Glosa MM: Česká spořitelna zůstane generálním partnerem VŠE
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Česká spořitelna zůstane generálním partnerem VŠE i v případě, že Miroslav Ševčík zůstane děkanem Národohospodářské fakulty. Podle mluvčího spořitelny Filipa Hrubého nelze podporu studentů VŠE podmiňovat odvoláním či setrváním děkana jakékoliv fakulty.
Dodávám:
Ještě by pan Hrubý měl zveřejnit, co jim na jejich protiševčíkovskou aktivitu řekli majitelé České spořitelny, že tak náhle otočili o 180 stupňů.

Během pěti měsíců otřásly Ministerstvem zahraničních věcí tři náhlá a předčasná úmrtí vysoce postavených českých diplomatů – „ve službě“ a v ostře sledovaných destinacích.
Příčiny jejich skonu Černínský palác nezveřejnil, jde o osobní informace týkající se zdravotního stavu.
Ministr zahraničí Lipavský nyní českým diplomatům napsal dopis, ve kterém je nabádá, aby mysleli na to, že „každá práce má své zdravé hranice“.
Tolik zpráva. A teď si představte, že to někteří proputinovští dezoláti dávají do souvislosti s očkováním proti covidu a připomínají řadu stejně náhlých úmrtí mezi sportovci a svými známými.

Zdeněk Koudelka:
Dezolát je další vývojové stadium revanšisty, buržoazního reakcionáře, zaprodance amerického imperialismu, kontrarevolucionáře, ztroskotance a podvratné inteligence.
A vyznačuje se čtenářskou gramotností, kritickým myšlením a rezistencí na státní propagandu…

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Prorežimní snaživci v České spořitelně zřejmě dostali za uši od vedoucích z Rakouska, kde si zatím na tyto totalitní praktiky nepotrpí. K dehonestujícím nálepkám typu “dezolát, chcimír” apod. se uchylují lidé frustrovaní nedostatkem svých argumentů, čehož příčinou je buď to, že se objektivně žádné logické protiargumenty nenabízejí, nebo je příčinou jejich obyčejná rozumová slabost.

  2. T.Zeptejte se pana autora co to je totalita kterou zažil,jak se pro ti ní bránil a čím,a zda mohl tak mohutně publikovat o čemkoliv tak hrdinně jak dnes.A budete v obraze.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*