Fašizace Evropy
Sdílet článek:

HARRY P

Je s podivem, že poměrně protřelý politik Babiš se nechal takovýmto blábolem obalamutit a rozvrátil diplomatické styky s Ruskou federací. Nevěřím, že ho Zeman nevaroval. V té době byl Zeman ještě relativně normální a pravděpodobně neměl iluze o tom, že BIS řídí přímo exponent  cizí  mocnosti. Každý člověk s průměrným IQ se musel zasmát, když údajní agenti GUR Čuk a Gek otrávili ruského přeběhlíka Skripala v Anglii bojovou látkou Novičok. Tento jed působí po styku s pokožkou do 30 sekund a je v podstatě nemožné jeho zásah přežít. Skripal a jeho rodina však v pohodě přežili. Pro připomenutí, Američané a Britové mají veškeré materiály s postupem výroby, jeho vlastností, protilátkou už od 90. let s kavkazských postsovětských republik, které ovládali – včetně laboratoří, kde se novičok vyvíjel a vyráběl. Od roku 2018 jsou podobizny Čuka a Geka na internetu (dokonce i na wikipedii) a Koudelkovi s jeho partou trvalo 3 roky, než porovnali údajný videozáznam s Čukem a Gekem s fotografiemi, které jsou 3 roky veřejné. Pochopitelně nešlo o nic jiného než udělat z Ruska nepřítele, protože „hrozila“ dostavba jaderných bloků Rosatomem. Koneckonců to byl důvod, proč byl odstřelen Nečas a jeho vláda. Přeci si nenecháme stavět jaderné bloky od Rosatomu s cenou 170 miliard (cena v Maďarsku), když nám je můžou Francouzi postavit za 520 miliard (cena v Británii), notabene nač používat podstatně vyspělejší technologie z Ruska s recyklací paliva, když můžeme používat nespolehlivou technologii z Francie, kde je v současné době odstaveno 20 % reaktorů v důsledku koroze. Babiše však Brusel a Washington pravděpodobně držely za koule, jinak by to jako byznysmen nemohl udělat.

A nyní Koudelka „odhalil“ neuvěřitelnou ruskou mašinérii Voice of Europe“, o kterém do jeho odhalení slyšel asi jen Koudelka. Projekt, který vlastnil Polák, projekt s ročním obratem 2 000 000 korun v permanentní ztrátě, projekt, který měl návštěvnost v Evropě neuvěřitelných 3000. A světe div se, napojení na něj byl Václav Klaus, Petr Bystroň, jakýsi rakouský plukovník, který je 7 let vyšetřovaný za spousty deliktů atd. Pochopitelně mainstream se do toho pořádně „opřel“, a tak tu máme „putinovské partaje“ – AfD v Německu, FPÖ v Rakousku – kteří přibyli k údajnému proputinovskému táboru ze Slovenska, Maďarska či nejnověji Wilderse v Nizozemí.

Nezbývá než popřát evropským voličům, aby odolali těmto podrazům a dezinformační kampani mainstreamu proti pronárodním silám. V opačném případě můžeme čekat posun Evropy na úroveň Bangladéše. Bude v daleko větší míře pokračovat – v lepším případě – ekonomická devastace Evropy a návrat do doby kamenné. V daleko větší míře se budou dovážet afroislámské kriminální živly, budete svítit loučemi a heterosexualita bude uzákoněna jako nelegální, přejdeme do digitálního holokaustu se sociálním kreditem, můžeme očekávat další vakcinační genocidu evropského obyvatelstva pomocí Gatesova WHO, vousatá slečna s pérem bude chodit na rodově neutrální záchody. To v tom lepším případě. V tom horším případě bude následovat jaderná apokalypsa, do které se nás snaží fašizující  bruselská klika nahnat válkou na Ukrajině. Putin už poslal Evropě výstrahu, Ukrajině vypnul elektřinu a Evropě vypálil dva zásobníky plynu na Ukrajině se 7 miliardami kubíků plynu. Díky tomu vzrostla skokově cena elektřiny v Evropě o 20 % a plynu o 15 %.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. v době, která se kvapem blíží a bude následovat hned po současném období zmaru, bude povolání kata velice prestižní…i když, kdo ví. Možná to odedřou
    ti stejní z lotyšska a gruzie jako tenkrát na majdanu. Kdo z nás by se špinil.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*