Fauciho odhalené emaily: „Roušky nefungují, covid je umělý a vakcíny jsou zbytečné”
Sdílet článek:
V posledních pár dnech se zveřejnily tisíce emailů Anthony Fauciho, jednoho z předních představitelů v USA, který měl na starosti reakci na covid pandemii, a který také financoval neetický výzkum „získané funkce” ve Wuhanském institutu virologie.

Dobrý večer a vítejte v Tucker Carlson Tonight. Naprostá podvodnost Tonyho Fauciho je teď očividná a široce uznávaná, ale vždy to tak nebylo. V březnu minulého roku jsme v tomto pořadu s Faucim dělali rozhovor. Přistupovali jsme k němu s respektem, brali jsme jeho odpovědi vážně. Jsme Američani, tak jsme předpokládali, že člověk, co má na starosti chránit USA před covidem, musí být racionální a působivý. Také jsme si mysleli, že musí být upřímný. Ale mýlili jsme se.

Brzy bylo jasné, že Fauci je jen další nechutný federální byrokrat, hluboce politický a často neupřímný. Co je ale více šokující, pak jsme zjistili, že samotný Fauci měl podíl na pandemii, se kterou měl bojovat. Fauci podporoval bizarní a nebezpečné experimenty, které podle všeho covid vytvořily. K těmto závěrům jsme dospěli postupně… na základě důkazů, které se v průběhu roku naakumulovaly.

Dnes večer jich máme celou kopu. Buzzfeed na základě svobodného přístupu k informacím získal tisíce emailů pro a od Tony Fauciho, datující na začátek zimy 2020. Tyto emaily kolektivně ukazují, že Tony Fauci měl od začátku obavy, že veřejnost může dojít k závěru, že covid přišel z Wuhanského institutu virologie. Proč by se Tony Fauci obával, že by si to Američané mysleli? Možná protože Tony Fauci dobře věděl, že v tom stejném institutu financoval experimenty „získané funkce”.

Emaily prokazují, že Fauci o tom pod přísahou lhal. Poslechněte si tuto výměnu, která začala večer 31. ledna 2020. Byl to pátek před půlnocí. První emaily přišel od imunologa Kristian Andersona, který pracuje ve výzkumném institutu Scripps. Anderson varoval Fauciho, že Covid byl podle všeho v laboratoři upraven. Cituji: „Neobvyklé rysy viru tvoří velmi malou část genomu (méně ne 0,1 %), tudíž je třeba detailní pohled na všechny sekvence, aby šlo vidět, že některé rysy potenciálně vypadají, že jsou uměle vytvořené.”

Tony Fauci další den, 1. února, odpověděl: „Díky, Kristiane. Brzy si zavoláme.” Fauci pak poslal urgentní email svému zástupci, Hugh Auchinclossovi. Předmět toho emailu velkými písmeny byl: „DŮLEŽITÉ”. Cituji: „Hugh, musíme si nutně tohle ráno promluvit. Měj svůj telefon zapnutý. Předčti si tento dokument a také email, který ti přepošlu. Dnes budeš mít úkoly, které je třeba udělat.” V příloze toho emailu byl dokument s názvem „Baric, Shi et al – Nature medicine – získaná funkce SARS.pdf” Jméno Baric odkazuje na Ralpha Barica, virologa z USA, který spolupracoval s Wuhanským institutem virologie. Baric spolupracoval se ženou Shi Zhengliovou, známou jako „netopýří žena”, protože manipuluje s koronaviry, které infikují netopýry.

To ona byla „Shi” v příloze. Mějte na mysli, že Tony Fauci během nedávného vyslýchání od senátora Randa Paula popíral, že tento stejný Ralph Baric prováděl výzkum získané funkce. Znovu… tohle je Ralph Baric v příloze Fauciho emailu, který měl název „Baric, Shi et al. – získaná funkce SARS.pdf” A přesto, pod přísahou před americkým kongresem, Fauci to popřel.

Fauci: Dr. Baric neprovádí výzkum získané funkce, a pokud ano, tak v souladu se zásadami a v Severní Karolíně. Když se podíváte na grant a na zprávy o postupu práce, není to získaná funkce, navzdory faktu, že lidé o tom tweetují.

