Co jsme o Covidu snad ani nechtěli vědět
Sdílet článek:

MARTIN HÁLA

Všechny obavy a varovné signály týkající účinnosti a bezpečnosti vakcín se ukázaly (a stále ukazují) jako podložené. Snad jediný případ, ze kterého se doposud nedala sloupnout nálepka konspirační teorie, byla obava, že vakcíny nejsou stejné, např. že různé země dostanou k dispozici různé očkovací látky apod. Že zkrátka není tečka jako tečka… Jako obvykle je situace komplikovanější, než se zdá, a přiznejme si, je i o hodně děsivější.Dánsko je země, kde se média omluvila čtenářům za to, že „papouškovala“ oficiální názory, bez dostatečně kritického zhodnocení. Je to také země, která jako jedna z prvních zakázala očkování dětí. Takže není překvapení, že to byli dánští autoři, kteří vzali data o očkování (přes 11 milionů očkování, použito 52 šarží) a zobrazila je ve vztahu ke hlášeným vedlejším účinkům.

Předpoklad byl, že tato hlášení budou rovnoměrně, „náhodně“, rozptýlena v čase, mezi jednotlivými šaržemi, stejně jako v jakémkoli jiném parametru. Jaké však bylo překvapení: vedlejší účinky nebyly vůbec náhodné! V použitý šaržích bylo možno vystopovat 3 skupiny vakcín:

V první skupině, říkejme jí žlutá, prakticky žádné vedlejší účinky nebyly, jejich frekvence byla 1:10 000.
Ve druhé skupině (označme ji jako zelenou) byl výskyt nežádoucího účinku zvýšený – 1:2500.
Ve třetí (modré) skupině byla pravděpodobnost výskytu nežádoucí účinku extrémně vysoká 1:10.

Co to znamená? Každá ze skupin má jiný bezpečnostní profil a rozdíly jsou extrémní. Opravdu si nikdo nevšiml toho, že u určitých šarží přibývají komplikace jaksi rychle? Co dělaly regulační autority ve světle těchto zjištění? Nebo si toho všimli a dělali, jakože nic? Nebo si toho byli plně vědomi?

Kontrola nanočástic (až na výjimku) byla prováděna pouze u „zelených“ a „modrých“ šarží. Jaký byl důvod tohoto postupu? Zatím lze pouze spekulovat. Budete ale provádět výstupní kontroly léčiva, když budete vědět, že v něm účinná látka chybí?

Dle sdělení autorů vzbudily rozpaky také reakce redakčních rad oslovených časopisů, které nejevily o tyto unikátní výsledky žádný zájem.

Co přesně obsahovala vakcína? Nedistribuoval Pfizer jinou látku, než na kterou dostal povolení Emergency Use Authorization?

Dali by očkovaní souhlas, pokud by věděli, jak často dochází ke zdravotním komplikacím? Můžeme ještě nazývat jejich souhlas „informovaným“? Dá se označit jednání firem jako manipulace nebo rovnou jako podvod?

S pravděpodobností hraničící s jistotou jsme svědky experimentu. Experimentu celosvětového rozsahu, jehož subjektem je člověk. Pod záminkou očkování byly lidem aplikovány biologicky aktivní látky, jejichž cílem nebyla ochrana proti viru, nýbrž další testování látek s biologickým profilem více než problematickým.

* * *

Používání léků bez prokázané účinnosti (remdesivir), bránění v distribuci účinných léků, (isoprinosin), desinformační kampaně a zákazy používání (ivermectin), používání nových, rizikových preparátů (molnupiravir v situaci akcelerované imunosuprese), vědecky nepodložená vakcinace dětí, očkování těhotných, a zejména pobídky k očkování „proti Covidu“ v situaci, kdy už se původní varianta viru v přírodě nevyskytuje … to jsou příklady intelektuálního zatmění, které postihlo větší část populace.

Nejen, že nesmíme připustit debatu ve smyslu „co jsme si … to jsme si … zapomeňte“, musíme si uvědomit, že jsme teprve na začátku rozkrývání, rozplétání a dokazování, že jsme teprve na počátku žalob, nároků, odškodňování a spravedlivých trestů.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

11 Comments

 1. Každopádně by se covidismus (jaro 2020 – jaro 2022) mělo brát jako obrovské memento, jak neřešit epidemie respiračních onemocnění. Covidismus ukázal, jak je společnost nemocná. Pokud by byla spolešnost zdravá, dokázala by nemocné a ohrožené ochránit. Kdežto tato nemocná společnost namísto toho trestala zdravé.

 2. Dobrý den, jmenuji se David Simon, na tohoto poctivého poskytovatele půjček jsem narazil po tolika letech jednání s různými podvodníky, poté, co jsem mu dal všechny potřebné náležitosti, dnes jsem konečně dostal půjčku. kontaktujte tohoto poctivého věřitele na: lenkatolarova59@gmail.com

 3. L.T.Zkuste spolèhat na toho poskytovatele co vidite v zrcadle.Ten Vás nezklame.No a v obchodech a svých přáních se nechovat jak malè dítě ve velkèm hračkářství.A mělo by to jit i bez půjček.

