Buďte bdělí, nepřítel nikdy nespí!
Sdílet článek:

A máme tu další případ proruské agitace. Policie sotva dech popadá, jak odhaluje jedno hnízdo nepřátelských agentů za druhým. Jací jsou to ale mazaní chlapíci ti ruští agitátoři. Ale kampak na radní z Jilemnice! Tady narazila kosa na kámen. Starosta z okresu na severu byl bdělý, odhalil rejdy nepřítele a přivolal příslušníky Národní protichlebíčkové centrály.

Jsou všichni komsomolci nebo to jen hrají?

Jen neohrožená formace liberální demokracie může obstát v takovém náporu agitace a nezhroutit se. Sýr vyskládaný do písmene zet zcela jasně ukazuje neodpustitelný ideozločin. Ale přesto mne napadá taková ideově ryzí myšlenka zcela v duchu doby. Starosta města upozornil příslušné orgány, že to zetko rozhodně nebude náhoda, neboť byl obeznámen s obsahem pravidelných příspěvků tohoto chlebíčkového zlosyna. Nabízí se otázka, zda se starosta nenakazil ruskou agitací při sledování toho dezinformačního facebooku? Zda-li je stále tak ideově ryzí? Nebo už podlehl a tohle je součást vyšší hry? Někteří by mohli mít podezření, že je to jen maskování se. Vždyť víme, jak to chodí, oznámením nižšího článku se kryje ten vyšší. Provalem jedné operace kryje jinou. Záměrně svedl policii na směšnou stopu, aby kryl větší akce. Navíc touto prohnanou sabotáží se zároveň snaží zesměšnit náš boj za svobodu. Jakoby tím říkal, že se ruské nebezpečí omezuje pouze na takové komické prostředky. Člověk se musí ptát, jde opravdu o náhodu a snahu pomoci? Nedopustil se tím tak ideodiverze většího rozsahu? Neboť nepoučený občan by mohl nabýt dojmu, že tahle chlebíčková aféra je celá ruská dezinformační kampaň a podcenit tak šíři nebezpečí. Kapacity policie jsou přesměrovány na takové případy a pak chybí možnosti odhalovat větší diverze. Stopy hovoří jasným jazykem odůvodněného podezření. Když se k tomu přidá, že v Jilemnici nedávno předělali označení zastávek značkami, na kterých dominuje velké Z, tak má starosta co vysvětlovat. Zřejmě by bylo načase prověřit, zda starosta není součást větší sítě špiónů.

Dost pitomé, co starosto, jak se to dá otočit? A nikdo mi netvrďte, že je to nereálné. Soudruzi také koukali, když k nim domů dorazila StB. V dějinách je to obvykle tak, že revoluce požírá své děti. Nic pak není tak zábavné, jako sténání lidí, co tu obludu pomáhali vypěstovat, když je ta stejná obluda požírá. Když žrala jiné, tak tomu tleskali a nadšeně ukazovali na další kořist. Kdo meč do ruky bere, od meče hyne. Nakonec jsem po dlouhém sebezpytování došel k závěru, že se jedná pouze o projev aktivistické debility demonstrující svou ubohou myšlenkovou úroveň řadového udavače. Na takových lidech stojí každá totalitní moc. Co už ale debilní není, že se tím podle článku skutečně někdo zabývá místo toho, aby starostu poslal leninskou cestou, a článek vyznívá, že takové věci jsou v normální společnosti v pořádku. Udavačskému starostovi bych doporučil v rámci sebereflexe ke zhlédnutí nějaký dokumentární snímek třeba o soudruhu Slánském.

Vyrazme nepříteli zbraň z rukou!

Abychom zabránili podobným agitacím, navrhuji vymazat písmeno zet ze všech slov, jednoduše ho vaporizovat z abecedy. Bude to obtížné, ale ne nemožné. Například románské jazyky nevyslovují souhlásku H, a jak jim to skvěle funguje. Když to dokázali oni, my také. Takže my, abychom ukázali svou morální pevnost, nebudeme vyslovovat a dokonce ani psát písmeno Z. Je to velká výzva hodná dějinného významu naší doby. Budeme tím demonstrovat naši pravdu. Využijeme výhod našeho jazyka, kde sykavky jsou si při vyslovování obecně dost podobné. Například slovo zámek budeme vyslovovat „sámek“ se zřetelným zasyčením na hlásce S, aby bylo hned jasné, že to není zet. Dost se tím zjednoduší gramatika českého jazyka, které je beztak složitá a brání vhodné integraci menšin. Navíc se zkrátí abeceda, takže bude potřeba méně papíru na slabikáře. Tím zachráníme planetu a bráníme klimatické změně. Vidíte, jak skvěle plníme ideové zadání. To by bylo, aby se z toho nepřítel nezhroutil. I když to je tak blbé, že by se to i mohlo líbit.

Nová doba, nový zločin – zvítězíme!

