Co chtějí ti magoři stropovat a evropsky řešit, když plyn prostě není?
Sdílet článek:

Co chtějí ti magoři stropovat a evropsky řešit, když plyn prostě není? Buď budeme ruský plyn brát napřímo a nebo zkrátka plyn mít nebudeme, protože to málo co bude, si nechají Němci a Poláci. Jsme na konci trubky a všichni se na nás vykašlou. Všichni. A je úplně jedno, jak to bude Péťa okecávat, jak bude Mirka zděšena a jak bude Markéta valit bulvy nad třemi svetry.

Nic z toho nespasí sklárny, výrobce oken, všechen náš další průmysl, pekaře, zemědělce, obchodníky s čímkoliv co nebude, nic z toho nespasí nás všechny, co nebudeme mít čím topit, co jíst, budeme bez práce, bez peněz, jenom se složenkami ve schránce, s hypotékou bez fixace, exekutory u dveří a hlavou na půl v oprátce!

Buď konečně naši velící vytáhnou hlavu z vlastního, či bruselsko – amerického zadku, nebo na to dojedeme. A tentokrát to bude až na dno. Za rok zničili všechno, co se tu budovalo od 19. století.Ty energie a hlavně absence plynu je časovaná bomba. Všichni mluví jen v budoucím čase – zatím zamýšlejí, plánují, chtějí, ale nedělají nic. A spoléhají na Brusel. Ten neudělá ale taky nic. Chápete to?

Potřebujeme plyn. A plyn je v Rusku. A všichni ho stejně berou. Kromě nás, my ho máme teď poněmčený, ale brzy nebudeme mít žádný!!!

Tohle je to jediný, co teď musíme vyřešit. A fofrem. Jakkoliv. To ostatní počká. Nemáme jiné řešení. Tohle je začátek konce, takže jestli chce jít kdokoliv za cokoliv demonstrovat, tak tohle je to nejdůležitější. Jinak tu všichni budeme rýt pusou v zemi tak, jak se nám to nikdy ani nezdálo.

 

Jana Marková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Řešit ti magoři nemohou nic, neb plyn nemají a kdo ho má tak jim ho neprodá, ojro hujeři musí dělat že něco dělají jinak se jim ten eurobordel rozpadne a co budou ty tisícovky bruselských nemakačenků dělat? Do teď si žijí v luxusu na rozdíl od evropanů a bát se nemusí že by v zimě zmrzli nebo neměli elektriku a na ostatní se mohou z vysoka.

  2. Jeden den jsem se díval na debatu na Primě,byl tam nějakej ministerskej blb a oponoval mu jakýsi energetický expert a pěkně mu tam dával tomu blbečkovi z pětikolky-nechápu,proč neudělají ministra z někoho takovýho,byl to fakt borec na svém místě a říkal tam,že sám už se vládě několikrát nabízel,že ten plyn v Rusku zkusí domluvit na přímo-pokaždé ho poslali do prdele,dále říkal,že jim stejně nakonec nic jinýho nezbyde,než ten plyn v Rusku domluvit na přímo,jen je otázka,kolik to do té doby obsere lidí,než se rozhoupou-bohužel také říkal-a já s ním plně souhlasím,že po tom,co naše vláda poslední dobou předvádí(schvalování atentátu na paní Duginovou,štvaní proti Rusku)má strach,aby se ti Rusové s někým z ČR vůbec bavili-v takovým případě si vůbec netroufal odhadovat důsledky,ale podle mě vypukne teror,kdy se lidi začnou vraždit kvůli kusu jídla,protože všechno klekne-a já jen pevně doufám,že ti co to zavinili půjdou na řadu jako první!!!!

  3. To by musel jet Petro Fialenko do Ruska pěkně zdvořile požádat Vladimíra Vladimíroviče. Ale to on neudělá, protože je s ním ve válce.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*