Elon Musk zveřejnil video, ve kterém vysvětluje, jak demokraté využívají nelegální přistěhovalectví ke zvýšení své moci
Sdílet článek:

HSP

Majitel společnosti X Elon Musk zveřejnil tento týden na své sociální síti video, ve kterém vysvětluje, jak demokraté využívají nelegální přistěhovalectví ke zvýšení své volební moci, informuje DailyWire.

Video, které Musk zveřejnil, přichází poté, co se opakovaně vyjádřil k této problematice, protože podle odhadů se za vlády prezidenta Joea Bidena do USA dostalo více než 10 milionů nelegálních přistěhovalců.

Video rozebírá „plán Demokratické strany k upevnění vlády jedné strany“ v zemi.

„Za prvé, zaplavit zemi nesčetnými miliony ilegálních přistěhovalců po souši, po moři a vzduchem z celého světa – tolik, že to zatím zastíní počet obyvatel 36 jednotlivých států USA,“ začíná video. „Za druhé, upřednostnit potřeby těchto milionů neobčanů před potřebami amerických občanů bezplatnými lety, autobusy, hotely, stravou a telefony – a zajistit je loajalitu politické straně, která je dovezla.“

“Za třetí, nechte je v zemi za každou cenu, i když páchají násilné trestné činy, jako jsou vraždy a znásilnění,” píše se dále ve videu. „Útočte na jazyk, který se používá k popisu zločinců, na rozdíl od samotných zločinců. Pomlouvejte kritiků jako rasisty. Za čtvrté, zajistěte, aby se jejich privilegia stala neodvolatelnými pomocí městských a státních zákonů o útočištích, které působí jako magnety na obyvatelstvo, kodifikují trvalý statut a zajišťují nespolupráci s ICE.“

“Pět, spočítejme si, že při sčítání lidu, které určí rozdělení Kongresu a Sněmovny reprezentantů, nebudou občané – odteď by to znamenalo 13 dalších kongresových obvodů, což je obrovská volební síla,” dodává se ve videu. „Šest, vést masivní, silně financovanou kampaň na změnu státních volebních zákonů, které legalizují masové hlasování poštou, žádné ověřování podpisů a žádné požadavky na prokázání občanství – čímž se téměř znemožní dokazování volebních podvodů. Zasedmé, upevnit trvalou volební většinu pomocí předvolebních slibů o štědrých výhodách a trvalých privilegiích, čímž se zakotví generační věrnost Demokratické straně.“

V závěru uvádí, že v tomto bodě už zbývá jen to, aby demokraté začali dominovat ve volbách, čímž by se upevnila vláda jedné strany.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*