Taktické jaderné zbraně pro Bělorusko – Putinův dárek?
Sdílet článek:

Na sociálních sítích se objevil příspěvek ruského opozičníka Andreje Piontkovského. Podle disidenta existují informace, že Rusko dodalo Bělorusku 4 taktické jaderné hlavice. Piontkowski vyzval Spojené státy, aby „okamžitě tyto informace potvrdily nebo popřely“.

„Jsou zde informace, že do Běloruska byly doručeny 4 taktické jaderné hlavice. Spojené státy musí okamžitě a) potvrdit nebo odmítnout; b) veřejně vysvětlit panu Putinovi, že v případě jaderného útoku bude osobně zlikvidován z jakéhokoli území,“ napsal Piontkovski na sociálních sítích.

Andrei Piontkovsky je publicista, vědec a analytik. Často srovnával rétoriku Putina a Hitlera, například analýzou projevu prvního jmenovaného v roce 2014 na Krymu.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*