Novinky

Covid se dá zastavit i bez hromadného očkování, říká doktor McCullough
Sdílet článek:

 

Podle McCullougha je včasná léčba a přirozená imunita proti covidu-19 bezpečná a účinná, přesto je federální zdravotnické agentury ignorovaly a místo toho prosazují vakcíny, jejichž široké použití není nutné.

Demonstrace proti povinnému očkování na covid se zúčastnily tisíce lidí. Šlo o jednu z největších akcí v USA proti povinnému očkování od začátku pandemie.

„Vláda rozhodně opomíjela včasnou léčbu,“ prohlásil doktor McCullough a dodal: „Naše CDC, FDA a NIH neměly žádné účinné informace o včasné léčbě, dokonce ani o nouzovém použití povolených monoklonálních protilátek, které jsou bezpečné a účinné, a dokonce ani o nových lécích od Merck a Pfizer, které v podstatě chybí v médiích, přestože byly nedávno distribuovány po celých Spojených státech.“

Včasná účinná léčba jakéhokoli onemocnění může pomoci odvrátit progresi do závažnějšího onemocnění, přičemž dalším přínosem je snížení zátěže pro systémy zdravotní péče.

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) na svých webových stránkách uvedlo, že podle Pokynů pro léčbu covid-19, které zveřejnil Národní institut zdraví (NIH), „současná klinická léčba covidu-19 spočívá v prevenci a kontrole infekcí a podpůrné péči, včetně doplňkového kyslíku a mechanické ventilační podpory, pokud je indikována“.

McCullough v rozhovoru uvedl, že vysoce kvalifikovaní lékaři provedli výzkum a prokázali, že „včasná léčba může ukončit tuto pandemii tím, že sníží intenzitu a závažnost onemocnění a sníží pravděpodobnost hospitalizace a úmrtí u našich nejrizikovějších seniorů“.

„To v podstatě znamená, že široce používané vakcíny nejsou potřeba. A ve skutečnosti jsme byli svědky příliš mnoha poškození vakcínami a nyní i jejich selhání. V případě varianty omikron neexistuje fakticky žádné pokrytí těmito vakcínami proti nejnovější formě viru,“ řekl McCullough a dodal, že 22 studií ukázalo, že vakcíny přestaly být účinné po šesti měsících.

McCullough uvedl příklad toho, jak byl federálními zdravotnickými agenturami odmítnut ivermektin, lék oceněný Nobelovou cenou a schválený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který je podle mnoha studií a lékařů účinný při léčbě pacientů s covidem. Úřad FDA tvrdí, že lék byl schválen k léčbě vnitřních a vnějších parazitů a v současné době žádné údaje neprokazují jeho účinnost proti covidu.

McCullough také poukázal na fakt, že federální zdravotnické agentury ignorovaly přirozenou imunitu, která je „robustní, úplná a trvalá, pokud jde o smrtelné kmeny viru“.

„To bylo jen do doby, než se dostalo na variantu omikron, kde došlo k průlomu, a jedinci, kteří jsou z dřívějška imunní, by mohli dostat slabé příznaky omikronu. Nicméně přirozená imunita znamená konec pandemie. Nezapomeňte, že jakmile se všichni staneme přirozeně imunní, covid-19 již nebude představovat hrozbu pro naše životy,“ okomentoval kardiolog a epidemiolog.

„Neschopnost našich vládních úřadů uznat přirozenou imunitu v podstatě způsobila zbytečné utrpení, zbytečné testování, zbytečné rouškování a bezpečné odstupy… Ti, kteří jsou přirozeně imunní, již nejsou náchylní ke smrtelnému onemocnění.“

protest washington ockovani
Davy lidí se shlukují u Lincoln Memorial v rámci demonstrace „Defeat the Mandates“ (Porazte povinné očkování) 23. ledna ve Washingtonu. (Lynn Lin / NTD)

McCullough vyjádřil pochybnosti o tvrzení, že vakcíny proti covidu mohou snížit počet hospitalizací a úmrtí.

„Vše, co v tuto chvíli máme, jsou tendenčně zaujaté a myslím, že neplatné údaje o hospitalizacích. Americké úřady stále tvrdí, že vakcíny chrání před hospitalizací, zatímco ve Velké Británii, Německu, Jižní Africe a ve zbytku světa o tom nevidíme žádné důkazy. A mohu vám říci, že Spojené státy se od ostatních těchto zemí příliš neliší. Něco je tu špatně. A mohu vám říci, že něco je špatně s nesprávným, neplatným tvrzením, že vakcíny snižují hospitalizaci. Nemyslím si, že je to podložené,“ podotkl McCullough.

CDC zveřejnilo 19. ledna studii, podle níž lidé, kteří se nenechali očkovat, ale prodělali předchozí infekci, známou také jako přirozená imunita, končili v nemocnici s menší pravděpodobností než očkovaní lidé bez přirozené imunity. Epoch Times se obrátil na CDC se žádostí o další komentář.

Transplantace jen pro očkované

Reportér pořadu se doktora McCullougha jako kardiologa dotázal také na jeho názor na současný případ muže, otce rodiny z Bostonu, kterému lékaři odmítají transplantovat srdce, dokud se nezaočkuje na covid.

„Odmítnout pacientovi transplantaci orgánu na základě zkušební, neúčinné a kategoricky riskantní vakcíny je samo o sobě neetické, nemorální a z pohledu klinického a občanského je to nezákonné. Tyto očkovací látky způsobují poškození srdce, říká se tomu myokarditida. Dobrý doktor by za žádných okolností nevystavil pacienta, jemuž selhává srdce a čeká na transplantaci, jedné z těchto vakcín…mohlo by to být smrtelné,“ poskytl svůj názor McCullough.

Přeloženo z původního článku newyorské redakce deníku The Epoch Times.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*