Piráti a STAN se bojí svobody projevu
Sdílet článek:

PETR MACH

Čím dál tím víc lidí pociťuje, že strany hlavního proudu vynucují odstíny jednoho politického názoru a sklouzávají k cenzurním praktikám připomínajícím ty, které mnozí pamatují z doby minulého režimu. Užívají k tomu nejasně znějící termíny jako dezinformace. Ve standartní demokracii ale nikdo, a zejména ne stát, nemá monopol na pravdu!

Piráti jsou něco jako uměle vytvořená past, která předstírá nekonformitu, ale v reálu je zcela pro-establishmentová. Nepřekvapuje, že napínají své narudlé plachty a přikládají ruku k dílu při budování unijní totality. Hnutí STAN je na tom dost podobně – hovořilo o očištění politiky od korupce a samo čelí řadě skandálů a nejasnostem kolem financí.

Jediné, v čem oba politické subjekty mají jasno, je upřednostňování každého rozmaru EU před českými národními zájmy. Důkazem budiž, jak nám lhali ohledně Migračního paktu, který obsahuje povinné kvóty na přerozdělování imigrantů.

SPD se jasně staví za svobodu projevu a odmítá jakékoli cenzurní snahy, schovávané za boj proti údajným dezinformacím. Nechceme žádné zákony, které by dávaly této i příštím vládám možnost filtrovat lidem informace nebo umožňovaly EU likvidovat zbytečky svobodného prostředí. Podpořte nás v červnových volbách do Evropského parlamentu!

 

PL

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*