Co čeká na podzim neočkované vrahy?
Sdílet článek:

Pomaloučku polehoučku se nám rozjíždí kampaň o tom, jak na podzim čeká další hrozná vlna respiračních onemocnění. Soudruzi odborníci vyskakují, jako čertíci z krabiček a hlásají přicházející apokalypsu s mutacemi, které změnily vše od příznaků až po cílovou skupinu.

Viry a mutovat? Kdo by to byl čekal?

Medicínské školy nemám, ale co si tak trochu pamatuji ze školy, tak mutace virů je jejich naprostá přirozenost. Je tedy něčím jako samozřejmost, že ve dne je světlo a v noci tma. Tato schopnost virům zajišťuje, že tu budou a hned tak nezmizí. Viry, které by neuměly mutovat, nemají šanci na dlouhodobou existenci. Příkladem nechť je třeba chřipka. Tu snad prodělal každý a docela velké procento populace se proti ní pravidelně očkuje, ale přesto tu pořád je a její viry dál přežívají. Vděčí za to právě schopnosti mutovat.

Všechny tedy značně překvapilo, že si covid zcela nečekaně drze mutuje. A to dokonce tak, že jeho mutace úplně vše změnily a covid má dneska už jiné příznaky. Tak praví moudří soudruzi. Podle odborníků příznaky velice, ale velice, připomínají chřipku. Přestože chřipka letos i loni na podzim zázračně zmizela, člověk by si mohl po nějaké dávce dezinformací myslet, že se jedná právě o tu chřipku. Vypadá to jako chřipka, chová se to jako chřipka, má to příznaky jako chřipka, proto je to covid. Logické. Nádherná ukázka brilantní myšlenkové čistoty čiré pravdy z úst nezkorumpovaných a pravdomluvných odborníků.

Nicméně je tu jeden háček, který stojí v celém tom řevu o umírání za pozornost. V článku se mluví o britských vědcích a je kladen důraz na to, že tato mutovaná varianta postihuje ve velké míře především mladou generaci. Jistě si vzpomenete, že právě tahle britská stopa stála za běsněním v loňském roce. Stačí připomenout záslužnou práci soudruha Kulveita, experta na globální rizika a modelování pandemií. Nádherný a zářivý titul, něco jako zmocněnec pro sexuální život zahradních slimáků.

Veselá konspirační historka

Trochu odbočím a povím vám takovou veselou historku z demokratických USA. Koncem čtyřicátých let byla v USA vypuštěna konspirační teorie, že vláda zkouší nakažlivé nemoci na svých vlastních občanech. Dokonce konspirátoři tvrdili, že zatímco cestujete autobusem, tak v jejich klimatizaci jsou nakažlivé zárodky, které tam dávají tajní agenti. Tvrdili i to, že speciálními zařízeními rozptylují do vzduchu mikroby a napadají tak města vražednou mlhou. Naprosto všichni se smáli téhle bláznivé teorii, protože v demokratickém státě se nic takového nemůže stát. Jednak tu máme Norimberský kodex, který to zakazuje, a za druhé o tom by se přece hned vědělo, taková věc se nedá utajit. No, uznejte, taková blbost, že by vláda tajně šířila choroby. K smíchu, že? Možná vám trochu zmrzne úsměv na rtech po přečtení tohoto článku ve stranickém deníku, kde se ukázalo, že konspirátoři měli celou dobu pravdu. Zejména si všimněte mnohoslibné věty:

Zvýšený zájem mediků o zdraví obyvatel si místní vyloží jako příjemný nadstandard, zvlášť když se tu záhadně zvýšila nemocnost.“

Vychutnejte si i závěr odkazovaného článku, který česky říká – zabili jsme nějaké ty lidi, no a co? Stalo se to ve vyšším zájmu, vše je krásné a zalité sluncem. Pokusy prováděli vážení občané, uznávaní vědci, celkově bezúhonní lidé žijící mezi námi, slušní a spořádaní. Vláda bez větších morálních dilemat s bohorovným klidem použila své obyvatelstvo jako pokusné králíky. To už se dneska rozhodně stát nemůže, že ne?

Zajímáme se o zdraví vašich dětí

V okamžiku, kdy podobní lidé maskovaní za odborníky začínají jevit až nezdravě altruistický zájem o zdraví našich dětí, je vhodný okamžik zpozornět. Zvláště, když jako jediné řešení nabízí očkování od podobných dobráků, jako jsou výše zmínění. Na morální integritu lidí jako je Prymula, Maďar nebo Hořejší bych opravdu nesázel. Hlas skutečných lékařů, kteří otevřeně říkají, že očkovat v době probíhající nemoci je nesmysl anebo prohlašují, že očkování nic neřeší, tak ty slyšet není. Protože máme nejhrůznější nemoc na světě a jediné řešení je očkovat. Na otázku, jak podobné očkování zabránilo šíření chřipky v minulých letech, se nedostává odpovědi.

