Glosa MM: Americké biologické laboratoře na Ukrajině a OSN
Sdílet článek:

Západní země se obávají vytvoření komise Rady bezpečnosti OSN, která by vyšetřila činnost amerických biologických laboratoří na Ukrajině, prohlásil první náměstek stálého zástupce Ruska v OSN Dmitrij Poljanskij.
“Litujeme, že naši západní kolegové sabotovali vyjednávání o návrhu rezoluce. Ukázalo se, že západní země se prostě bojí vytvořit komisi, která by posoudila příslušné materiály předložené Ruskem a vyšetřila je, jak stanoví konvence o biologických zbraních. Západním zemím se zvláště nelíbilo, že by členy komise měly být všechny země Rady bezpečnosti.“

Německá společnost Uniper , která 40% plynu nakupovala v Rusku a nyní musí dovážet mnohem dražší plyn odjinud, skončila v prvních třech měsících letošního roku se ztrátou 40 miliard eur. Německá vláda v září firmu odkoupila, aby nepřenesla zvýšené náklady na koncové zákazníky, za což dosud zaplatila 30 miliard eur.
A nyní kontrolní otázka: Těch třicet miliard eur zaplatí kdo, když ne němečtí daňoví poplatníci, tedy přímo i nepřímo koncoví zákazníci?

Švýcarsko odmítlo další německou žádost o povolení vývozu munice švýcarské výroby z Německa na Ukrajinu s odůvodněním, že by to porušilo švýcarskou neutralitu.
Německá ministryně obrany Christone Lambrechtová napsala vládě v Bernu a žádala o povolení dodat 12.400 švýcarských nábojů do protiletadlových tanků Gepard, které Berlín již Ukrajině slíbil.
Švýcarská vláda však odpověděla: „Vzhledem k principu neutrality Švýcarsko nemůže povolit žádost o dodání válečného materiálu švýcarského původu na Ukrajinu, neboť ta je v mezinárodním konfliktu. Vzhledem k tomu, že legální situace zůstává nezměněna, transfer švýcarského válečného materiálu je stále nemožný.
Švýcarsko totiž již jednu takovou žádost zamítlo v červnu.
ona, oni a jáNezapomínejte na vánoce!

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. V Glose uváděná fakta svědčí o mnohém. Bohužel, stále je tu množsví lidí, kteří milují Ukrajince jenom proto, že mají naučeno nenávidět Rusy.

 2. A proč by teda měli Rusové brát ohledy na nějaký tzv. západ, divím se že až tolik vyměkli, jsou tam žoldáci z cizích krajů? Zaměřit a tvrdě likvidovat, jediná cesta aby si to ta pakáž příště rozmyslela.
  Ono je to celé dění kolem ukradiny takové záhadné. Byli doby kdy se konflikty řešili rázně, notabene Yankees to dělá do dnes, žádné ohledy ani s civilním obyvatelstvem.

 3. Rusko pri hlasovaní o vytvorení komisie a prešetrení danej skutočnosti podporila len Čína. Proti sa vyslovili USA, Británia a Francúzsko a zvyšných desať členských krajín sa hlasovania zdržalo. Kolektívny Západ nechce medzinárodné vyšetrovanie mimoriadne nebezpečnej skutočnosti, keď americkí vojenskí „vedci“ sa na Ukrajine zaoberajú činnosťou, ktorá je prísne zakázaná v samotných USA.
  https://www.slovenskaiskra.sk/transatlantisti-odmietli-vysetrovanie-vyvoja-biologickych-zbrani-v-americkych-vojenskych-laboratoriach-na-ukrajine/

  • Nulandová to v slabé chvilce přiznala, že na UA americké laboratoře byly…,protože v USA být podle zákona nemohou…

 4. Na svobodnem svete muzou diskutovat pouze ti,co pomlouvaji ceskou vladu a siri prokremelskou propagandu.Budu informovat na vsech webech,pokud me nepresvedci o opaku.

 5. 134 statu sveta v OSN jednoznacne odsoudilo dobyvacnou valku ,poruseni uzemni celistvosti a anexi(kradez) na Ukrajine.Pro byli pouze 4 staty.Timto se agresor samozrejme nechlubi,a jeho pomocnicci neustale hledaji skulinky,jak omlouvat napadeni suverenniho statu svou pomlouvacnou propagandou.Je naprosto timto jasne,kdo taha za nitky a co je cilem.Takze pozor.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*