Exprezident Polska Walesa vyzývá k rozdělení Ruska a snížení počtu obyvatel na 50 milionů
Sdílet článek:
Protože Rusko je „imperialistické“, musí být země rozbita a její populace snížena na 50 milionů, míní bývalý polský odborový předák a prezident Lech Walesa. Obviňuje Moskvu z imperialistických ambicí. Pokud jde o Rusko, každá fantazie o masové vraždě je zjevně v pořádku. V podstatě žádá o vraždu 95 milionů lidí a jisté je, že mnozí západní politici s ním nadšeně souhlasí.

Lech Walesa, bývalý disident, polský prezident po pádu železné opony a nositel Nobelovy ceny za mír (skvěle k této ceně vedle Arafata  a Obamy zapadne), zjevně stále chová agresi proti Moskvě. Vyzývá k demontáži ruského státu a snížení počtu obyvatel země.

Jak řekl Walesa: „V Ruské federaci žije 60 národů, které Rusové pohltili, stejně jako dnes pohlcují všechny Ukrajince. Jsme povinni pomoci těmto lidem povstat. Je nutné buď změnit ruský politický systém, nebo zredukovat ruskou populaci na méně než 50 milionů lidí.

Podle něj je třeba „vynutit změnu politického systému v zemi, organizovat lidová povstání“. Prohlásil: „I když Ukrajina tuto válku vyhraje, za pět let se stane totéž a za 10 let uvidíme nového Putina. Pokud nebude možné změnit politický systém země, bude pro zajištění světové bezpečnosti nezbytné rozkouskování Ruska.“

Bývalý polský prezident souhlasí s tím, že se Západ snaží rozšířit sféru svého vlivu. Ale dělá to prý „demokratickými prostředky“. Walesa na druhé straně zdůraznil, že Rusko to „dělá silou“. 78letý Polák pravděpodobně zapomíná, že jsou to Spojené státy americké, které přinášejí „demokracii a svobodu“ po celém světě pomocí vojenských akcí a kobercových náletů.  Jejich „dovoz demokracie“ si již vyžádal kolem 20-30 milionů mrtvých. Obyvatelé Afghánistánu, Srbska, Iráku, Sýrie a Libye o tom jistě mohou vyprávět. Nemluvě o obrovském množství amerických vojenských základen po celém světě, doplněném stovkami tisíc vojáků a bezpočtem proamerických „neziskovek“ a think-tanků ovlivňujících národní politiku a elity. Něco, co kritici označují jako „americký imperialismus“.

Nevyhnutelně je třeba myslet i na plány Velkého resetu, protože elity tohoto světa otevřeně oznámily, že chtějí drasticky snížit světovou populaci. Ve vztahu k Rusku mohou být takové fantazie na západě zjevně beztrestně veřejně šířeny – do února 2022 by byl tento druh podněcování k nenávisti a podněcování k masovému vraždění nemyslitelný.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 3,80 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Ještě bych k článku dodal,že Walesa byl bolševickej udavač,kterej vesele celý roky udával skutečné bojovníky proti režimu a jeho solidarita byla prolezlá nejen bonzáky jako byl on,ale i pedofily z řad “opoziční” ŘK církve,na které si díky jejich vlivu v polské křesťanské společnosti a penězům ze západu netroufli ani jejich komunističtí představitelé

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*