Boj za světlé zítřky pomocí zabíjení slepic
Sdílet článek:

Na vesnici skoro každá rodina má pár slepic aby měla svoje vajíčka pro vlastní potřebu. Proč kupovat předražená vejce v cizích supermarketech, když si mohou koupit pár nosnic a mají vystaráno. Naše vesnice se nemění a že západní svět je líný pěstovat si svoje, tak u nás je vždy jasné. Co je doma, to se počítá. Máme to vštěpeno staletími a nechceme na tomto způsobu života vůbec nic měnit. Chceme mít svoji zeleninu, svoje a vajíčka od sousedky. Sem tam koupit domácího králíka, ovci, nebo kus zabijačky. Proč bychom měli platit za sračky co k nám jdou ze Západu, když nemusíme. Dokonce u nás v ČR zakázali vnější chov drůbeže na venkově. Tak kde to sakra jsme? Co je jim kurnik do toho, že někomu po zahradě běhá pět slepic? Neposlechneš, dostaneš mastnou pokutu a tak nám seberou další náš zvyk a budeme muset kupovat ty jejich předražená vejce které nám sem dovezou z Bůh ví jaké pr.ele.

Není nic jednoduššího než najít další rádoby ohnisko a pak vymlátit miliony slepic, kuřat a krůt. Média hází vinu na ptačí chřipku, kterou přenášejí divocí ptáci co si drze létající po celé zemi. Prý kvůli těmto volně žijícím ptákům musí vybít desítky milionů kusů drůbeže. Víte, že i Wall Street Journal připustil, že jediný pozitivní PCR test na infekci ptačí chřipky vede k tomu, že farmáři dostanou příkaz k hromadnému usmrcení všech zvířat. Po potvrzení infekce jsou ničeny celé hejna drůbeže. Je to jen hra na to, jak zničit zásoby potravin a urychlit nedostatek kuřecích vajec a kuřecího a krůtího masa. Ceny vylétnou do nebeských výšin a my u nás doma budeme totálně v hajzlu. Takhle když nebylo maso, nahradila to vejce jako velmi dobrý zdroj bílkovin. Co teď až bude stát jedno vejce třeba dvacku? Budou jen pro pracháče.

Zdroj:  Americké ministerstvo zemědělství uvedlo, že při současném propuknutí nákazy zemřelo více než 40 milionů slepic snášejících vejce. Neříkají, že že slepice zemřely na ptačí chřipku. Zemřely proto, že je utratili. Jsou mrtvé, protože zemědělci mají nařízeno zdravotnickými orgány, aby je zabili. Obchodně chovaná kuřata jsou často očkována proti různým patogenům. Některé vakcíny však patogeny ještě zhoršují. Vakcína namísto zastavení šíření viru drůbeži umožňuje, aby se nemoc šířila rychleji. Přestaňte kuřata očkovat a jako hejno budou žít déle. Bylo by třeba drůbeži umožnit vznik přirozené imunity.

Věřte, že za chvíli jim bude jedno jestli zabíjejí slepice nebo lidi

To už jsme si zažili za Covidu a věřte, že pro samozvané vládce naší planety nejsme nic než takové slepice a navíc jim do toho mluvíme a to se prostě nesmí. Proto se zahájil proces snižování obyvatel, protože z miliard jde strach, ale když zbude pár miliónů bude to tak akorát na to, aby měli svoje otroky. Hromadné zabíjení pomocí nákazy bude pokračovat a je to jen otázka času co a koho pozabíjejí.

Drůbež se dusí vypnutím vzduchotechniky. Lidé, díky mediální propagandě a psychologickým operacím, mohou být přesvědčeni, aby se postavili do řady a prosili o vražedné injekce. To je majstrštyk pro globalisty. Už nebudou muset lidi objíždět nebo vraždit v plynových komorách. Potřebují pouze spustit falešnou pandemii, terorizovat populaci strašidelnými příběhy o covidě a prezentovat mRNA vakcíny jako řešení. Lidé se pak sami postaví do řady a zapojí do rituální sebevraždy za pomoci očkování. Následně začne vymírání, ale zpracované mozky to odmítnou i když to budou mít přímo u nosu. Pamatujte, že mrtvé oběti očkování nemohou bít na poplach.

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Asi budu potróblé. Co je vlastně tak nebezpečnýho na tém ftačím moribundu? Kolik lidí už na něj natáhlo ráfy? Nešilte veteřitníci , a dejte si radši frťana halůzkové příroda to vyřeší.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*