Glosa MM: Co to ty cikány v Brně napadlo?
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN):
Já jsem docela netrpělivý člověk, takže bych si ze své povahy přál, aby Rusko už na kolenou prosilo, abychom je konečně zase vzali na palubu a pustili tam nějaké zboží, bez kterého evidentně nepřežijí. To se evidentně neděje.
Jedním z důvodů je možná až překvapující schopnost Ruska se rychle přeorientovat na nalezení toho, co by na trhu mělo chybět nějakou domácí náhražkou, zdaleka ne v té kvalitě, na jakou byli bohatí Rusové zvyklí, není to McDonald, je to nějaká Točka, asi to není moc k jídlu, ale prostě je to jakási válečná náhražka. Některé věci, které měly chybět na trhu, si Rusové sami nějakým méně hodnotným způsobem nahradí.
Dodávám:
A teď si uvědomte, že tento myslitel je ministrem současné vlády…

Co to ty cikány v Brně napadlo? Copak se dnes říká pravda? Představte si, že vyčetli ministru vnitra Rakušanovi, že přijímá statisíce ukrajinských imigrantů, z nichž tu spousta nemá co pohledávat, neboť by měla bojovat na Ukrajině za svoji vlast.
Jenže kterým Ukrajincům se chce dobrovolně umírat za cizí zájmy a zkorumpovaný režim, že ano?

Al Jazeera:
Vysocí američtí vojenští představitelé prohlašují, že Ukrajina bude čelit v nadcházející ofenzívě proti ruským silám tvrdým střetům, a že celá kampaň na znovuzískání obsazených území je bude stát pravděpodobně vysokou cenu.
Dodávám:
Všimněte si, jak se v těchto zprávách nikdy nemluví o spoustě zbytečně mrtvých a zraněných, jako by to byla počítačová hra.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Bývalý eurosoudruh politický náměstek postpubertálního arogantního spratka Lipavského a stranický turista (OF/ODA/VPM/STAN) nikdy nezklame. Kam ho postavíš tam vše zkurví a ještě se při tom dokonale zesměšní. Jedinkrát v životě měl záchvat slušnosti (podpora Izraele) aby pak o to hlouběji vlezl do arabské zadnice…

  2. Jako by to byla počítačová hra……no ona asi je, tedy pro Amíky. Ukrajina daleko a pámbu vysoko.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*