My vám ty naše děti nedáme!
Sdílet článek:

PZ

Ekonomická expertka a členka předsednictva strany PRO Ivana Turková se vyjádřila k podle ní zvrácenému a odpornému pokrytectví našich vládnoucích elit. A závěrem vzkázala: My vám naše děti nedáme!

Ivana Turková se nechala inspirovat článkem, který před lety vyšel na serveru České televize s názvem “Starosta Prahy 6 Kolář se kvůli výhrůžkám skrývá na neznámém místě. Ochranu mají i Novotný a Hřib” A vše dala do souvislostí s tím, po čem volají nespokojení občané i dnes. Připomněla i protivládní demonstrace na Václavském náměstí, které organizovala strana PRO.

„Toto je přesně ta pokrytecká politika, o které jsem mluvila na Václaváku. Toto je přesně to zvrácené odporné pokrytectví a rodina Kolářů je všech pokrytců král!

Takže, až vás váš otec vezme za ruku, navléknete si SPOLU maskáče, na záda plnou polní a půjdete na frontu bojovat, tak potom budeme možná věřit, že se nebojíte postavit Rusku.

Až si dáte na ten billboard jsem pro zrušení výjimky z branné povinnosti politiků a jejich rodinných příslušníků, tak potom vám to budeme věřit, do té doby zalezte a zmlkněte, protože jste jen trapný gaučový chciválek. Zatím jste uměl jen kopat do pomníku v Praze a poté se rychle schovat tatíkovi pod sukni před neexistujícím agentem, vy trapný hrdino.

Cituji gaučového hrdinu: „Nechci, aby bylo Česko bezpečným přístavem pro ruské agenty. V Praze se předávaly peníze, na ovlivnění voleb do EP. Z Prahy řídí rusáci vlivové operace pro celou Evropu. Pořád jsme jim nesebrali ty domy, pořád Rusko vlastní celý kus Bubenče. Dokud bude Česko centrem ruských rozvědčíků budu prudit.“

Pokud to myslíte vážně s tím pruděním, tak nemusíte chodit daleko k ruským rozvědčíkům, můžete začít u svého otce, který vehementně pomáhal našemu rozvědčíkovi, aby se dostal na Hrad.

A o tom předávání peněz v Praze, obzvláště v jisté odsácké kampeličce, kde si “někdo” odnese v baťohu 350 milionů v hotovosti, byste zase mohl domluvit a zeptat se vašeho fialového předsedy, to bylo na ovlivněni koho a čeho!?

Vy tady bojujete proti Rusku a Putinovi, ale když jde o prachy, tak ty vám nesmrdí. Když už budete konfrontovat otce s těmi rozvědčíky, tak mu také domluvte a vysvětlete, že „Putinova“ GazpromBank je v Rusku a že fakt není dobré dělat PR americké společnosti, kterou váš otec zastupuje, a která se snaží obcházet sankce proti Rusku, aby se byznysová kolečka nezastavila.

Inu, hledej stopu peněz – přivede tě k pravdě, že pane pokrytecký hrdino. Jestli si myslíte, stejně jako Macron, že v rámci „koalice ochotných“, pošlete východ bojovat dobrovolně na Ukrajinu proti Rusku a západ bude z bezpečné vzdálenosti sledovat zabíjení našich synů a vnuků a mastit si kapsu, tak jste naivní idioti, proto upravuji a výstižněji doplňuji „koalice ochotných idiotů“!

“My vám ty naše děti nedáme!” napsala Ivana Turková ze strany PRO.

prvnizpravy.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 3,59 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Tenhle zrzoun se nebojí postavit Rusku, ale byl posranej strachy ze sochy již dávno mrtvého Koněva. A to tak, že s ním po Břevnově musela chodit ochranka.Tohle je rodinka opravdu ! Tahle rodina pochází z Budějic a byli aktivní i za druhé světové. Kdo něco ví, tak to přihoďte.

  2. Když jenerál Prdelka se svým Bratrstvem Ikvé Sto vybájili a následně vybubnovali, že by v zavazadlech pachatelů detonace ве Врбйетици́х mohl být jářku třeba i рициновы́ olej, tudlevá neohrožený Kolářík se s preventivně posra*ou prdelí raději ukryl do hluboké ilegality. A teď, hopsá, už se prý nebojí, vojáček pod postelí!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*