Novinky

Project Veritas: Zdravotní sestra tvrdí, že vláda zatajuje nežádoucí reakce na vakcíny proti covidu-19
Sdílet článek:

Jodi O’Malleyová, zaměstnankyně HHS, která pracuje v Arizoně v pobočce Indian Health Service – federálním zdravotnickém programu pro americké indiány a aljašské domorodé obyvatele – tajně nahrávala rozhovory s kolegy, v nichž probírali četné případy nežádoucích účinků u lidí, kteří dostali vakcínu proti covidu-19, nemoci způsobené virem KS Číny (Komunistické strany Číny).

Pro neziskovou organizaci Project Veritas, která se zabývá investigativní žurnalistikou, sestra uvedla, že se rozhodla promluvit po smrti své kolegyně, krátce poté, co byla spolupracovnice k očkování „donucena“.

V rozhovoru s Jamesem O’Keefem z Project Veritas O’Malleyová uvedla, že její kolegyně zemřela 28. srpna krátce poté, co byla „donucena“ přijmout první dávku anticovidové vakcíny proti svému náboženskému přesvědčení. Není jasné, jakou vakcínu její kolegyně dostala.

„Podnítilo mě k tomu to, že jsem byla jednou večer vedoucí směny a jedna z mých spolupracovnic před dvěma týdny dostala vakcínu [proti covidu] a nechtěla ji. Po celou dobu pandemie pracovala na jednotce intenzivní péče, což vlastně byla covidová jednotka,“ řekla O’Malleyová.

„Nechtěla si ji vzít [vakcínu proti covidu-19] kvůli svému náboženskému přesvědčení a byla k tomu donucena. Nikdo – nikdo by se neměl rozhodovat mezi svým živobytím, být ,součástí týmu v nemocnici‘, nebo si nechat píchnout vakcínu [proti covidu].“

Dodala: „Teď lidi prostě nutíme, aby si ji vzali, a oni pak mají reakce.“

O’Malleyová také tajně nahrávala rozhovory se zaměstnanci nemocnice, kteří opakovali její obavy, že hlášení nežádoucích účinků nejsou důsledně zasílána do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což je pasivní systém hlášení provozovaný americkými zdravotnickými úřady.

V rozhovoru s doktorkou Marií Gonzalesovou, lékařkou pohotovostní služby HHS, vyjádřila O’Malleyová obavy, že muž ve věku 30 let pociťuje po očkování příznaky odpovídající myokarditidě (zánětu srdečního svalu).

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) začátkem tohoto roku informovalo o vyšší než očekávané míře výskytu myokarditidy mezi očkovanými mladými lidmi.

Jeho případ je jedním z nejméně „desítek“ případů, které nebyly nahlášeny do systému VAERS, řekla sestra O’Keefovi.

„Nehlásí to … protože to chtějí zamést pod koberec,“ říká Gonzalesová O’Malleyové v nahrávce.

Jiná registrovaná zdravotní sestra ve stejném federálním vládním zařízení, Denna Parisová, mezitím řekla O’Malleyové, že „nikdo“ nesepisuje hlášení pro VAERS, „protože napsat tu zatracenou věc trvá přes půl hodiny“, a poznamenala, že viděla „spoustu“ lidí, kteří měli po podání vakcíny vedlejší účinky.

Vakcína proti covidu-19 „nedělá to, co bylo jejím účelem“, prohlásila O’Malleyová a dodala: „Pokud my [vláda] neshromažďujeme údaje [o anticovidové vakcíně] a neinformujeme o nich, jak potom můžeme říci, že je bezpečná a schválená k použití?“ dodala.

O’Malleyová dodala, že se nebojí na problémy poukazovat, „protože moje víra se opírá o Boha, a ne o člověka… Víte, jako co bych to byla za člověka, kdybych tohle všechno věděla.“

„Tohle je zlo na nejvyšší úrovni,“ prohlásila. „Máte FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), máte CDC, které nás mají obě chránit, ale spadají pod vládu, a všechno, co jsme zatím udělali, je nevědecké.“

Deník Epoch Times se obrátil na FDA, CDC a HHS s žádostí o vyjádření.

CDC na svých webových stránkách uvádí, že známá rizika onemocnění covid-19 a „s ním spojených možných závažných komplikací, jako jsou dlouhodobé zdravotní problémy, hospitalizace a dokonce i smrt, daleko převyšují potenciální rizika vzácné nežádoucí reakce na očkování, včetně možného rizika myokarditidy nebo perikarditidy“.
.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Dnes jsem měl podobný rozhovor se svým bossem. Proč nechci. Dal jsem mu pět konkrétních jmen z mého blízkého okolí, lidí 60-75 kteří všichni zemřeli na krevní sraženiny po prvním očkování. A když jsem řekl, že mám diagnostikované protlátky, myslím, že mám na chvíli klid…..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*