Co to bylo za gesto, které dělala před smrtí Darya Dugina?
Sdílet článek:

Gesto, které dělala Darya Dugina na jedné z posledních fotek před tím, než ji zavraždili teroristi, NENÍ žádné satanské gesto. Jde o úplně obyčejný surfařský pozdrav zvaný “shaka, který pochází z Havaje a v podstatě znamená “všechno je v pořádku” nebo “čau, pohodička“. Je to aloha pozdrav, vyjadřující přátelství, lásku a mír. Zdraví se tak spousty mladých lidí, hlavně surfaři, skejťáci a dokonce třeba i řidiči.

Fascinuje mě, jak když si dneska známý člověk třeba promne nos nebo se podrbe na zadku, tak se hned vyrojí zuřiví propagátoři toho, že jde o projev uctívání Satana, znak příslušnosti k Iluminátům nebo podobné blbosti. Ano, existují i tajné pozdravy, ale to jak hystericky řeší někteří jedinci každý pohyb rukou nebo záhyb šatů na fotkách, už je na hraně duševní nemoci. Nenechme se zblbnout podobnými kravinami.

A k vraždě dcery filosofa a komentátora Alexandra Dugina bych ještě dodala jednu věc. Můžete nesouhlasit s Duginovo názory, to je v pořádku. Podotýkám, že před zuřivým odsouzením je ideální nejprve zjistit, co vlastně ten člověk opravdu říká a zase nespoléhat na to, co vám nějaký zprostředkovatel říká, že říká někdo jiný. To jsou pak jen obyčejné drby a klepy. Opakuji – veřejně nesouhlasit s názory a myšlenkami nějakého teoretika je v pořádku.

Ale ten, kdo se raduje z toho, že někomu za jeho názory zavraždili dítě, je naprostá a odporná lidská zrůda. Každý, kdo teď tleská ručičkama a projevuje radost z toho, že novinářku Daryu Dugina roztrhali teroristi na kusy pomocí bomby, by se měl nad sebou vážně zamyslet. Jak by bylo vám, kdyby vám za něco, co jste řekli, vyhodili do vzduchu rodinu? Jak byste se cítili, kdyby pak tu vraždu někteří lidé nadšeně oslavovali?

O tom, že někteří hnusáci dávají rovnítko mezi vraždu mladé novinářky a atentát na nacistického vůdce Heydricha snad ani nemá cenu mluvit, to je takový projev odtržení od reality, že nad tím zůstává rozum stát. Stejně jako normální člověk musí nevěřícně zírat na všechny ty  podporovače války, kteří se tetelí blahem z genocidy nějakého etnika a připadají si kvůli tomu jako morální ikony a majáky Dobra. A je jedno, jestli oslavují genocidu jednoho nebo druhého etnika – neexistuje “hodná a špatná genocida”, je jen genocida.

Flégr, Černochová, hajlující Drábová a všichni jim podobní amorální jedinci by měli skončit u soudu za schvalování terorismu. To, že je tisíce lidí za jejich výroky dokonce ještě chválí je jen ukázkou toho, jaký morální úpadek se v naší zemi rozlezl. Amorálnost, krvelačnost a fašistické myšlení se u nás šíří jako sněť. Snad se to podaří zastavit dřív, než z nás tihle idioti udělají další Ukrajinu – tedy absolutně zkorumpovaný, zkrachovalý, fašistický stát, jehož jedinou úlohou je sloužit mocenským zájmům jiných zemí a nesmyslně umírat za cizí blahobyt.

Já rozhodně nechci žít v zemi, kde se děti učí hajlovat na převýchovných táborech, kde jsou lidi tlučeni na ulici za nedostatečně projevovanou nenávist k vybranému etniku, kde jsou lidé přivazováni k lampám a je jim pomazávan obličej dezinfekcí, aby se “očistili od nesprávného myšlení” nebo od nevhodného přízvuku. Nechci, aby se Česko proměnilo v místo, kde miliardáři sjíždějí jednu lajnu koksu za druhou, zatímco jejich verbíři chytají po zemi mladé kluky a pod hrozbou zastřelení je posílají nesmyslně a proti jejich vůli umírat do zákopů. Chci zemi, kde vládne mír a přátelské vztahy dovnitř i ven, kde panuje rozumná tolerance, kde pracující a poctiví lidé prosperují a kde zločinci a teroristé sedí ve vězení nebo někde zametají ulice.

Jak to vidíte vy? Jak se vám líbí směr, kterým nás aktuální “elity” vedou?

bornova.pub

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. zvláštní,že tyto tři kreatury ani nevypadají jako lidé-spíš připomínají nějaké štěnice,masařky nebo šváby-bez milosti bych je usmrtil a nepocítil při tom sebemenší výčitku svědomí-ostatně škodlivý hmyz je likvidován neustále,takže se divím,že toto ještě žije..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*