Tucker: Nebylo to jen na Twitteru. Bylo to ve Fauciho vlastním emailu. To nyní vypadá jako křivá přísaha. Víme, že na začátku minulého roku bylo hodně lidí v úřadu NIH, kteří se obávali, že covid nevzniknul přirozeně. Báli se, že byl uměle upraven v čínské laboratoři. A přesto byli odhodlaní ta fakta před veřejností skrýt. Znovu… proč? 1. února 2020, Fauci měl hovor s několika špičkovými virology.

Většina detailů toho hovoru je před veřejností skryta. Víme, že hovor souvisel s dokumentem s názvem „Srovnání koronavirových sekvencí”. Jeremy Farrar, britský lékař, který vede výzkumnou neziskovku, všem na hovoru připomněl, že to, co říkají, je přísně tajné. Cituji: „Informace a diskuze je sdílena důvěrně a nemá se sdílet, dokud nebude shoda na dalších krocích.”

Farrar v dalším emailu přeposlal článek z webu ZeroHedge. Ten článek mluvil o tom, že koronavirus mohl být vytvořen jako biologická zbraň. Nyní víme, že je to pravděpodobnější vysvětlení než to, kterému jsme nejprve věřili, a které nám říkala média, což je, že koronavirus přišel z netopýra. A přesto za zločin, že to řekli nahlas – což je pravděpodobnější vysvětlení – ZeroHedge byli zabanování ze sociálních sítí. Až donedávna jste nemohli říkat, že covid mohl být uměle vytvořen. Proč jste to nemohli říkat?

Ověřovatelé faktů to neumožnili. Proč? Protože Tony Fauci ujistil technologické giganty, že koronavirus nemohl být uměle vytvořen. Technologičtí giganti tudíž tohle téma cenzurovali. Sledujte, jak Fauci lže.

Fauci: Skupina vysoce kvalifikovaných evolučních virologů se podívala na sekvence a na sekvence v netopýrech, jak se vyvíjí, a na mutace, kterými se to dostalo do bodu, kde je to nyní, a to naprosto odpovídá přenosu ze zvířete na člověka.

Tucker: To bylo 17. dubna 2020. Velmi krátce po začátku této pandemie.

To, co Tony Fauci tehdy tvrdil, že se ví, se nemohlo nezvratně vědět. To byla lež. Tony Fauci řekl, že to ví, protože špičkoví výzkumníci nezvratně rozhodli, že tohle muselo přirozeně přeskočit ze zvířete na člověka. Ale v té době to nemohl vědět. To nebylo upřímné. Dva dny poté, co to řekl, jeden virolog, kterého Tony Fauci financoval, aby prováděl nebezpečné experimenty s koronavirem ve Wuhanu, mu písemně poděkoval za pomoc. Ten muž, Peter Daszak, si stěžoval, že peníze od daňových poplatníků, které přijmul na tyto experimenty, byly „veřejným terčem zpráv reportérů Fox News”.

Daszak byl přesto stále vděčný za podporu Fauciho. Cituji: „Chci vyjádřit osobní poděkování jménem našich zaměstnanců a spolupracovníků”. Většina tohoto konkrétního emailu od Daszaka Faucimu byla skryta, a to v rámci FOI sekce B7A. Ta konkrétní výjimka v zákonu o svobodném přístupu k informacím se týká, cituji: „záznamů nebo informací shromážděných pro účely policie, ale pouze do míry, do jaké by šlo důvodně očekávat, že předložení… těch dokumentů… by narušilo postupy policie.” Jsou Peter Daszak a Tony Fauci cílem trestního vyšetřování? Můžeme jen doufat, že ano. Rozhodně si to zaslouží.

V tuto chvíli to nelze říct jistě. Víme, že Fauci nelhal jen o původu covidu, a že předstíral věci, které nemohl vědět. Také v klíčových ohledech lhal o vakcínách. Zeke Emanuel, bývalý pracovník z Obamovy vlády, v březnu 2020 napsal Faucimu prostou otázku, kterou jsme se ptali několikrát. Jsou lidé, kteří se zotavili z covidu, obecně imunní proti opětovné nákaze covidem? To se týká asi 100 milionů Američanů, takže nejde o bezvýznamnou otázku. Fauci odpověděl: „V tomto ohledu nejsou žádné důkazy, ale předpoklad je, že po nákaze se vytvoří značná imunita.” Ano, to lze předpokládat… vždy jsme to předpokládali.