Na úrovni trestní politiky se zřídí specializovaný policejní útvar, který bude potírat takto závažné zločiny. Nač se zabývat banalitami jako krádeže, loupeže a vraždy, že? Vytvořil by se celostátní útvar působící na základě nového trestného činu závadného občerstvení. Národní protichlebíčková centrála. Měla by speciální útvary, protichlebíčkový, protibufetový, protisalátový  a další by jistě přibyly. Jeho příslušníci by chodili v civilu do lahůdkářství, nechávali by si na objednávku dělat chlebíčky, aby prověřili, zda se záškodnictví neskrývá v pololegálním světě objednávek. Pak by se museli obětovat a nezávadné chlebíčky sníst. Takže jejich agenti by byli dobře rozpoznatelní podle značného nadbytku tělesné váhy. Vzpomínáte si, jak dezinformátoři psali, že máme nadbytek fízlů, když jich 27 000 můžeme poslat na hlídání okresních hranic? Takže snad ani nebude potřeba dělat nábor a přesuneme na tento závažný zločin rovnou celý zmíněný počet. Nebudou tedy nutné další nákladu na straně státního rozpočtu.

Následně každá dodávka občerstvení by se musela vykazovat a dokumentovat, že neobsahuje nic závadného. Bude trochu problém s tím, že když namalované písmeno zet otočíte proti směru hodinových ručiček, tak najednou je z toho písmeno N. Této díry v zákoně budou jistě zneužívat mnozí odporní, ehm, co vlastně? U očkování to byli antivaxeři, ale tady jde o zneužití písmena zároveň s vyjádřením souhlasu se vstupem. To je docela jazykový problém, ale zdá se mi vhodný název proleteři. Jako z anglického letter písmeno. Ale to zase zní dost podobně jako proletáři, takže to není úplně vhodné. Takže vezmu řecký název zéta a je to. Prozéteři. To je úderné slovo! Prozéteři budou chabě obhajovat svou pozici tím, že to je písmeno N, jen nešťastnou náhodou to vypadá na snímku nějak divně. Budeme proto sledovat vyjadřování kde koho a pak se spikleneckým mrknutím znalecky prohodíme, že ty zetka fakt nejsou náhoda. Trochu problém bude se sběrem důkazů, protože sprostí podezřelí prozéteři důkazy zákeřně sežerou.

Příště už jen kvalitní zpravodajství!

Ale nemusíme se bát, vláda chystá nový zákon na boj z dezinformacemi. S takovými lidmi, jako je soudruh starosta z Jilemnice, se není čeho obávat a můžeme si být jistí, že kráčíme na cestě ke svobodě. Těmto hrdinům tajné fronty vděčíme za to, že tu máme takovou volnost a pluralitu názorů. Takže budeme zaplaveni jediným kvalitním zpravodajstvím. Rozhodně se nemusíme namáhat nějakým myšlením, nějakou zbytečnou snahou pochopit souvislosti. Vysoce vzdělaní novináři jako odborníci to za nás vše vyřeší. Rozhodně se nejedná o nějakou cenzuru, ale o ochranu našich myslí před ideovým rozkolísáním. Nemusíme se pak bát, že nás nějací odporní dezinformátoři budou chtít zamotat do pavučiny lží, vždy budeme přesně vědět, kde jsou naše hodnoty a naše pravda. Jen mi tak trochu nabíhá na mysl otázečka, na co budou všechny ty noviny, když v nich bude totéž? Nebude lepší novináře vyházet a mít jednu redakci, která bude dodávat zaručeně pravdivé zprávy? Zavedeme jedny noviny s přiléhavým názvem Pravda a ty budou povinně odebírat všichni. Budou pravidelné politické pětiminutovky, kde bude prověřováno, zda stále sledujete to správné zpravodajství a nejste v houfu agentů. Pro představu naší růžové budoucnosti si přečtěte článek o hrdinech v osmé třídě, kteří nezaváhali ani na minutu a udali svoji učitelku za zločin závadného myšlení. Inu vpřed do naší růžové budoucnosti!

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

 1. Amen. Nebo radši Heil Fiala? Jinak není co dodat. Snad kromě. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
  A samozřejmě,, Sláma u kravína “. Hezký večer všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna”

 2. Podle mého názoru je tato novodobá totalita živena celkovou myšlenkovou leností, která je zase živena celkovou přežraností. Lidé zpozorní, až budou mít zase vysoko do žlabu. A ta doba se zřejmě již blíží.

 3. Cituji doslovně:

  —–Stát má právo regulovat život
  Soud to dále vysvětlil: „Aby byla zdravotní péče dostupná pro všechny, je vyžadováno, aby si každý uzavřel základní pojištění, takže celkové náklady na zdravotní péči budou sdíleny všemi, včetně těch, kteří nechtějí nebo nepotřebují využívat (určité formy) zahrnuté léčby.“

  Význam sociální či kolektivní solidarity ve věcech veřejného zdraví uznal Soud v několika pře—pokrač. zde

  https://www.zdravotnickydenik.cz/2022/05/muz-se-odmitl-zdravotne-pojistit-a-zaloval-stat-jde-o-kolektivni-solidaritu-vzkazal-mu-eslp/

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*