Extrémně složitá otázka dnešních dnů – KOHO VOLIT ???
Sdílet článek:

Volební kalkulačka 2021 je pro mně obrovské zklamání a je fakticky nepoužitelná. Při volební kalkulačce 2017 se přímo obrátili na dané dotyčné politické strany aby poskytli své oficiální stanoviska k daným otázkám, zatímco zde při volební kalkulačce 2021 se kandidující politické strany vůbec nežádali o žádnou součinnost, a tudíž u volební kalkulačky 2021 dané odpovědi nejsou oficiálními odpověďmi daných politických stran, ale pouze jen jakýmsi svévolně subjektivním odhadem tvůrců dané volební kalkulačky 2021 co si subjektivně myslí, že by dané politické strany na dotyčné otázky odpověděli. A otázku týkající se problematiky umělých potratů teď navíc ještě k tomu úplně vynechali, jako kdyby nebyla nijak důležitá.  A tedy tohle jejich současné dílo je bohužel úplně k ničemu.

Tudíž i nadále je třeba zůstat při sto-otázkové volební kalkulačce z roku 2017 zde: https://www.volebnikalkulacka.cz/cs/volby-2017-ultimate/?s=1

Pro mně absolutně nepřijatelná je Okamurova SPD, která je pro umělé potraty a také i pro euthanasii! V roce 2017 se Okamurova SPD sama oficiálně deklarovala svůj pro-potratový a pro-euthanazijní postoj vyplněním svých odpovědí pro velikou sto-otázkovou Volební kalkulačku z roku 2017. Ostatně můžete se to projít sami zde: https://www.volebnikalkulacka.cz/cs/volby-2017-ultimate/?s=1
Když na rozdíl od Slovenska, kde katolíci a ostatní pro-life a pro-family konzervativci můžou volit skvělou katolickou konzervativní pro-life a pro-family politickou stranu Kotlebovci – Ľudová Strana Naše Slovensko ĽSNS, anebo i na rozdíl od Polska, kde katolíci a ostatní pro-life a pro-family konzervativci můžou zas volit skvělou katolickou konzervativní pro-life a pro-family politickou stranu Konfederacja wolnośći i niepodleglośći KWN, u nás kde nám česká politická scéna bohužel nenabízí žádnou takovouto skvělou katolickou konzervativní otevřeně pro-life a pro-family politickou stranu, která by se nebála nejen být pro-life a pro-family, ale také se navíc ještě i nebát otevřeně se veřejně hlásit a aktivně veřejně otevírat pro-life a pro-family témata, tudíž lidovci z KDU-ČSL přestože ani oni zdaleka nejsou ideální, nicméně ale z těch nepříliš dobrých možností jaké nám nabízí české politická scéna je KDU-ČSL při daných reálných možnostech, které nám toho času nabízí česká politická scéna asi to relativně ještě nejpřijatelnější z toho co nám česká politická scéna nabízí, a proto to asi hodím koalici SPOLU, přičemž na kandidátní listině koalice SPOLU rozdám své čtyři preferenční hlasy čtveřici nejvýše postaveným lidoveckým kandidátům. A ano, nepopírám že rozhodování mně výrazně ulehčuje i to, že budu volit ve Zlínském kraji, který je tím úplně nejreligióznějším krajem ze všech čtrnácti krajů České republiky a například v předminulých volbách do Europarlamentu KDU-ČSL tyto volby vyhrála ve Zlínském kraji a Jihomoravském kraji, díky čemuž očekávám, že i teď, minimálně v tom “mém” Zlínském kraji by v rámci koalice SPOLU mohla mít KDU-ČSL skvělé zisky na úkor svých koaličních “partnerů” z Top09 a ODS, pokud lidovečtí voliči budou důsledně a disciplinovaně rozdávat své čtyři preferenční hlasy, respektive kroužkovat čtveřici nejlépe postavených kandidátů z řad KDU-ČSL na kandidátní listině koalice SPOLU.Jinak ale já chápu, že mnozí nemají čas a nervy proklikávat se všema oněma sta otázkami volební kalkulačky z roku 2017 aby si mohli přečíst oficiální vyjádření dotyčných politických stran. A proto ač sice nejsem si zcela jist tím, zda-li ten extrémně šíleně dlouhý odkazovač bude plně funkční, nicméně ale zkusím to – zde je odkazovač obsahující stránku s politickými stranami, respektive odkazovači s názvy jednotlivých politických stran kandidujících do Poslanecké Sněmovny v roce 2017, kteroukoliv z nich si můžete hned a bez čehokoliv předcházejícího otevřít a podívat se na jejich oficiální odpovědi i s komentáři na dotyčných sto otázek. A v mém případě jsou zde sice klíčové otázky pouze jen tři /zákaz interrupcí, Euthanasie, Adopce homosexuálů/, ale jsou zde ovšemže odpovědi všech kandidujících politických stran na všech oněch sto otázek.

A zde je ten extrémně šíleně dlouhý odkazovač, snad bude jako odkazovač funkční, a pokud i ne, tak si ho jednoduše zkopírujte a vložte do vyhledávače a načtěte si tak danou webovou stránku: KALKULAČKA

Henryk Lahola
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 1,38 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Volby tak jako tak rozhodnou hlasy bezmozků a parazitů přicucnutých na státní cecík. Pročež si dovolím luxus volit nikoliv nejmenší zlo, nýbrž program, který je mi nejbližší. Hodím to formaci TSS.

  2. Jak můžete propagovat eurohujery z tohoto uskupení? Podívejte se, jak reálně hlasují poslanci z koalice SPOLU.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*