Dále si do těchto souvislostí dosaďte sténání soudruha Václava Hořejšího, který vám do ucha šeptá, že covid už nyní ohrožuje naše potomstvo. Očkování mladé generace je pak naprosto jediná záchrana, protože onemocnění dětí covidem není žádná banalita. Sice tomu naprosto neodpovídá dosavadní průběh rádoby pandemie, ale kdo by kladl dotěrné otázečky. Když našim dětem maluje budoucnost tento starostlivý soudruh, je nutné prudce zbystřit. Jeho odborné rady často jaksi pozoruhodně naplňovaly mediální prostor a ten pak vytvářel dojem, jak se vše děje v souladu s jeho dobrosrdečnými doporučeními. Jedno z tisíce dětí bude mít těžké doživotní následky, troubí na poplach tento rozsévač dobra, a proto naočkujeme všechny dítka nevyzkoušeným svinstvem, ehm, promiňte, spásnou vakcínou vyprodukovanou nejlepšími mozky. Sice nějací nezodpovědní popírači z jakéhosi Institutu Roberta Kocha plácají něco o tom, že je potřeba zjistit, co to očkování vlastně dětem dělá. Seznam vedlejších účinků je docela impozantní, ale kdo by poslouchal jakési směšné poplety, když se vyjádřil znalec všehomíra, soudruh Hořejší. Nikdy neléčil pacienta, takže je plně kvalifikovaný vyjadřovat se k nemocem a léčbě obecně. Očkování pomáhá a příběhy obyčejného očkování jsou jen daní za úspěch v boji s virem. Že je očkování nebezpečnější než nemoc, je pochopitelně strašná dezinformace. Vláda a jí najatí odborníci přece nikdy, ale nikdy nelžou, že ne?

Mohlo by být a může být, proto se bojte!

Líbí se mi způsob hovoru odborníka se značně častým užitím podmiňovacího způsobu u sloves. Mohl by, může a podobně. Může se stát cokoliv, v tom je zašitý čert. Dostat absolutní bezpečí pro všechny prostě nelze. Tahle doktrína je naprosto postavená na hlavu, protože život nemůže být prostý nebezpečí. Mnoho lidí utrpí úraz hlavy, takže bychom měli povinně nosit všichni helmy. Také dále bych požadoval zákaz automobilové dopravy, protože při ní hynou lidé. Bezpečí na prvním místě, to je přece jasné. Zakážeme auta, která navíc škodí životnímu prostředí. Když už tak mluvíme o životě, jde o pohlavně přenosnou chorobu se 100% smrtností. Lidi, neroďte se, umřete!

Mohou umírat děti, očkujte se!

Hlásné trouby propagandy mohutně zaduly – pozor mohou začít umírat děti, vašim dětem hrozí, vaše děti mohou být nakaženy. Troufnu si stvořit konspirační teorii. Na podzim to začne naplno, televize se zaplní záběry kašlajících dětí v nemocnicích. Jejich nemoc bude dávána do souvislosti s nízkou proočkovaností a vina za jejich nemoc bude připisována neočkovaným sobcům. Zarmoucené tváře budou pichlavě poukazovat, že jsou na světě takoví lidé, co se dosud neočkovali a oni jsou tou příčinou šíření nemoci. Mediální prostor zaplní hysterické výzvy na téma – očkujte se, zachráníte děti! Nějaká „selebrita“ bude mít srdceryvný projev o tom, jak jim na jednotkách intenzivní péče hynou děti. Bude zapřísahat, abyste je včas očkovali, jinak to bude fakt zlé. Vzhledem k tomu, že děti celý rok nemohly sportovat, seděly doma bez pohybu venku, tak jsou náchylné k nemocem.

Když se s lidskou hloupostí propojí strach, bude to nezastavitelná kombinace. Vláda pak prosadí cokoliv. Doslova a do písmene cokoliv, protože jinak by děti umíraly. Ti, kteří nechtějí do svého těla nabízenou vakcínu, budou vystaveni psychickému teroru ze strany poslušných včeličkářů. Podobně jako se děly hysterické scény, kdy byli napadáni lidé bez roušek na ulici, tak ta hysterie bude teď o stupeň větší. Nepustí neočkované do společných prostor, budou je izolovat. Nebo neočkované vpustí jen s testem, který není starší než dva dny a bude jen za peníze. Pak se každému začne jevit očkování jako spása, neboť bude zdarma a vysvobodí z tíže občanství druhé kategorie. Takže si v klidu s důvěrou šlehneme, no ne? V televizi říkali, že je to naprosto bezpečné. Vzdorovat hysterickému davu bude vyžadovat vysoké morální zdroje, které se, jak se ukázalo, české populaci nedostávají. Já mám v této souvislosti jen jedno přání, chtěl bych se mýlit.

Josef Vohnout

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Pořad nejsem rozhodnut se nechat očkovat s určitě nechci nechat očkovat děti. A to mám jinak už kdejakou včelku páč jsem hypochondr.

    Ale přesně: když lidé z morálního odpadu mi něco káží, nemám ani trochu chuť je poslechnout.

  2. Vytrvejte, cas ukaze, novoccesi se neockuji. Ockovani padaji jak mouchy na poruchy s krevnim obehem. Nadalovi pri ozivovani zlomili zebro. Ttoz hlavne ze Dzokovic to ustal. Ted je rok 22 a covidove silenstvi utichlo. Ted je v kurzu ukrajina.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*