Dobře už bylo, takže bude hůř dříve, než tušíte. Brzo.
Sdílet článek:

Lidé jsou prostřednictvím mediokracie rozdělováni těmi, co vládnou. Jsou uměle provokovány nesmiřitelné tábory, protože rozdělená a rozhádaná společnost se snáze ovládá. Rozdělovali nás vytvořením táborů Drahoš/Zeman, Babiš/opozice (pětikoalice), očkování/neočkování, Ukrajina/Rusko a budou pokračovat tím nejfunkčnějším – nemajetní/majetní.
Bude hůř, než kdokoli tuší. V rámci Green Deal budeme ovládáni cenou elektřiny, protože jiná energie se nebude smět používat. Nezatopíte si v krbu, nezapálíte svíčku. Kdo bude poslušný, dostane na elektřinu dotaci, kdo ne, skončí na ulici, nebo zmrzne. Nebo oboje. Bude hůř, mnohem víc, než si mnozí dokáží představit.


Potlačování pojetí klasické rodiny jako základu státu bude pokračovat, neb jsme jedna velká evropská multikulturní rodina. Výchovu dětí převezme školství, aby formovalo nové generace správně smýšlejících a volících. Bude postupně rovnána sociální spravedlnost, zvyšovány daně bohatým a soukromé vlastnictví movitého a nemovitého majetku bude postupně omezováno a vytěsňováno sdílením. Něco vlastnit bude nemorání.

Možná časem dojde i na sdílení manželek s ohledem na multikulturní obohacování Evropy inženýry a tím pádem nedostatek žen. Hotové peníze budou postupně zrušeny a nahrazeny pouze klasickými kartami. Na nich bude vše. Na karty se budou přičítat či odečítat finanční bonusy podle poplatnosti společnosti. Největší rebelové budou mít na kartách zablokovánu možnost úhrady “požitků”, jako například dovolených, cestování, kvalitních potravin, masa, alkoholu a podobně.

Orwel bledne závistí. Jako každý člověk se “bojím” až umřu, ale na druhou stranu jsem rád, že se těch příšerných věcí nedožiju. Že se nedožiju toho, čeho se jednou bohužel dožijí naše děti a vnuci. Přijde doba, kdy planeta začne znovu od prvoků a historie se bude opakovat. Pak časem opět dojde k oteplování, protože na planetě budou prdět dinosauři. Člověk v tom nepojede. Ten se možná ani nevyvine a možná to pro planetu bude lepší. Spravedlivější.

Nejsem skeptik, negativista, jen jsem poučen historií a vnímám realitu. Vím, že nic se neděje bez příčin a vše, co se děje má nejen svůj důvod, ale zejména cíl. Lidi přestaňte blbnout, přestaňte se hádat, jen urychlujete to, že hůř bude dříve, než brzy. Věnujte se sobě a blízkým, dokud to jde. Největší hrozbou pro člověka je on sám.

 

Michal Malý

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Člověk se podíval,jak se hlasovalo v OSN ohledně Ruska.Čína,Indie,Irán,Irák,Kazachstán stojí za Ruskem.To je skoro polovina populace na Zemi.Naproti tomu stojí ekonomicky absolutně krachující(a vlastně už dávno zkrachovalý) a morálně či kulturně totálně zdevastovaný tzv.Západ.Vůbec nechápu,jak si vůbec nějací frajírci mohou vytahovat trenky,že “tuhle válku vyhrajem”.Naše civilizace je v hlubokém úpadku ve všech směrech ,ne nepodobném zkáze Říma,a bude v tomk hnoji ještě hodně dlouho.

  2. Lidi, prostolidi blbnou podle propagandy a teroru nadlidí. Kazisvěti v pozadí vytahují všechny ty zmíněné úchylnosti, od Zeleného teroru po války. Uchopme blbečka fialovýho s aspenistickou sebrankou. Do války nacpat více zbraní, aby se prostolidé mohli účinněji vraždit – na obou stranách jsou proti sobě poštvaní muži, kteří se neznají, nic si předtím neudělali. Šílené vyzbrojování Ukrajiny a dalších kolonií ze strany globalistických lupičů bylo příčinou konfliktu. Dále by myslící člověk by měl pochopit, že hromadné dovozy Afroarabů a jejich ponechání na islámu a sociáních dávkách, znamená soustavné násilí a neštěstí. Všechny ty revoluční, zvrácené programy jsou jen zlo satanistů. To bysme si měli uvědomit především!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*