Glosa MM: Bankovní problémy
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Současná česká zahraniční politika, tedy neochvějná podpora Ukrajiny a Zeleného údělu spolu s výjezdy politiků na Tchai – wan je projevem našeho premiantství (jak říká premiér Fiala) neboli lokajství (jak říkal TGM).

Ruská agrese i rostoucí asertivita hrozí nabourat dosud platný mezinárodní řád vystavěný na dohodnutých pravidlech a spolupráci. V projevu k českým velvyslancům na Pražském hradě to dnes řekl prezident Petr Pavel.
Předpokládám, že měl kupříkladu na mysli spolupráci dle platných mezinárodních dohod se Srbskem, Libyí, Irákem, Afganistánem, Syrií a dalšími zeměmi.

Železniční doprava v některých regionech Polska byla o víkendu narušena kvůli tomu, že někdo vyslal nouzové rádiové signály k zastavení vlaků. V některých případech byla podle polských médií na pozadí signálu slyšet ruská hymna.
Aneb kterak lze vážnou zprávu změnit ve frašku…

Komerční banka, Air Bank, Fio Banka, ČSOB a Česká spořitelna. To jsou banky, které postihly ve středu technické problémy – výpadky měly webové stránky a internetové i mobilní bankovnictví. Bezpečnostní experti Check Pointu uvedly, že za útokem stojí ruská hacktivistická skupina NoName057(16).
Že by byla na pozadí také slyšet ruská hymna?

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*