Chudak babka s filtrem, asi nema televizu a nezna aktuality štvavych vysilaček
Sdílet článek:
Dneska sem zahlidnul, jak z autobusa vystupila na Lenince taka stara babka, dychavičně funěla do takeho kavoveho filtra, přilepeneho pevně na dychacich organach a šmarovala do Hrušky kupit zasoby, bo inflace.

Bylo mi ji lito. Ale enem chvilu. Je to jeji chyba, že poslucha ty štvave stanice, vystrašena k smrti chodi spat s oknama utěsněnyma, aby korona v noci nezautočila a se zvyšenym obsahem kysličnika uhličiteho v organyzmu běha po doktorach a stěžuje se, že ma problemy s pajšlem.

Su to dva roky a par dňu, kdy sudruh Babiš zavřel hospody a přikazal nam chodit s hadrama přes pysk.

Přesně před dvěma rokama, 30. března 2020 byl denni pruměr novych nakaženych 234 lidi denně. Hysterycka zpravodajstvi štvavych medyji se předhaňala v hrozivych zaběrach na vybulene lidi na ulicach a činska města postřikovana jakymsik sajrajtem. Hranice byly zaryglovene, knajpy a obchody zavřene, život v Česku zavražděny.

Prvni dny zme věřili, že vlada nemože byt tak jebnuta, aby zlikvidovala ekonomiku enem pronic za nic, furt zme věřili, že ma jakesik informace o tym, že se na nas fakt vali pohroma a nenavistně zme plivali na ty svině, kere se vracaly z lyžařskych vyletu z chrchlajici Italie.

Jak mi raz řikal jeden polityk obeznameny s fungovanim vlady a parlamenta: “Ladik, neni problem opatřeni zavest. Problem je zavedene opatřeni zrušit.”

Rok se z rokem zešel a k 30. březnu 2021 byl denni pruměr nakaženych 6 800 denně! No hrozne! Medyjalni propagandy strašily ze všeckych kanalu 26 hodin denně (včetně DPH). Vlada zakazala vychazat z baraku, měšťaci bili lidi na ulici a korona dostala zakaz překračovat hranice okresu. Jed, kery na nas vladni zdroje pušťaly ze štvavych kanalu byl tak přišerny, že mnozi hodili svoje přijimače do škarpy.

Zdevastovana ekonomika dostala dalši ranu. Inflačni spirala se roztočila a přes idyjotske systemy přerozdělovani eletryky a plynu se začala dotykat všech oblasti života.

Dneska, 30. března 2022 mame denni pruměr novych nakaženych 8 200 denně. Hranice odevřene, knajpy tež, korono-propaganda z televize ale zmizela, tajak na čas zmizeli jeji nositele Kubek, Flegr a spol.

Enem chudak babka šmaruje po ulicach, na pysku kavovy filter, dychavičně chrchle a brble, jak su všeci neohleduplni.

Dobře ji tak.

Kdyby se ji nepokazila televiza, davno by věděla, že propaganda “korona” ma fčil pauzu, bo režim fčil nastolil jinu propagandu. Ale nebujtě še, korona se vrati, až štvave vysilačky zas dostanu signal.

Ladik Větvička

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Děkuji Laďovi za jeho neutuchající humor, s kterým nám všem pravidelně přináší kapku životního optimizmu. Přeji mu též dobré zdraví a držím palce.
    L@ďa Oudes z Klatov.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*