Glosa MM: Ukrajinská armáda při nynější protiofenzívě nezaznamenala žádné územní ztráty
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Národní institut pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik (SYRI), který sdružuje především sociology z Univerzity Karlovy v Praze, Masarykovy univerzity v Brně a Akademie věd ČR. Organizace zahájila činnost před rokem v červnu a svou práci by měla dokončit do závěru roku 2025. Pro přemýšlení, bádání, výzkum a formulaci doporučení pro politiky a veřejné instituce mají vědci k dispozici štědré financování. Ze státního rozpočtu, konkrétně z Ministerstva školství, tomuto institutu přistane na účtu celkem 563 099 000 Kč.
Tolik zpráva. Dodávám jen parafrázi slov feldkuráta Katze: To se nám to bádá, když nám to ti blbí ovčané platí…

Devět ministrů obrany členských států NATO jsou ženy v produktivním věku. Nedej bože, aby měly menstruaci ve stejnou dobu…

Podivuhodná věta ze včerejší zprávy na novinky.cz:
Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského ukrajinská armáda při nynější protiofenzívě nezaznamenala žádné územní ztráty.

Novinky.cz:
Ukrajina v noci na úterý čelila další vlně ruských útoků. Drony šáhid byly vyslány nad Kyjev i Lvov. Ukrajinský generální štáb tvrdí, že jich bylo sestřeleno 28 z třiceti.
Veterans Today:
Ruské ozbrojené síly v noci opakovaně zaútočily námořními raketami s dlouhým doletem na sklady se zahraničními zbraněmi. Cílů útoku bylo dosaženo.
Tak si vyberte…

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Číst články na Novinkách.cz je čirý masochismus. Postačí si přečíst diskuzi a udělat si obrázek podle těch, co ještě nedostali ban 🙂

  • R.Jestě že se muzeme dozvedet tu spravnou pravdu od zdejšich diskuterů převzatou z RF tv.Takže mame štěstí.

   • To ne. Jedinou správnou pravdu přece máte Vy. Z každého Vašeho příspěvku duševně nemocného člověka to jen kape. Mimochodem – svými nenávistnými jedovatými příspěvky zdejší diskutující na svou stranu nikdy nedostanete ani nepřesvědčíte, to je vám doufám jasné. To byste totiž musel zvolit jiný slovník. Takže k čemu ty Vaše příspěvky jsou? K ničemu. Jste tady v menšině a jak říkám, evidentně duševně nemocný člověk.

    • B.Odpuste mi mou troufalost pane,ale ja prave vubec nic nevim.A proto se porad ptam zdejsich komentatoru proc to je tak jak tvrdi,zda tam byli a muzou mi podat ty spravne informace z mista činu.A odpovedi se nedockavam a jsem z toho smutný.Dekuji za Vasi trpelivost.Snad se dočkam a ctenari se mnou.

 2. Že je tolik ministrů obrany žen, no budiž, horší bylo, kdyby všechny byly tak inteligentní jako ta naše.

  • Podobně informoval soudruh Goebbels o bitvách pod Moskvou, u Stalingradu i u Kurska. Socialismus je prostě socialismus. Bez ohledu na to, zda za ním stojí Moskva, Berlín nebo Brusel.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*