 4. Spolehlivá a bezpečná nabídka půjčky peněz bez placení poplatků za úvěrovou smlouvu a pojištění úvěru do 72 hodin

  Na začátek nového školního roku nabízíme krátkodobé i dlouhodobé půjčky od 40 000 Kč do 98 000 000 Kč s velmi nízkou roční úrokovou sazbou 3 %.
  Již 29 let jsme nejlepší finanční společností nabízející skutečné online půjčky.
  Poplatky zakázané z naší nabídky půjček:
  – Poplatek za uzavření smlouvy o půjčce: 0 Kč
  – Poplatek za ověření souboru: 0 Kč
  – Poplatek za pojištění úvěru: 0 Kč
  – Poplatek za převod: 0 Kč
  – Poplatek za aktivaci peněz: 0 Kč
  Kontaktujte nás a budete okamžitě spokojeni.

  E-mail: jaroslavadragounova@post.cz

  Děkujeme vám za váš zájem.

 5. Rychlé a pohodlné pujcky
  Moje nabídka pujcky zacíná od 30 000 Kc až do 30 000 000 Kc s úrokovou sazbou 2 %. Mužete ji splácet (12 – 360 mesícu). Predstavuji vám své oblasti zásahu. – Financní pomoc, – Okamžitá pujcka, – Nebankovní pujcka, – Konsolidacní pujcka, – Pujcka na Vaše projekty, – Pujcka na podporu rodiny, – Pujcka na vzdelání Vašich detí. – Pujcka pro vaše potreby. Pujcku dostanete poctive a rychle do 24 hodin, pujcka vám bude poskytnuta bankovním prevodem úspešne a bez jakéhokoli protokolu tem, kterí ji potrebují. Kontaktujte nás, zde jsou naše kontakty: Paveljiri5@gmail.com
  WHATSAPP: +420739257158

 6. DOSTALI JSTE SE DO ŠPATNÉ FINANČNÍ SITUACE? MŮŽEME POMOCI!

  Jednotlivcům nabízím půjčku ve výši 100 000 až 25 000 000 Kč komukoli, kdo ji může splatit s úrokovou sazbou 3 % z libovolné požadované částky. Dělám to v terénu.
  – hypotéka.
  – Investiční úvěr.
  – Půjčka na auto.
  – Konsolidace dluhu.
  – Splácení dalších menších úvěrů.
  – Osobní půjčka.
  Pokud nutně potřebujete půjčku, jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
  Pro více informací nás prosím kontaktujte: SKOPIK.PUJCKA@GMAIL.COM.

 7. DOSTALI JSTE SE DO ŠPATNÉ FINANČNÍ SITUACE? MŮŽEME POMOCI!

  Jednotlivcům nabízím půjčku ve výši 100 000 až 25 000 000 Kč komukoli, kdo ji může splatit s úrokovou sazbou 3 % z libovolné požadované částky. Dělám to v terénu.
  – hypotéka.
  – Investiční úvěr.
  – Půjčka na auto.
  – Konsolidace dluhu.
  – Splácení dalších menších úvěrů.
  – Osobní půjčka.
  Pokud nutně potřebujete půjčku, jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
  Pro více informací nás prosím kontaktujte: SKOPIK.PUJCKA@GMAIL.COM.

 8. POTŘEBUJETE URGENTNÍ PŮJČKU? Dobrý den, jste v tíživé finanční situaci? Potřebujete urgentně peníze na realizaci svých projektů? kolik potřebujete? Chcete jej obdržet do 24 hodin? Nabídka půjčky začíná od 20 000 Kč do 60 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2 %. Splácení úvěru začíná od (1 – 30 let) – (12 – 360 měsíců). Pokud potřebujete bezpečnou nouzovou půjčku bez problémů, kontaktujte mě rychle prostřednictvím e-mailu: miliansusek@gmail.com +420 728 595 643

 9. Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu:kdfin11@gmail.com

 10. Nabidka pujcek mezi jednotlivci
  Jsem jednotlivec, ktery nabizi penezni pujcku od 50000 do 500 000 000 Kc kazdemu, kdo potrebuje penize. Ozivte sve projekty po celem svete, zejmena ty, kterym banka odmita pujcit penize. Jsem tu, abych vam pomohl vyresit vase male problemy. Muzete me kontaktovat na mail: creditofinance@seznam.cz kde přes whatsapp:+420703130768

 11. Nabidka pujcek mezi jednotlivci
  Jsem jednotlivec, ktery nabizi penezni pujcku od 50000 do 500 000 000 Kc kazdemu, kdo potrebuje penize. Ozivte sve projekty po celem svete, zejmena ty, kterym banka odmita pujcit penize. Jsem tu, abych vam pomohl vyresit vase male problemy. Muzete me kontaktovat na mail: creditofinance@seznam.czČíslo

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*