Glosa MM: Až 300 tisíc dětí v České republice nemá pediatra
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Až 300 tisíc dětí v České republice nemá pediatra.
Možná by stálo za to uvažovat o tom, že by se do vzdálených ordinací dopravovaly těmi 246 bojovými vozidly CV 90, které nezbytně potřebujeme nebo dopravovaly letadly F 35 k vyšetření a ošetření do ciziny.
Mimochodem, je to už 26 let, co vláda shodila ze stolu návrh reformy zdravotnictví, který jsem tehdy vypracoval s odborným týmem na ministerstvu zdravotnictví, a to s tím, že není zapotřebí nic měnit.

Bavorská tajná služba může sledovat celou bavorskou pobočku populistické až krajně pravicové strany Alternativa pro Německo (AfD), a to za použití nejen veřejných zdrojů, ale také zpravodajských prostředků. Dnes to oznámil bavorský správní soudní dvůr, který rozhodl ve zrychleném řízení. Proti verdiktu se není možné odvolat.
Strach z nadcházejících volebních výsledků roste a roste…

Ukrajinské ministerstvo zahraničí vyjádřilo nespokojenost s rozhodnutím berlínské opery obnovit spolupráci s ruskou zpěvačkou Annou Netrebko, která byla kvůli situaci na Ukrajině v březnu 2022 přerušena.
„Hlas Ukrajiny v Německu by měl být vždy slyšet více než hlas sopranistky Anny Netrebko,“ stojí v prohlášení ukrajinského ministerstva zahraničí.
Zdá se, že Ukrajinci dělají vše pro to, aby se svým vydíráním postupně znechutili celému světu, dodávám.

Drtivá většina z tisíců migrantů, kteří v posledních dnech zahltili italský ostrov Lampedusa, jsou mladí muži. Říkají, že pocházejí z Mali, Súdánu, Pobřeží slonoviny a Guineje.

Ivan Hoffmann:
Globalizace mainstreamu brání otevřené debatě o politice, ekologii, ekonomice či migraci. Odstup provázený pochybností, nedůvěrou, skepsí je v hlavním proudu nežádoucí. Globalizace nemá žádný plán „B“, nepřipouští alternativu, vše, co nesouzní s hlavním proudem ignoruje, vytěsňuje na periférii. Mainstream je alergický na pochybnost, zda vnucované pravdy nejsou konstrukty budovanými na písku. Je alergický na podezření, že se tady hraje s falešnými kartami. Alergický na nezávislé myšlení a vlastní názor, pokud tento protiřečí vnucovanému „narativu“.

Čtenář glos P. V. mi napsal:
Loňská studie Economic Policy Institute (EPi) zjistila, že vedoucí pracovníci společností vydělávají 399 krát víc, než je průměrný plat jejich zaměstnanců, zatímco v roce 1965 to bylo 20 krát víc.
Je to ještě kapitalismus nebo otrokářství?

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Hlas Ukrajiny by měl být v Německu více slyšet? To myslí hlas té Ukrajiny, která se hlásí k odkazu Bandery, představitele ukrajinské formy nacismu?

  2. T.Pane Bandera by jenom ziral,jak jeden stat se snaži bezduvodně zlikvidovat druhý stát ve stylu Hitlerovskeho Nemecka.A že se tam oni k něčemu hlásí?.Vite kolik lidí na světě se k něčemu hlásí?.Třeba i v tè Vaši oblibenè RF nekteří k neonacismu? Tak to rozbombardujeme celý svět na cimpr capr kvůli pár magorům? No ale duvod napadeni Ukrajiny bude asi jiný jak v diplomove praci popsal pan už nežijici velitel zlocincu a vrahů.Tak poštudujete.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*