Brit, který se oženil s kusem lepenky, prohlašuje: „Jsem korejská transgender žena“
Sdílet článek:
Dřív by podobné existence skončily na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny, dnes jsou z nich uctívané celebrity. Psychiatrie je  ostatně ve většině západních zemí vyhrazena zejména pro bodající vyznavače Alláha…

Britská internetová celebrita Oli London říká, že se nyní identifikuje jako korejská transgender žena – a požaduje, aby lidé kolem něj přijali jeho novou identitu jako skutečný fakt. „Rasová změna“ Londýňana způsobila doslova „válku“ o jeho identitu, neboť LGBTQI aktivisté se ho zastávají, přičemž jiní říkají, že se angažuje v „rasismu“ a „kulturním přivlastňování“.

31letý Oli London je již dlouho posedlý jihokorejskou kulturou a opakovaně se nechal přeoperovávat s cílem vypadat jako popový umělec Jimin. Ačkoli je to biologický bílý muž se dvěma britskými rodiči, nyní tvrdí, že se identifikuje jako korejská transgender žena a požaduje, aby ho tak brali i ostatní.

„Jsem Korejka a lidé to musí přijmout,“ tvrdí.

Chirurgie: Oli odhalil, že začali svůj přechod a podstoupili operaci - včetně 3D faceliftu a feminizace obličeje - v Medicci Aesthetics v Istanbulu v Turecku před čtyřmi týdny

Změna pohlaví je něco, co je již dlouho normalizováno a čemu se tleská v levicově liberálních kruzích, jako jsou hnutí LGBTQ a Pride. Na druhé straně měnící se rasy nejsou – alespoň zatím – až  tak dobře přijímané. V diskusi s černoškou v britském dokumentárním seriálu byl Londýňan obviněn z toho, že se zapojil do kulturního přivlastňování prostřednictvím své rasové změny a fantazírování o své etnické příslušnosti.

„Transrasismus neexistuje a myslím, že je velmi škodlivé říkat, že je možné změnit rasu,“ řekla žena.

„Nemůžu tu sedět a najednou říct, že jsem bílá žena,“ pokračuje a tvrdí, že London se svým rasovým původem je coby běloch privilegovaný způsobem, jakým neběloši nikdy nemohou být, a že proto nezáleží na tom, jako co se identifikuje.

Bílí, kteří si mění rasy, také poškozují nebílé menšiny a jsou formou kulturního přivlastňování, které podle ženy odebírá hodnotu nebílým skupinám a snižuje je.

Cesta: Oliho operace zahrnují oční chirurgii, zvedání obličeje a obočí, redukci hrudníku a nosní práce - připomínající Jimina (na obrázku) z boybandu BTS

„Nejste Korejec. Bez ohledu na to, kolik operací podstoupíte a bez ohledu na to, kolik estetických úprav podstoupíte.“

London však tvrdí, že je skutečně korejskou ženou, a že mu to nikdo nemůže vzít.

„S mými nedávnými operacemi jsem experimentoval a objevil, jaké to je být korejskou ženou a nyní se cítím připraven sdílet se světem, že jsem genderově fluidní osoba, která nyní žije jako korejská žena,“ řekl London.

Podle vlastního přiznání podstoupil London nejméně 18 operací, aby vypadal jako jihokorejský umělec Jimin a je možné, že v budoucnu podstoupí více chirurgických zákroků. Podařilo se mu také oženit se s vystřiženým kusem lepenky zobrazujícím Jimina, ale nyní se s ním již rozvedl…

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Pro začátek bych zavřel lékaře který operuje bez medicínského důvodu. A ano i některé plastiky by do toho patrně spadly. Pokud člověka něco reálně omezuje,ohrožuje pak felčare píchej, řezej, upravuj. Pokud mu haraší v kedlubně přenech to odborníkům z psychyatrie. A mezičlánek v odborné pomoci by mohl být malý dvůr a dlouhý bič. Jsem přesvědčen že je to pro většinu těchto úchylných magorů ta nejefektivnější,nejrychlejší a nejlevnější cesta jak do jejich dutých hlav přinést záblesk poznání o tom kým/čím skutečně jsou. Čím víc se s hovnem člověk totiž matlá tím víc se zasviní.Další lidové moudro které zrovna tady platí bezezbytku. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna “

  2. Brit, který se oženil s kusem lepenky,—–Co když se někdo zamiluje do plného bankomatu prachů u banky, má právo si ho vzít, když si může vzít třeba někdo lustr, lepenku, strom a někdo se oženil i s legem mám dojem, že i to už bylo ? Nebo je diskriminace, že si můžu vzít pouze vlastní věci?!…to snad nééé! Měl by to někdo prubnout s podporou neziskovky , která mu ten vztah vyboxuje))))

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*