Glosa MM: Konsolidační balíček
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Konsolidační balíček obsahuje 55 opatření, řekl po dopoledním jednání s ministrem financí Zbyňkem Stanjurou (ODS) prezident Petr Pavel.
To je skvělé! Padesát pět škrtů nesmyslných výdajů a žádné zvyšování daní, předpokládám…

Běžní občané dopady úsporného balíčku pocítí, potvrdila Novinkám v rozhovoru šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09).
Zajímavá zpráva. Zapomněla ovšem dodat, kdío jsou to „neběžní“ občané.
Na druhou stranu lze předpokládat, že voliči pětikoalice se jistě rádi uskromní a nadále bzudou tuto nejlepší vládu, kterou jsme kdy měli, piodporovat.

Náměstkyně ukrajinského ministra obrany Hanna Maljarová popřela zprávy z ruských účtů na Telegramu, podle nichž měl v bojích na východě Ukrajiny zahynout Valerij Zalužnyj, vrchní velitel ukrajinských ozbrojených sil.
Tolik zpráva. Taková dezinformace se řeší lehce a elegantně: vrchní velitel se objeví v přímém vysílání televize.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

7 Comments

 1. Mě by zajímala konkrétní čísla o státních výdajích na podporu kyjevského režimu: vyzbrojování a výcvik ukrajinské armády, poskytování “půjček”, všestranné zajištění 400 000 Ukrajinců na území ČR. Zajímal by mě i rozbor vlivu protiruských sankcí na stav české ekonomiky.

  • Tak to by zajímalo spoustu lidí, ale nečekáte doufám, že se to od vládních parazitů dovíte. Pokud by náhodou něco zveřejnili tak jedině vhodně upravené a nic neříkající. Ovčané mají být udržováni v nevědomosti, jedině tak neremcají a zaměřují svou pozornost na médii vhodně vytvořené kauzy koho mají milovat nebo nenávidět.

 2. T.Vas by melo spíš nez dusledek valky zajimat a rozebrat přicinu valky,zda je vubec mozne uvažovat nad tim,ze se jaderna mocnost muze obavat napadení kymkoliv,kdyz na vlastni oci vidí cely svet nejenom ona,ze se kazdy třese strachy tam poslat jednu jedinou bombičku.A Vy tedy mate dukaz,a resite pomoc trpicimu narodu a jeho naklady.Samozrejme vnutit ceskym obcanum pocit,ze za to muze ta oběť a nikoliv agresor upirajici existenci sousednimu statu.To ovsem zde obcanum vzdy zapomenete připomenout.

  • Hlupáčku,
   Kolikrát jsem Ti posílal, ať si nastuduješ příčinu té hnusné války? A ty si jak MAGOR stále vedeš svou. Rozumíš psanému textu? NE? Tak jsem Ti naposílal i videa. Ani tomu nerozumíš? Pak Ti není pomoci a jsi jen tlachal MAGOR.

 3. D.Copak copak se stalo? Kolecko se polamalo pane?To mate z toho asi vecneho studování vite? Zaměřte se na praxi a budete hned vedet kdo je dobyvacny agresor cizich uzemí ktereho odsoudilo 140 statů OSN kromě Vás a kdo je obět.No a podle zavalení Evropy miliony uprchliku z Ukrajiny budete hned vedet,ze neutikaji ani jeden jediny treba do Beloruska.A přitom by to zvladli na kole.No a když tak pekne porad studujete,tak vysvetlete jak je mozne ze RF upira existenci statu,ktereho naopak měla chránit,kdyz se vzdá jadernych zbraní.Tak to vidite ty sliby.Tak ještě studujte.

  • RF neupírá existenci žádnému státu. V tomto konkrétním případě chce (už od roku 2014), aby se Ukrajina chovala ke svým obyvatelům s mateřským jazykem ruským na Donbase civilizovaně.
   Jinak máte možnost narukovat na Ukrajinu a bít Rusy – nic vám nebrání.

 4. V.Vy by jste pořad někoho bil,protoze jste na Ukrajine mezi mima žil,přesne vite kdo za co můze a nam předkládate sve zivotni zkušenosti z té doby.Tak to jo,to Vam musime věřit.To se neda nic delat.A nějake OSN a 141 statu sveta nam do toho nemá co kecat.Tak ještě že Vas tu máme.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*