Jde vůbec z aktuálního teroru uniknout?
Sdílet článek:

Část lidí pořád ještě nechápe, co se to s tím naším světem vlastně děje. Jsou už zase ve stavu médii indukované vyšinutosti. Nevnímají, že zatímco jim hlavu zaměstnávají kobercové nálety fake news z velkých médií, už jsme se nenápadně vrátili do padesátých let minulého století. Případně do roku 1938. Jen ne pod taktovkou Sovětského svazu nebo nacistického Německa, ale pod dozorem nového projektu šílených sociálních inženýrů – Euro-unijního svazu. V některých věcech jsme na tom pořád lépe – např. nás zatím za názory nevodí na střelnici v Kobylisích, aby nám v rámci „Velkého Dobra“ ustřelili hlavu. V něčem jsme na tom ale už o hůř než tehdy.

Zamysleme se nad tím, co se děje posledních několik let.

Cenzura byla roztočena do nejvyšších otáček – už zase existuje jen jediná “pravda” a nikdo si nesmí ani poslechnout nebo přečíst jiný názor. A to už ani na “alternativě”. Další desítky webů byly systémem vygumovány, a to v naprostém rozporu s našimi platnými zákony a ústavou – a to i ty, které ve skutečnosti neměly s nějakým “proruským narativem” nic společného. Prostě byla zneužita situace, jako vždy. Už zase je tu nějaký “Rakušan”, který Českou republiku proměnil v protektorát a tvrdě cenzuruje jakoukoli opozici. Už před aktuální mediální show byly rušeny stovky a stovky českých blogů a YouTube kanálů i statisíce účtů a skupin na sociálních sítích (a desítky miliónů zahraničních). Teď se jde jen o další krůček dál.

Pokud se vám nelíbí, že vás tahle maličká soukromá firmička Facebook cenzuruje, tak si udělejte vlastní, ne?“, říkali nám mudrci od klávesnic. Udělali jsme si tedy vlastní – a to nám taky likvidují. Dokonce už na úrovni domény. Vidíte, jak hezky to funguje? Je to úplně rozkošné.

Co tu máme dál? Jeden z našich nejdůležitějších soudců už zase zastrašuje – když řeknete veřejně názor, který se nám nelíbí a nebo zveřejníte informaci, kterou chceme držet pod pokličkou, tak půjdete sedět na tři roky. Informace můžeme poskytovat jenom my. Cokoli jiného je dezinformace a nebezpečný projev nenávisti. Císeřepána nikdo pomlouvat nebude!

 

Bretschneider umlkl a díval se zklamané po pusté hospodě. “Tady kdysi visel obraz císaře pána,” ozval se opět po chvíli, “právě tam, kde teď visí zrcadlo.”

“Jó, to mají pravdu,” odpověděl pan Palivec, “visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti. Copak to potřebuju?”

 

V naší vládě jsou už zase jen loutky cizí mocnosti a dělají jen to, co se jim řekne. Obyvatelé České republiky jsou pro ně až někde na desátém místě a jejich obyčejné lidské problémy nikoho ve vládě ani médiích nezajímají.

Dochází vám peníze na jídlo a energie? Propadáte se do depresí? Onemocněli jste z těch našich super šmakulád? Pche, vy ubožáčci, pro nás ten problém neexistuje – zvýšíme si svoje posranecké platy a budeme vás dál ignorovat. Stejně jste vy i vaše děti jen biologický odpad určený k vaporizaci.

Hlavní fokus moderních “elit” je zaměřen na to, aby na naší práci mohli v klidu vydělávat vybrané obří nadnárodní korporace (farmaceutické, zbrojní, mediální, informační…). Těm pak při zuřivém žraní našeho zlata z koryta padají malé kousky na zem a pokrytecká “elita” to spokojeně sbírá a cpe si to do vlastních prasečích tlam.

A dál? Lidé byli od rána do noci strašeni novou nemocí, kterou vypustila laboratoř těch, kteří zároveň kontrolují organizace a společnosti, které na situace vydělávají astronomické částky. Nikdo za bioterorismus a korupci ale není potrestán – krom běžných lidí, kteří jsou nuceni nosit náhubky jak psi nebo černí otroci v USA před dvěma sty lety. Obyčejní občané, kterým kvůli nesmyslným “opatřením” krachuje živobytí.

