Co Petr Fiala nechápe
Sdílet článek:

Dnes jsem zachytil premiérovo vyjádření, které, mimo jiné obsahovalo následující dva podstatné body k jeho předchozím vyjádřením:


1) K organizátorům demonstrace:

“Demonstraci organizovali příslušníci ruské páté kolony. Důkazů je dost. Stačí se podívat, kdo stál na pódiu a co říkal.”

Rád bych se pana premiéra zeptal, jaká je definice ruské páté kolony, jak vypadá a co dělá. Jsou to lidé, kteří upozorňují na to, že do energetické chudoby nás neuvrhla Ruská federace, ale hloupá politika českých vlád? Maďarsko i Bulharsko jsou členy NATO i EU a nakupují plyn za rozumné peníze, takže v tom členství to asi nebude. Na tom pódiu stáli pouze lidé s odlišným politickým názorem, než má pan premiér. Nazývat je “ruskou pátou kolonou” je úmyslná lež a svinstvo.

2) K řešení krize:

“Jsem přesvědčen, že nebude třeba chodit na náměstí na podobné pochybné akce. To nikomu s drahými účty nepomůže.”

Neboli, nikam nechoďte, neprotestujte. My Vás zadlužíme a z těch dalších vypůjčených peněz Vám vyplatíme žebračenky. Rozpočtové prostředky utratíme za útočné prostředky na jejichž provoz už nezbude, takže si je budeme moci dát do muzea a zbytek prošustrujeme v nesmyslném konfliktu.

Takže, pane premiére! Ještě jednou: tento národ od Vás čeká jednoduchou a ekonomickou energetickou politiku, ne další zadlužování a to, že se jako Česká republiky zasadíme o ukončení konfliktu dvou nám blízkých národů. Akademičtí funkcionáři občas nechápou správně, co mají dělat. Odpřednášejí svůj part a vyzkouší z něj pár kolemjdoucích. Na celek to ovšem nemá žádný efekt.

 

Petr Aviatik-Markvart

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Čemu nerozumí Fialový hnus? Téměř ničemu. Rozumí povelům svých zahraničních páníčků i když je nechápe. Ale to ani nemusí. Hlavní je že je poslouchá a pokyny promptně plní. No a na my ho musíme naučit rozumět ještě jedné věci. SÍLE!!!! Potom co ten vlastizrádný zmetek vyzvracel o sobotní demonstraci. O ruské páté koloně a podobně.Už nechci jeho demisi. Jenom. Chci toho hajzla před soudem. V kleci a v teplákách. S ostatními hajzly co nás dostali až sem. Všichni ti Babišové, Hamáčkové,Topolánkové,Rakušani,Adamové, Pekari,Havlíčkové. Ten seznam je téměř nekonečný. Ti všichni podepisovali smlouvy,akta i mezinárodní dohody které šly,jdou a nebo půjdou přímo PROTI zájmům naší země. Proti nám všem. Škodili a škodí těm které mají vést,chránit a pomáhat jim. Těm na kterých si vylhali a vyškemrali důvěru. Proč? To snad soudy objasní. Nebo pro mě za mě klidně i skřipce. Jsou to individua na která se humanita nevztahuje. Svá lidská práva pozbyli ve chvíli kdy se přestali jako lidé chovat. Nejpozději ve chvíli kdy vztáhli své špinavé pařáty na děti. Nebo když záměrně pomohli zničit průmysl vlastní země. Její zemědělství. Když zničili životy tisíců živnostníků a jejich celoživotní práci. Když nás zbavili možnosti se komukoliv a jakkoliv efektivně bránit. Když připravili lidi o úspory. To vše dělali vědomě a v cizím žoldu. Na takovou chátru netřeba brát jakékoliv ohledy. Tu lze jen trestat. Rychle,tvrdě a nemilosrdně. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna “

      • Děkuji. Nebylo by ale lepší,více na očích a i levnější jim tato slova vytetovat na čela? Popřípadě vypálit. Slušní lidé by už zdáli věděli s kým mají tu čest. Staré rčení ,,má to vepsáno na čele” by získalo nový rozměr.😉

  2. Já ale nerozumím tomu jak se mohl takový idiot dostat k titulům, je mi jasné že ten Fialový Hnus mi to neprozradí. Tatínek musel být velmi kovaný komanč a s hadrákem přišel k velkému bohatství, takže ” za peníze v práglu dům”.

    • Dá-li bůh dostanete na Vaše otázky i odpovědi. Buď nám je Fialový hnus zodpoví rád sám a dobrovolně v řádném soudním procesu (když bude mít štěstí) a nebo ( když ho mít nebude) ho vykvičí nerad a nedobrovolně až na něm svou spravedlnost bude vykonávat ulice. Myslím že dobu kdy měl svůj pochcaný, bezcený život pod kontrolou už promarnil. Teď už bude záležet jenom na tom zda má smůlu nebo štěstí. Nechme se překvapit. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna “

  3. Fiala není hlupák, ví přesně co a pro koho a za čí peníze to dělá. A ví proti komu.
    říká se tomu vlastizrada je to zločin z nejodpornějších.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*