Corona Papers
Sdílet článek:

A je to tady: nejen německé ‚renomované‘ noviny, jako BILD nebo WELT, ale i rakouský deník Heute přináší text s titulkem Dezoláti měli pravdu -Corona-Protokoly – Výbušná fakta o vedlejších účincích vakcín.

Dne 18. března zveřejnil německý portál Multipolar dosud utajované protokoly krizového týmu Institutu Roberta Kocha (RKI), který pomocí údajů o aktuální incidenci ‚odborně dirigoval‘ téměř celou Evropu.  Alternativní portál Multipolar získal RKI-protokoly až po dvouletém soudním procesu. Z protokolů jasně vyplývá, že např.  náhlé zpřísnění hodnocení rizik Corony z „mírného“ na „vysoké“,  oznámené v březnu 2020, které bylo základem všech dalších opatření, omezujících volný pohyb osob a dalších absurdních omezení – nebylo založeno na odborném vědeckém posouzení ze strany RKI, ale na politickém pokynu externího aktéra, jehož jméno je v protokolech začerněno.

To potvrzuje, že Institut RKI sloužil jenom jako vědecká fasáda pro neuvěřitelnou represivní politiku, která ignorovala celou řadu občanských práv a svobod prakticky všech evropských zemí. Vláda nás nutila nosit nesmyslné masky, akceptovat zákaz setkání s rodinou, s přáteli, zákaz chodit ven, sportovat, cestovat, zákaz návštěv v nemocnicích a pečovatelských zařízeních, dokonce zákaz školní výuky – to vše pak bylo možno zmírnit jen pod jedinou podmínkou: Dát se očkovat…

Konkrétní protokoly konzultací krizového týmu RKI obsahují téměř 1000 stran textu, z něhož byla většina prostě začerněna. Obdobně jako smlouvy o nákupu milionů super-vakcín, které pro nás všechny zorganizovala paní Von der Leyen. Zdá se, že uzavírat smlouvy nebo psát oficiální protokoly, které se v případě potřeby prezentují jenom ve značně zredukované – začerněné verzi, se všude v Evropě prosadí jako spolehlivý standard.

Takže i v mainstreamu se konečně objevily alespon částečné informace o možném politickém vlivu na pandemická opatření. Protokoly RKI obsahovaly kromě  jiného i informace o tom, jak, kdy a komu doporučovat jednotlivé vakcíny, tématem jsou  i jejich vedlejší účinky. Drobný problém je jenom v tom, že začerněna nejsou jenom osobní jména účastníků jednání, ale celé stránky – rozpoznatelná jsou pouze jednotlivá slova nebo části vět.

Na dotaz řady německých médií se k tomu ministr zdravotnictví Karl Lauterbach vyjádřil v tom smyslu, že zde jde o ‚ochranu osobních údajů‘. Nicméně už teď se začíná německá vláda dohadovat o tom, kdo, kdy a za co nesl odpovědnost – samozřejmě, že tendence směřuje k řešení  ‚nikdo za nic nemůže, protože to nařídilo WHO, EU, EMA atd..‘

Alternativní portál Multipolar se ale rozhodl zažalovat Institut RKI znova – na  zveřejnění celého textu, včetně začerněných pasáží. Naděje umírá poslední, takže se možná i v ČR jednou dozvíme, kdo celou tu akci ‚v zájmu ochrany našeho zdraví‘ organizoval.

 

HS

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*