně oznámí další vojenskou pomoc Ukrajině v hodnotě asi 800 milionů dolarů (18 miliard korun). Podle agentury Reuters to uvedlo několik zdrojů obeznámených se situací. Předchozí balík pomoci ve stejné výši přislíbily USA Ukrajině minulý týden (ČTK)

 2. Přemnožili se jim:
  1.) černoši
  2.) buzíci
  3.) ekologisti
  4.) neokomunisti
  5.) mutanti výše uvedených

 3. Bez existence přirozených predátorů začala odměňovat ty, kteří se nejvíce množili, a z inteligentních se stal ohrožený druh. A tak to šlo po celé generace, i když si toho všiml jen málokdo – pokud vůbec.
  zdroj
  Absurdistán (2006)

  • Zdá se, že poslední soudný člověk v USA byl Michael Jackson, černoch co si přál co nejvíce se vybělit. Teď je to naopak.

 4. Titulek je bohužel zavádějící. Biden je jenom loutka těch co řídí nadnárodní korporáty a banky. Slova jako “New World Order” se mu občas zmateně melou v hlavě když se snaží držet ideologického programu lidí pro jejichž zájmy tam byl dosazen.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*