No migration, no war, no gender! Dokážeme zachránit Evropu před novodobými soudruhy?
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Evropa se pohybuje na hranici útlaku a svobody. Nadcházející eurovolby rozhodnou, kterou stranu si Evropa vybere. Současné bruselské vedení musí odejít. Nezaslouží si další šanci. V Bruselu musí dojít ke změně. Progresivní liberálové dnes cítí nebezpečí, protože konec této éry znamená i jejich konec. Už aby skončili. Oni jsou skutečnou hrozbou pro naše životy a pro naši osobní i národní svobodu.

„Musíme to udělat! Musíme obsadit Brusel, odsunout byrokraty stranou a vzít věci do svých rukou!“

Viktor Orbán pojmenoval dnešní situaci v Evropské unii pod nadvládou progresivistů, i snahy o ovlivnění voleb v Maďarsku s cílem instalovat loutkovou vládu, která bude podřízená Bruselu a Washingtonu.

Dnešní progresivisté jsou jako komunisté.

Viktor Orbán v Budapešti na konferenci CPAC:

“Progresivní liberálové dnes cítí nebezpečí, protože konec této éry znamená i jejich konec.”

Dnešní progresivisty přirovnal tvrdě ke komunistům… A odůvodnil to. Pro jejich úspěch bylo podle něj totiž klíčových pět věcí:

1. Změna definice, co je normální.
(Podepisuji, být normální je dnes skoro nebezpečné.)

2. Zneužití státních orgánů k šíření jejich myšlenek.
(Podepisuji. Stát je zneužíván ve prospěch jedněch a nefunguje tam, kde má.)

3. Prezentace odlišných názorů jako „bezpečnostní hrozby“.
(Podepisuji. Sama tomu čelím jako zkušená advokátka více jak tři roky.)

4. Pronásledování oponentů novináři.
(Podepisuji. Snaha nás „neposlušné“ profesně i názorově dehonestovat ze strany některých médií je trvalá).

5. Zneužití státního aparátu k jejich pronásledování.
(Podepisuji. Co by se mělo vyšetřovat se naopak neděje. Vládne už autocenzura jako kdysi.)

Tedy: Už aby skončili. Oni jsou skutečnou hrozbou pro naše životy a pro naši osobní i národní svobodu… A zneužívají k tomu moci a státního aparátu. Ano, a to už tady kdysi bylo.

Viktor Orbán to definoval správně a přesně. Jsou to opravdu novodobí komunisté. I s oním centrálním plánováním a snahou mít přehled absolutně o všem, a zakazováním nepohodlných názorů i lidí a akcí. Sami jsou neschopní, tak schopné umlčují… Urážejí…

Musí to skončit. Postačuje k tomu pud sebezáchovy. Ale musí přijít už velmi rychle. Viktor Orbán to dnes řekl natvrdo. Musíme Evropu zachránit před novodobými soudruhy. Jak prosté. O to více důležité.

Jeho projev byl projevem odpovědného státníka, premiéra sebevědomé země a muže na svém místě. [zdroj]

„To, co se děje v Bruselu už je komunismus nebo ještě něco horšího?“

Sbalte si klobouky a odejděte!

Maďarský premiér Viktor Orbán zahájil kampaň před červnovými eurovolbami ostrým útokem na vedení Evropské unie. „Musí odejít,“ zdůraznil předseda maďarské vlády. Vytasil se se slogany o tom, že Maďarsko musí zabezpečit mír a bezpečnost pro své občany, ochránit rodiny a děti. „No migration, no war, no gender!“ vzkázal Bruselu v angličtině.

Orbán ve svém projevu konstatoval, že v Bruselu je všechno špatně. „Vedení zklamalo, evropské hospodářství skomírá, ukrajinské obilí ničí evropské farmáře, přes hranice proudí migranti, roste kriminalita, je stále víc násilí, chtějí převychovávat děti a dát je do rukou gender aktivistů,“ vypočítával maďarský premiér ve videu zveřejněném na sociální síti.

„Co se dá za této situace dělat? Především mluvme jasně. Pokud špatně vykonáváš svůj mandát, dostal jsi do problémů své voliče a už od tebe ani nic neočekávají, můžeš udělat jediné: vezmeš si klobouk a odejdeš. Současné bruselské vedení musí odejít. Nezaslouží si další šanci. V Bruselu musí dojít ke změně,“ dodal Orbán.
Opět nechyběl Soros

V souvislosti s válkou Ruska proti Ukrajině Orbán zdůraznil, že pokud by v Maďarsku nebyla u moci jeho strana FIDESZ, Maďarsko by už bylo „po krk“ ve válce, protože v Bruselu je „válečná nálada“.

„Proválečné vlády, bruselští byrokraté a György Soros posílají miliony dolarů levici, která má zabezpečit změnu a proválečnou vládu. Loutkovou vládu, která bude podřízená Bruselu a Washingtonu,“ uvedl Orbán, který jméno amerického finančníka maďarského původu George Sorose zmiňuje v mnoha svých vystoupeních.

Orbán se vrátil také k nedávné události, kdy v Bruselu policie narušila konferenci konzervativních a nacionalistických osobností. Starosta městské části Saint-Josse-ten-Noode, kde se konference konala, uvedl, že krajní pravice „zde není vítaná“. Tamní soud však konferenci nakonec povolil. Kromě Orbána na konferenci vystoupil například také jeden ze strůjců brexitu Nigel Farage. „Na tomto příkladu každý může vidět, že Evropa se pohybuje na hranici útlaku a svobody. Nadcházející eurovolby rozhodnou, kterou stranu si Evropa vybere,“ konstatoval Orbán. [zdroj]

Geert Wilders v Budapešti na konferenci CPAC:

“Stůjte na straně rodiny, stůjte na straně své země, stůjte na straně pravdy a zvítězíte!”

“V Holandsku došlo k revoluci našich voličů, kteří už měli dost všech lží. A pokud budete mít odvahu, tak k ní dojde i u vás. Protože odvaha je základ statečnosti a statečnost je nezbytná k dosažení změny. Proto buďte odvážní. A změna brzy přijde.”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. přitom stačí aby jednotlive státy řekly eu končí a je vymalováno….jenže to by nesměli být v čele států kolaborantští sluhové a lizřitě

  2. bez obrany násilím nezmůžeme nic. Je na nás pácháno násilí měkkou formou už po dlouhý čas. Budeme-li se bránit měkce (spoléhat na volby ) , bude to trvat dlouho a ONI budou mít stále náskok ve svém likvidačním úsilí. Cesta ke “svobodě” vedla vždy přes mnohé rány a mrtvoly spolubojovníků. Dobrým slovem se nevítězí.

  3. Pan Nespokojený by rád rozbìjel,revolucinoval,vše dle něho špatně.Ovšem jak by na té hromadě trosek pak lidem zajistil tu skvělou budoucnost ani slovo.Jak jinak.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*