Vláda i média ale v jedné věci přeci jen byli velmi aktivní – tvrdě makali na potlačování informací o prokazatelně účinné léčbě, na podpoře nesmyslných a nebezpečných léčebných protokolů, na roztáčení miliardových dotačních kol a jako vždy – na tvrdé cenzuře. Potlačovat účinnou léčbu a běžnou zdravotnickou péči plus propagovat podezřelé experimentální injekce – to je samozřejmě dokonalý prostředek, jak docílit zdravotnické katastrofy a spousty mrtvých. Což se pak použilo pro podporu paniky a ještě horší teror. Kdo to bude kritizovat, ten bude označen, pošpiněn a umlčen. Jako kdyby se učili od Stalina (kterého si tak rádi berou do prasečích tlam jako varovný příklad, zatímco ho dokonale napodobují).

Protože lidé ještě nejsou dostatečně zdecimovaní, přichází Zelený úděl, který naprosto nesmyslnými a zbytečnými postupy způsobuje, že se nám už tak drahá energie zdražuje až o stovky procent. Inflace prý ale bude jen 10%…ha ha ha, inflace čeho, automobilů Porsche? To, co lidi skutečně zajímá, je drastické zvyšování cen potravin a energií, ne nějaké abstraktní globální číslo, do kterého se započítává kdovíco. Přitom Česká republika vyrábí víc energie, než kolik spotřebuje, takže bychom mohli být úplně v klidu. Ale my místo toho naši levnou elektřinu za pár šupů dáváme na lipskou burzu a pak si ji za desetinásobek kupujeme zpět. Že to nemá logiku? No pro nás ne, ale pro naše západní sousedy a vládce ano. Jestli se vám to nelíbí tak…držte huby a žerte trávu.

K tomu samozřejmě nechybí další libovky, které se u nás sice ještě nerozjely naplno, ale nová loutková vláda už udělala nezbytné kroky k jejich naplnění – masová migrace z kulturně nekompatibilních zemí, likvidace živočišného průmyslu, zničení potravinové soběstačnosti a tím i příprava potenciálního hladomoru, ještě větší rozvrat školství a kultury, pošlapání principů skutečné vědy atd. Nic není ušetřeno, nic si nesmí zachovat smysl, krásu nebo lidskost.

V laboratořích už je mezitím připravena další rozkošná nákaza -ještě nevíme, jestli to bude scénář “SPARS” nebo “hemoragická horečka Marburg” nebo nějaká jiná ňaminka. Ale můžeme si být jistí, že se okamžitě objeví nějaká drahá šmakuláda od nadnárodních farmaceutických společností, která bude tím jediným zaručeným lékem.

Co pro nás mají dobrodějové v kasičkách nachystáno dál? Další rozšiřování digitálních pasů a digitální identity. Centrálně řízenou digitální měnu – abychom byli co nejvíc jako v Kanadě, kde už neposlušným lidem bez soudu vypínají přístup k vlastním penězům. Aneb “zlobíš a lusknutím prstů ti zabavíme všechny peníze”. Nekoupíte si ani rohlík.

Vše opět v rámci Velkého Dobra. A podstatná část populace jim to bude dál žrát a ignorovat, že to smrdí jak psí výkaly. Už totiž skoro není odkud čerpat různorodé a nezávislé informace. Vše je řízeno z centrály, vše je normalizováno. Tedy ne že by většina uměla samostatně hledat informace předtím – největší fanatici “Velkého Dobra” jsou obvykle ti, kteří neví nic o ničem (o to víc ale opakují fráze jako “něco si o tom přečti” nebo “věřím vědě” nebo „ty nacistickásvinězrůdohomofóbnírasistická a doslova Hitlere!!!!“).

Všechno je to pěkně temné, že? Není se co divit, ono to taky pěkně temné svinstvo je. A ke dnu jsme se ještě nedostali. Bude se to ještě zhoršovat. Totalitáři už zdá se nemají jinou možnost, než rozjet kola zla naplno. Už nemohou jen pomalu tlačit svoje pohádky, nenápadně ohýbat realitu a korumpovat instituce. Oni už musí házet atomovky. Samozřejmě za nadšené podpory od biorobotů – té třetiny lidí, která prostě udělá bez otázek cokoli, co jim řekne autorita.

Problémem není to, že by většina lidí byla tak zlá a prahla po totalitě. Problém je, že většina je mentálně strašlivě líná, ne úplně inteligentní, nepříliš vzdělaná (oficiální „vzdělání“ s reálným vzděláním už moc nesouvisí) a hlavně je naprosto ovládnutá konformním myšlením. Smrádek ale teploučko, říká se. No, to teploučko už rychle mizí a smrádek rychle sílí. A ještě to potrvá.