Studie teď navíc ukazují, že je to pravda. Lidé, kteří měli covid a zotavili se, téměř nikdy znovu na covid neonemocní. Takže nemusí být očkováni. Tony Fauci to přesto do dnešního dne veřejně nepřiznal. Ve svém emailu Zeke Emanuelovi přiznal něco jiného, co je nyní také zřejmé. Chirurgické roušky, které všichni nosíme, vlastně nefungují. Nabízí velmi malou ochranu před Covidem. Alespoň jedna studie ukazuje, že mohou urychlit přenos virů. Ve zkratce jde jen o klam. Přesto Fauci pod přísahou znovu tvrdil naprostý opak.

R. Paul: Říkáte všem, aby nosili roušku, ať prodělali nákazu nebo měli vakcínu. Já říkám, že mají imunitu, a všichni s tím souhlasí. Jaké máte studie o tom, že očkovaní lidé nebo ti, co covid prodělali, tu nákazu šíří? Pokud ji nešíříme, není to jen divadlo?

Fauci: Ne, není…

R. Paul: Vy jste měl vakcínu a nosíte dvě roušky… není to divadlo?

Fauci: Ne… a jsme znovu u divadla. Jen pro záznam uvedu, že roušky nejsou divadlo. Roušky chrání.

R. Paul: Pokud máte imunitu, jsou divadlo. Pokud už máte imunitu, nosíte roušku, jen aby se ostatní cítili lépe. Nenosíte ji, protože je to vědecky odůvodněné.

Fauci: S tím s vámi naprosto nesouhlasím.

Tucker: Rand Paul je lékař, je chytrý… To, co právě řekl, je pravda… a věda ukazuje, že je to pravda. Mezi upřímnými lidmi se o tomto moc nedebatuje… je to jasné. Ale Tony Fauci tvrdil, že to není pravda… lhal. Proč by lhal? Zde je jeden důvod. Email ukazuje, že Tony Fauci pravidelně mluví s Billem Gatesem. To je zvláštní… Bill Gates není lékař, není vědec. Bill Gates je velmi bohatý muž, který vydělal miliardy tvorbou průměrného softwaru pro počítače do kanceláří.

Proč by Tony Fauci byl v tak pravidelném kontaktu s Billem Gatesem? Výraz Bill Gates se v jeho emailech vyskytuje více jak 20x. Měl Bill Gates nějaký profit z toho, jakým způsobem Tony Fauci radil během covidu? To by rozhodně stálo za to vědět. A to ihned.

A přesto to nevíme nebo média se to nesnaží zjistit. Tady se podívejte, jak CNN o těch emailech dnes mluvili. Cituji: „Tisíce emailů od a pro Dr. Fauciho odhalují tíhu, která souvisela s jeho rolí jakožto vzácným zdrojem upřímnosti v covidovém krizovém štábu Trumpovy vlády.” Dokážete si představit více neupřímný popis čehokoliv?! Je to těžké… Mimochodem… nebylo to jen CNN. Při dnešní tiskové konferenci Bílého domu se nikdo na emaily neptal… žádný reportér. Ale neměli byste být překvapeni… jasně, že se na to neptali. Tony Fauci je příliš velký, aby byl v tuto chvíli zpochybňován.

Cituji: „Pane bože…” když volič Bidena loni v březnu napsal Tony Faucimu: „Je něco, co pro vás mohu udělat, kromě toho, že jsem vděčná?” „Umyjte mi chodidla vašimi slzami,” Fauci mohl odpovědět. Nemůžeme s jistotou říct, že jí tak odpověděl… nemáme jeho odpověď. Víme, že v bohatých sousedstvích napříč severozápadním Washingtonem DC můžete stále vidět transparenty se slovy: „Děkujeme, dr. Fauci.” Co vám to ukazuje? Ukazuje vám to, že Tony Fauci už není věděc, pokud kdy nějakým byl. Tony Fauci je postava náboženského uctívání. Je Ježíšem pro lidi, kteří nevěří v Boha.

Zdroj, překlad: David Formánek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*