Co bych dělal, kdybych byl big-farma-šmejdem
Sdílet článek:

Co bych udělal jako big-farma-šmejd, který chce prodat miliardy vakcín a zavést zdravotnickou diktaturu:

1) Změnil bych definici pandemie, aby ji bylo možno vyhlásit co nejdříve po objevení viru.

2)      Vytipoval bych si vhodnější virus, než v roce 2009 (kdy se mi „pandemie“ ještě nepovedla).

3) Tento virus bych uměle upravil (gain-of function) a nechal uniknout z laboratoře.

4)      Nadhodnotil bych počet nakažených i zemřelých pomocí neadekvátního testu.

5) Vyvolal bych mediální hysterii a paniku, na jejímž základě vyděšení politici zavedou co nejpřísnější restrikce.

6)      Zvolil bych symbol poslušnosti a strachu, podle kterého se okamžitě rozeznají vystrašení a poslušní ovčané od rebelů (například roušky).

7) Pravidla pro tento symbol bych dovedl ad absurdum (roušky v lese, roušky v bazénu, roušky v autě) a jejich nedodržování bych trestal.

8)      Potlačil bych všechny informace o potenciálně užitečných lécích – protože ty by byly překážkou nouzového schválení nedokonale vyzkoušených vakcín.

9) Doporučil bych naopak drahé léčebné postupy, které mají potenciál zvýšit rizika komplikací.

10)   Omezil bych zdravotní péči (nejlepší by bylo udělat z praktických lékařů telefonisty, ale to se asi podaří jen v zemích s nejhloupějšími politiky). Následky omezení se přičtou Covidu.

11) Rychle bych vyvinul „vakcínu“, která je již předpřipravena.

12)   Po známosti bych uzavřel smlouvy, které budou pro zákazníky extrémně nevýhodné – zajistil bych si tak pravidelný odběr vakcín. Pro začátek stačí nasmlouvat 10 dávek na člověka.

13) Vakcínu bych netestoval na snížení rizika přenosu (protože kdyby náhodou fungovala, nebylo by nutno ji aplikovat opakovaně).

14)   Lidem bych ale tvrdil, že riziko přenosu snižuje – jen tak lze očkované zvýhodnit a neočkované diskriminovat.

15) Očkovaným bych dal VIP certifikát, neočkovaným zakázal běžné aktivity. Tak bych donutil co nejvíce lidí k očkování.

16)   Nechal bych volné pole užitečným idiotům, kteří budou nutit lidi k očkování všemi možnými i nemožnými prostředky včetně tlaku na povinné očkování.

17) Nakukal bych lidem, že stačí jedna až dvě dávky a tečka. V plánu bych však měl nekonečně mnoho dávek.

18)   Vakcínu bych postupně vnutil všem. Napřed starým a rizikovým, pak mladším a ještě mladším, těhotným ženám a pak dětem, a ještě menším dětem.

19) Moji spříznění a zkorumpovaní vědci a novináři by průběžně zveřejňovali publikace o skvělé účinnosti a nezměrné bezpečnosti vakcín. A též o prospěšnosti roušek (symbol je nutno zachovat – nejlépe navždy).

20)   Epidemii bych udržoval tlakem na plošné testování. Vím, že „vhodně“ zvolený test umí zázraky. Čím víc testovaných, tím víc pozitivních. Čím víc pozitivních, tím víc strachu a restrikcí. Čím víc strachu a restrikcí, tím víc lidí donutím k očkování. Začarovaný kruh by byl dokonale uzavřen.

21) Rebelové by se určitě snažili začarovaný kruh rozetnout. Proto je třeba jim přistřihnout křídla. K tomu by mi sloužila masivní cenzura, dehonestace, pomluvy, profesní likvidace. A vhodní „odborníci a experti“, rekrutující se z řad blbých, navedených, zaplacených nebo pouze dostatečně vyděšených.

22)   Výdělek z vakcín by mi určitě nestačil. Prachů není nikdy dost, že. Proto bych vyvinul antivirotikum, které sice taky skoro nefunguje, ale přinese mi další peníze. Zkusil bych ho ještě protlačit na léčbu long covidu. Protože za long covid se dá schovat úplně cokoli.

Plán je hotov. Zapomněl jsem na něco?

Zapomněl. Na přidanou hodnotu. Všechny restrikce, sociální izolace a opakované dávky vakcín poškodí přirozenou imunitu natolik, že se běžných virů stanou viry nebezpečné. I pro dosud zdravé děti. Třeba RS virus. A celá šaráda může začít nanovo.

Konspirátor by napsal, že to celé směřuje k JZD – jednotné zdravotnické diktatuře pod vedením WHO. Konspirátor vyššího levelu by napsal, že zdravotnická diktatura je jen částí širšího plánu. Kromě farma-šmejdů jsou zde klimatičtí šmejdi, genderoví šmejdi, energetičtí šmejdi, bankovní šmejdi, potravinářští šmejdi, zbrojařští šmejdi, digitální šmejdi a další. Každý z těchto šmejdů připravuje svého druhu diktaturu ve svém oboru. Až k totálnímu ovládnutí lidstva.

Ale já nejsem konspirátor. Proto to netvrdím. I když mám skoro ke všem bodům odkazy na příslušné zdroje. Dnes budu některé z nich přednášet na jedné akci.

Nyní vám jen popřeju krásný den bez šmejdů všeho druhu. VČ

P.S. Jeden moudrý muž řekl: „Nehrát jejich hru.“ Druhý moudrý muž řekl: „Nic se neděje bez našeho přičinění, bez našeho souhlasu. … My jsme hybatelé našeho života.“ Třetí moudrý muž řekl: „Věřím, že odmítání spolupráce se zlem je povinnost.“ Vyberte si z toho, cokoli chcete.

 

Vladimír Čížek, blogosvet.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*