Teď je důležité hlavně nějak přežít. Nezničit si budoucí život nějakou unáhlenou akcí. Už zase jsme ve světě udavačů, tajné policie, trestání za samostatné myšlení a ekonomického i mentálního sešupu do pekel. Je nutné vydržet, nenechat se VNITŘNĚ zlomit. Soustředit se na svoje blízké, na práci, na svůj vnitřní život. Vyčkávat na příležitost. Ta možná přijde dříve, než se zdá, protože ten pád do sraček je čím dál tím rychlejší. Ale možná to potrvá ještě roky, těžko říct – odhadnout to asi neumí nikdo, dokonce ani naši globální lídři, kteří se ten pekelný cirkus pokouší řídit.

Celý tenhle článek má hlavně jeden účel – upozornění, že v blízké budoucnosti ještě asi zveřejním pár připravených textů (pokud mě do té doby nezablokují) a pak si dám na čas pauzu. Vím, že pokud bych šla do vězení za nějaké nesmyslné ideoložčiny, že bych si tam poradila – mám naštěstí hrozně tvrdou hlavu. Ale pokud to půjde, chci se tomu vyhnout. Naše rodina už si v minulosti pronásledování totalitními režimy myslím užila dost. Skákat v aktuální hysterii do mlýnku na maso je zbytečné – kdo si třeba teď vzpomene na toho nešťastného pána, který si před ministerstvem zdravotnictví ustřelil hlavu? Politici jen cynicky překročili jeho tělo a šli dál. Stejně jako jsme my cynicky překračovali tisíce mrtvých (dospělých i dětí) v Sýrii, Srbsku, Doněcku a Luhansku, znetvořené děti ve Vietnamu, masově znásilňované děti v Británii a USA atd. Také musím myslet na to, že na svobodě mohu pomáhat víc. Tiše, dost neefektivně, ale aspoň nějak. Také musím dokončit několik projektů (dvě hry, kniha…) a nechci zradit ty, kdo do mě vložili svoji důvěru a teď už i peníze.

Takže – přeji hodně síly a odolnosti, bude to opravdu potřeba. Obrat k lepšímu je o něco dál, než se původně zdálo, protože nástroje manipulace vědomí, které jsou používány na populaci, jsou účinnější než kdy dřív.

Ale zlomí se to.

Hlavní je neztrácet naději. Světlo na konci tunelu vždycky je. Historie to potvrzuje – zlom vždycky přijde a nakonec se civilizace o maličko posune dopředu. Odkud ta pozitivní změna přijde? Hlavně od nás. Ale možná i ze směru, který by tu málokdo čekal. Uvidíme…

 

Nikola Bornová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Zase někdo, kdo prohlédl…a je schopen napsat tohle, cituji: “nikdo si nesmí ani poslechnout nebo přečíst jiný názor.”

  A co to asi právě čtu, oni nádhero?

  • Nehrál jste nějakou kladnou roli v seriálu Dinastie Nováků? Někoho mi připomínate, a nebo v v majorovi Zemanovi

 2. soudruhu okamžitě utíkej nahlásit tenhle článek ať to tu může fialovej hnus s rakouským vykulencem a dalšími poskoky zablokovat.
  jestli jsi si soudruhu nevším, tak už pár domén s jinými názory zablokováno bylo.
  Tam už si soudruhu jiný názor nepřečteš.
  Tak honem jednej ať nic nenarušuje politiku strany a vlády

 3. Velice výstižné hodnocení. Naprosto situace, kdy nám v ’89 švargrovi rodiče vykládali, co je opilecká kreatura Venca Lahvoň zač a abychom mu nevěřili ani pozdrav, což se tehdy rovnalo vlastizradě. Pravda ovšem jako vždy vylezla na světlo a jejich názor potvrdila. Vždycky jsem se držel slov Karla Kryla, kterého ta svině zrzavá odstavila, protože dobře věděla, že K. Kryl by nekompromisně zveřejnil všechny jejich svinstva, že “politikům se nevěří, politikové se kntrolují”… Od ’89 není, nebyl a nebude ani JEDINÝ politik, který by si zasloužil podat ruku. Současný xindl, který se ke korytům dostal mega podvodem bývalého židobolševika Rychetského, je ovšem top a daleko překonává svině typu Topolánek, Řebíček, ˇIčko a podobná verbež. Volby ale nic nezmění, dokud bude národ tupý jako v covidnacismu…

 4. Jednou si budeme dělat srandu a kroutit u toho hlavou,jak se vůbec mohlo stát ministrem zahraničí naší republiky uhrovaté nemehlo z jednoprocentní strany,které si neumělo ani nasadit blembák,ale vyhlašovala válku Číně.Žít Hašek,tak to je na tři knížky.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*