Gallant: „Členové Hamásu mají dvě možnosti: bezpodmínečnou kapitulaci nebo smrt“
Sdílet článek:

INN

Ministr obrany se setkal s piloty a posádkou letectva na základně Nevatim, řekl, že „každá raketa má svou adresu“.

Ministr obrany Yoav Gallant dnes ráno (v úterý) dorazil na leteckou základnu Nevatim a promluvil s piloty, členy posádek a techniky stíhací letky ‚Adir‘. Velitel základny, brigádní generál Yotam Sigler, ministrovi podrobně popsal rozsáhlou operační činnost pilotů v posledních dnech bojů v Gaze.

Gallant na závěr návštěvy řekl: „Setkal jsem se s piloty, navigátory, operátory, posádkami letadel a pozemním personálem. Máme být na co pyšní, počet přihlášených je mnohem vyšší než 100 procent a sbor plní své mise velmi úspěšně.“

„Naše letadla dosáhnou každého bodu, tento letoun má mnoho misí – ale každá střela má svou adresu. Zasáhneme každého člena Hamásu,“ řekl.

„Členové Hamásu mají dvě možnosti: buď zemřou tam, kde jsou, nebo se bezpodmínečně vzdají, třetí možnost neexistuje. Organizaci Hamás zničíme a zbavíme ji všech jejích schopností,“ uzavřel Gallant.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Přeji Izraeli ten nejlepší a nejdrsnější výsledek. Izrael je momentálně jediná zem, která opravdu bojuje s islámem a ví, že prohra by znamenala konec Izraele. Né Ukrajina, ale Izrael bojuje za nás. Jsou chytří, odvážní a nadšeně budou chránit svoji zem. Budou ji chránit i ženy i když třeba v zázemí. Celej Izrael se postaví. Porovnejte s Ukrajinou, kde zdrhnul kdo mohl a velké množství zdrhlo i k nepříteli.

  2. J.Ale nikdo nezdrhl pane,naopak Ukrajina ukázala celému světu,když se postavila obrovské přesile bandě vojaku,zločincu a vrahů,jak se brání rodina a vlast proti zotročení.Ti uteklí jsou stejného ražení jaké zde někteří,kteři by hrůzou oněmeli kdyby se měla zavést branná povinnost bránit naší vlast.Možna by jste se divil sám sobě když by jste taky utekl.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*