Proč je pravda tak nebezpečná?
Sdílet článek:
Všimli jste si někdy, co je ze sociálních sítí mazáno a co tam naopak zůstává ve velké míře a patrně záměrně?

Nepozastavili jste se někdy nad tím, jak je možné, že je YouTube plný videí o magnetických místech po očkovánígrafenu ve vakcínách a spousty dalších, dle mého, poměrně obskurních věcí? Pozor, ale nijak je neodsuzuji – dnes jsem velice opatrný na to říkat o něčem, že je hloupost, protože mě poslední rok naučil to, že řada věcí, které byly před nedávnem ještě nemyslitelné, se později ukázaly jako pravda.

Ale jde o to, že tato videa, vlastně i amatérské kvality a amatérských badatelů, nejsou problém, ale pokud vystoupí renomovaný odborník, který dané problematice rozumí a třeba se jí celý život zabývá, ale nemá ten „správný názor a pravdu” – je to problém a video, nebo text je okamžitě smazán a cenzurován.

Minulý týden jsme dávali na Facebook Zdravého fóra odkaz na článek, který má trochu sugestivní úvod, ale jde o to, že jsou v něm linky, na 1011 – slovy TISÍC JEDENÁCT studií o škodlivosti covid vakcín.

Pokud link na Facebook vložíte, tak po mnoha varováních, na různé „factcheckové servery”, kde se nemluví vůbec o těchto studiích, ale je tam uvedeno pouze dogma „vakcína je bezpečná, schválená a není experimentální a kdo tvrdí něco jiného, tak lže.” odkaz z Facebooku okamžitě zmizí a nelze šířit. Schválně si to zkuste…

Nebo oficiální systém pro hlášení nežádoucích účinků po vakcínách VAERS eviduje k dnešnímu dni jen v USA 22.000 úmrtí po vakcínách na covid, a přes milion hlášených vedlejších účinků.

A nebo tato Telegramová stránka – „Covid Vaccine Injuries”, kde jsou tisíce příběhů a každý den přibude mnoho dalších, jak někoho očkování zabilo, nebo „jen” doživotně zmrzačilo.

Nejde ale jen o data – jde hlavně o vyjádření předních odborníků. Minulý týden jsme například dostali na Facebooku 3 dny zákaz další publikace (a já osobně na týden) za sdílení pouhého rozhovoru s imunulogem Thonem ze serveru Echo24.

Paradoxní je, že nám píší lidé, kteří za sdílení článku děkují, protože tyto životně důležité informace prostě z veřejného prostoru nemají a opravdu mohly někomu zachránit zdraví, nebo dokonce život.

A vůbec tu nejde o to, jestli se všechna ta hlášení úmrtí po vakcínách později prokáží jako validní, stejně jako všechny výše zmíněné studie, ale jde o to, že se tím prostě lékaři a instituce jako SÚKL musejí zabývat a není možné, aby tyto informace soukromé společnosti mazaly z veřejného prostoru, nebo média pod různými vlivy, nebo dokonce u nás veřejnoprávní média, jim záměrně nedávala prostor.

Mimochodem, také jste zaznamenali, že to co více jak rok tvrdíme a bylo dříve označováno za dezinformace a nyní se ukazuje jako pravda (šíření viru po očkování, pouze krátkodobá ochrana vakcínou, postupná segregace lidí, neefektivnost roušek…), tak ti co tehdy lhali, to obhajují, že to z jejich strany nebyly přeci dezinformace a lži, ale “v té době dostupné informace”. Inu, když dva dělají totéž…

Jedno je ale jisté – pravda je pro někoho nebezpečná a prostě někomu vadí a vadí moc!

A nyní jde pouze o to, že to buď teď celé praskne, protože už je těch lží tolik a jak se říká – chcípající kobyla nejvíc kope – nebo jdeme po hlavě rovnou do dlouhé totality, ať už díky novele pandemického zákona, nebo zákonům, které připravuje EU, jak potírat „dezinformace” (čti pravdu) a to pak může trvat opravdu dlouhá desetiletí.

​​​​​​​Je to jen na každém z nás přestat mlčet (především se to ale týká zdravotníků) – je totiž už 10 minut po dvanácté.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*