Čaputová a elektrárna
Sdílet článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Ukrajinský šašek, tunelář a totalitní politik Zelenskyj zamířil i na Slovensko. Tam na tiskové konferenci se slovenskou prezidentkou Čaputovou nadhodil téma pomoci Slovenska s vodními elektrárnami. Řekl, že Slovensko má tu „vodní elektrárnu“ a myslel zjevně vodní dílo a elektrárnu Gabčíkovo.

Zuzana Čaputová odvětila, že Slovensko má vodní elektrárnu Vojany. Vojany jsou ovšem uhelná elektrárna východně od Košic. Je to asi tak, jako kdyby náš soudruh Pavel prohlásil, že největší česká přehrada se jmenuje Prunéřov.

Čaputové rodina to ovšem také případ. Čaputová má často plná ústa demokracie. Jak si ovšem představuje demokracii její životní partner Juraj Rizman ? Když se sejde na Slovensku mimoparlamentní bezvýznamná Komunistická strana Slovenska, která mentálně zamrzla v socialismu nejhoršího kalibru, podává „demokratický“ partner Rizman „demokratické“ prezidentky trestní oznámení. K demokracii ovšem patří i okrajové politické proudy, ať zleva či zprava, jinak to už demokracie není.

Ještě bych připomenul, že Čaputová byla v minulosti ve vedení prototalitní politické strany Progresívne Slovensko, která např. prosazovala povinné očkování všech Slováků proti COVIDu. Inu dvojí metr je velmi blízký dnešním prototalitním politikům, kteří si říkají liberální demokraté.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. No už jsem se lekl, že bude ebonitovou tyčí třít ohon svého natěrače aby bylo více energie v síti.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*