Německo: S konverzemi dětí k islámu je to ještě horší než tvrdí zpráva
Sdílet článek:

SLOVANKA

V poslední době byla mainstreamová média po celé Evropě doslova zaplavena zprávou o tom, jak v Německu dochází ke konverzi dětí k islámu. Děti konvertují buď ze strachu, ale údajně stále častěji i proto, že si myslí, že je to tak správně, aby zapadly do stáda.

Jde přesně o to, před čím varuji již roky a co je logickým vyústěním společnosti, která si nechá islám přerůst přes hlavu. Jde o ideologii horší než nacismus – a pokud to Evropané nepochopí, cesta do chalífátu je plně otevřená.

Než budu situaci v Německu komentovat dál, tak uvádím zprávu, která o problémech hovoří a připomenu i situaci na školách:

Podle studie Kriminologického výzkumného ústavu Dolního Saska (KFN) více než dvě třetiny (67,8 procenta) muslimských studentů dotázaných v Německu vyjádřily svůj souhlas s následujícím tvrzením: „Pravidla Koránu jsou pro mě důležitější než zákony v Německu.“

Téměř polovina (45,8 %) věří, že islámská teokracie je nejlepší formou vlády.

To úzce souvisí se situací na německých školách:

Situace ve školách je ještě dramatičtější, než naznačuje vyšetřování. Úředník říká: „Stále více rodičů německých dětí se obrací na poradenská centra, protože křesťanské děti chtějí konvertovat, aby už nemohly být ve škole outsidery.“

Na pozadí tohoto dění je vývoj, který je stejně zřejmý jako často potlačovaný: počet islámských žáků velmi silně stoupá, a to je velmi nepřetržitý vývoj. Na druhé straně jsou křesťanské děti stále více v menšině, zejména ve velkých městech.

Podle zprávy to státní bezpečnostní důstojník komentuje takto:

„Vzhledem k silné imigraci v posledních osmi letech výrazně vzrostl podíl muslimské mládeže a dětí ve školách. Mnoho dětí navíc pochází ze striktně náboženských rodin. Zejména migranti ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku někdy pocházejí z velmi archaických kultur.“

Morálka v takových rodinách je obvykle zcela odlišná od morálky těch, kteří v Německu „žijí již dlouho.“ Zatímco křesťanstvím – a o to spíše Biblí – se žije v stále menším počtu rodin, v mnoha islámských rodinách je Korán přísně dodržován.

Náboženství a témata jako rodinná čest mají nejvyšší prioritu – v německých rodinách je to dnes myslitelné snad jen ve výjimečných případech.

„Pokud se dívky ve škole chovají v očích muslimské mládeže příliš západně, nenosí šátky a baví se s chlapci, studenti si myslí, že musí bránit čest a nabádat dívky, aby se chovaly jako oddané muslimky. Navíc je tu i tlak vrstevníků, protože chcete někam patřit,“ říká státní ochránce.

Němečtí učitelé ve školách jsou zahlceni, dívají se jinam, nic nedělají, selhávají, řekl novinám zaměstnanec státní bezpečnosti:

„Muslimští studenti většinou vypadají velmi hrozivě a někdy i násilně. Na školních dvorech vznikají paralelní společnosti. A pokud letos v létě opět přijde do škol velký počet muslimských dětí, situace se ještě vyhrotí.“

Ve velkých německých městech je podíl muslimských žáků v některých školách více než 80 procent:

Berlín, Frankfurt, Offenbach, Duisburg, Essen. Muslimské autority navíc podněcují studenty. Podle zprávy státní ochránce varuje:

„Existují určité kanály TikTok, ve kterých islamistické popové hvězdy přesvědčují studenty, že se musí postavit proti západnímu způsobu života, že pouze chalífát je správnou formou vlády.“

Německé děti nyní musí platit za to, co politici podělali v oblasti integrace.

„Německé děti jsou prostřednictvím nenávistných kanálů na sociálních sítích přesvědčovány, že muslimští studenti jsou něčím zvláštní, zatímco křesťanští – a tedy nevěřící – studenti nestojí za nic,“ řekl státní ochránce.

Tolik k situaci v Německu. Jde to přesně tím směrem, který již nejméně od roku 2015 predikuji.

Všimněte si ovšem jedné zajímavosti: opět se – spíš jen tak mimochodem – ukazuje, že je více než pravděpodobné, že skutečný počet muslimů v Německu je mnohem vyšší, než kolik uvádí oficiální čísla.

Němci již v minulosti čísla značně manipulovali. Vláda Merkelové například velmi silně podsazovala skutečný počet muslimů. Jen v letech 2015 – 16 jich přišly 2 miliony, ale vláda Merkelové uváděla, že za období 5 let jich v zemi přibylo asi 300 000.

Dramaticky podseknutá čísla se uvádějí i nadále, přestože země stále vítá statisíce nových „Němců“ a v zájmu rozšíření voličské základny jim rozdává občanství jak na běžícím pásu.

Další muslimové se soustavně rodí, případně dochází ke slučování rodin. Už před 3 lety na základě různých statistických dat – a právě údajů ze škol – objektivnější (a zřejmě i tak mírně podsazené) výpočty naznačovaly, že v celé zemi je až kolem 20 milionů muslimů.

Za uvedené tři roky se mohl počet klidně o další milion až dva zvýšit (slučování rodin, invaze a porody).

To je samozřejmě mnohem realističtější počet, který odpovídá přibývající převaze muslimů na školách – a to jak základních, tak středních.

Navíc je třeba si uvědomit, že zatímco v nejstarší generaci je výrazná převaha Němců, mezi dětmi začínají dominovat muslimové. A zatímco starší generace postupně vymírají, nahrazují je ty mladší, v nichž bude i mnoho konvertitů.

Lze tedy již nyní předpovědět, že za 10 let bude cesta k chalífátu ukončena, protože nejstarší generace, ve které je minimum muslimů, do značné míry vymře, zatímco v nejmladší bude stále větší převaha muslimů – včetně těch, kteří konvertovali a založili rodiny s neevropskými muslimy.

Jejich děti už budou automaticky muslimové.

Co to ovšem znamená pro nás? Třeba to, že mít vedle sebe dva chalífáty (Rakousko je na tom úplně stejně jako Německo), bude dřív či později znamenat, že budeme další na řadě, o což se ostatně velmi ráda postará podvratná EU s jejím migračním paktem.

Co se Německa týká, zde je opět dobré si vzpomenout na slova, která již asi před dvěma lety pronesl jistý německý policista: v zemi je asi půl milionu islámských vojáků, kteří jen čekají na povel.

Je jich už víc než vojáků Bundeswehru, v jehož řadách je stále více muslimů, které doplňují LGBTQ Němci.

Kdo tedy bude bránit původní obyvatelstvo, které bude sestávat buď z již slabých starců nebo mladých, kteří nebudou vědět jakého jsou pohlaví?

Na to si jistě odpovíte sami…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Nepište “křesťanské”, když jde o liberální rodiny a děti. A historie se opakuje: potřebujeme muslimy, aby nás ke křesťanství zahnali ohněm a mečem. Jako za časů Attily, “biče Božího”.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*