BLM dostaly na darech od korporací víc než kolik je HDP mnoha zemí
Sdílet článek:

SLOVANKA

Otevřeně rasistickou protibělošskou organizaci BLM podporuje mnoho velkých korporací a to nejen ve svých prohlášeních, ale i finančně.

Dary došly až takových výšin, že předčily HDP mnoha afrických zemí, nicméně peníze šly zcela zřejmě do kapes několika hlavounů celé organizace.

Mnohé z korporací, podporujících tuto organizaci, působí globálně, takže na dary pro malou hrstku černochů v USA přispěli zákazníci z celého světa. Zakoupili jste si například i-phone Apple či sportovní obuv Nike? Pak jste také přispěli svým dílem.

Podle nedávného výzkumu obdrželo hnutí Black Lives Matter a příslušné organizace dary od korporací ve výši téměř 83 miliard dolarů.

Kam se poděly všechny ty peníze? Víme, že vůdci hnutí žijí marnotratně a používají peníze darované hnutí na nákup luxusních domů. Komu dalšímu tyto dary pomohly?

Jak poukazuje níže uvedený článek, 82 miliard dolarů je více než HDP mnoha zemí.

Hnutí Black Lives Matter (BLM) a s ním související neziskovky obdržely od korporací neuvěřitelných 82,9 miliard dolarů, zjistila nová databáze financování od Claremont Institute.

Centrum pro americký způsob života Claremont Institute vysvětlilo nezbytnost své zprávy v článku publikovaném v Newsweeku, kde Centrum tvrdilo, že hnutí BLM 2020 bylo více než jen o „nepokojích a ničení.“

„Pro srovnání, 82,9 miliard dolarů je více než HDP 46 afrických zemí. V roce 2022 činil zisk společnosti Ford Motor Company 23 miliard dolarů,“ uvedli také.

Částka 82,9 miliard dolarů zahrnuje více než 123 milionů dolarů přímo mateřským organizacím BLM, mnohem více pak získaly další organizace podporující agendu BLM.

Seznam odhaluje, že několik populárních korporací z široké škály různých průmyslových odvětví dodalo hnutí velké sumy hotovosti. Například Walmart, který sídlí v Arkansasu, poskytl neuvěřitelných 100 milionů dolarů na podporu BLM a souvisejících hnutí zaměřených na „rasovou rovnost“. Amazon dal ještě více a dodal hnutí neuvěřitelných 169,5 milionu dolarů. Banka Silicon Valley dala hnutí 73,45 milionu dolarů.

Farmaceutická společnost Abbvie poskytla hnutí více než 62 milionů dolarů. Allstate věnoval 7,7 milionu dolarů a American Express 50 milionů dolarů. Apple dal 100 milionů dolarů, zatímco AT&T dal 21,5 milionu dolarů. Hnutí a jeho odnože obdržely od Nike dalších 90 milionů dolarů.

Nemovitosti zakoupené jednou z šéfek BLM – Patrisse Khan-Cullorsovou, která o sobě prohlásila, že je „vyškolená marxistka:“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*