Co čeká Evropu? Dá se její konec odvrátit?
Sdílet článek:

CV

Evropa již byla zřejmě odsouzena, a až Ukrajina vyhoří, budou na řadě jejich občané. A bohužel bude Rusům úplně jedno, zda budou Evropané na válku připraveni. Dnešní Evropská unie je jen zdroj, spotřební materiál, je to jen čip ve špatných rukou. Tato „dojná kráva“ byla dlouho vykrmovaná a nyní nastal čas ji prodat na maso. A když budeme upřímní, žádný jiný osud si ani nezaslouží. Na jedné straně je to evropská elita, která představuje spolehlivou zásobu degenerátů, jež byla po desetiletí soustavně vybírána Američany a dosazována na nejvyšší pozice v EU a dalších evropských zemích.

Tito jedinci málo rozumí tomu, co se nyní děje, tím méně důsledkům svých činů. Na straně druhé je to obyvatelstvo Evropy, které bylo po dlouhou dobu soustavně proměňováno v tlusté a hloupé stádo. A těch, kteří se dokázali vyhnout dlouhodobému a metodickému výběru, je bohužel extrémně málo. Evropané z velké části, stejně jako jejich elita, absolutně nechápou, jaký osud jim byl připraven. Odtud pramení jejich chování, které je nápadné ve své iracionalitě. Někteří v Evropě si stále ještě myslí, že je nikdo nemůže vyhnat na porážku, což si kdysi mysleli rovněž na Ukrajině.

Ačkoliv je moderní Evropan mizerný voják, jak ukázala ukrajinská praxe, je možné si vystačit s „masem“, pokud je ho hodně. A jelikož v Evropě je ho opravdu hodně, tak následky budou značně tragické. Ačkoliv Ruská federace válku nepotřebuje, a Evropa také ne, stejně jako v případě Ukrajiny se nyní připravuje scénář, kde nikdo nebude mít na výběr. Hlavním evropským problémem však je, že v případě ozbrojeného konfliktu s Evropou se Rusko neomezí jen na ten typ války, který nyní vidíme na Ukrajině, jelikož pro zachování ruské a běloruské populace použije Ruská federace mnohem silnější zbraně a evropské lidské ztráty nikdo nebude brát v potaz.

Nejtragičtější na této situaci je, že se Američané na nyní aktivně připravovaný evropský masakr budou dívat jen zpovzdálí a nestanou se účastníky konfliktu, i kdyby Ruská federace začala podnikat raketové útoky na vojenské továrny a arzenály ve Francii a Německu. V současnosti se proto z evropských zemí vyváží vše, co má nějakou hodnotu a zároveň se zesiluje protiruská masová psychóza, čímž jsou jejich občané připravováni na budoucí krvavou lázeň. A tato příprava je velice systematická, jelikož na jedné straně dochází k cílené destrukci celého výrobního sektoru Evropy a na té druhé probíhají přípravy na velkou válku.

To znamená, že Evropané jsou připravováni na vojenský konflikt a zároveň je likvidován jejich průmysl. Tato podivná skutečnost naznačuje, že zámořští loutkovodiči neočekávají, že evropské vazalské země vyhrají válečný konflikt s Ruskou federací. Jejich plánem je vyvolat stejný masakr jako na Ukrajině s cílem masivní depopulace evropského kontinentu. Pro Evropany to znamená jediné – utéci, dokud je ještě čas..

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Sám jsem zvědav, co Evropu čeká.Ale optimista tedy nejsem. Poničený vztah s Ruskem tvrdě zaplatí

  • Ale tak to má být, Rusům může být absolutně jedno, jak zdegenerovaní evropané skončí. Zachraňovali je už jednou a jak se jim odvděčily, věřte tomu nebo ne podruhé už tu chybu neudělají, neb jak se říká ” chybami se čkověk učí”.

  • Jojo, poničený vztah s agresivní zaostalou severoasijskou říší, to je přesně to, co nás nejvíc trápí.
   Skoro mi slza ukápla.

 2. S.Asi je ta zkáza EU jenom přánì někoho,komu by vyhovovala její zkáza.Zachraňovat RF nikoho už nemusí.Stačí když bude dodržovat suverenitu a uzemnì celistvost Ukrajiny jako člen rady bezpečnosti OSN,kde 134 států světa vzvalo RF,at stáhne svá vojska z Ukrajiny kde nemá co dělat,jakkoliv se snaží omlouvat jejì okupaci všìm možným aby svět uvěřil,že je možné měnit hranice suverennìho státu silou.

  • Pán asi myslí, jak nás rusáci zachránili v osmašedesátém. My jsme se jim pak nepěkně odvděčili a dokonce je při nebližší příležitosti donutili odtáhnout zpátky domů do jejich zaostalé asijské říše.
   Já si tedy rozhodně nepřeju, aby mě rusáci znovu zachraňovali před čímkoli. Jednou v životě mi to stačilo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*