Glosa MM: Konec války může být urychlen jen zvýšenými dodávkami dělostřelectva a tanků




Sdílet článek:
Platy vrcholných politiků od ledna vzrostou o zhruba 12,7 procenta. Podle sdělení ministerstva práce a sociálních věcí, které bylo publikováno ve Sbírce zákonů, si tak poslanci a senátoři polepší měsíčně o 11 600 korun na 102 400 a prezident o 38 500 na 341 200 korun. Skokově vzrostou i platy ministrů.
Doufám, že nejste závistiví a přejete jim to, neboť si to zaslouží. Vždyť výsledky jejich politiky můžete přece obdivovat dnes a denně. A pochvala Fialy a spol. od von der Leyenové a dalších velikánů světové politiky také není zadarmo…

.
Poradce ukrajinského prezidenta Mychajlo Podoljak evropským partnerům:
Konec války může být urychlen jen zvýšenými dodávkami dělostřelectva a tanků.
.
Slova k zapamatování:
Zelenskyj přislíbil svým spoluobčanům, že Ukrajinci udrží svůj Bachmut.

.

Vánoce, vánoce přicházejí…

.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Nebýt amerických “přátel” skončila by snaha západních Ukrajinců ukrajinizovat devítimiliónovou ruskou menšinu jen na papíře ideologockých statí. Takhle do tohoto “úsilí” byla sebezničujícím způsobem zatažena celá Evropa.

    • Kdyz zapad nepomohl ceske republice v roce 1939,bylo to špatně.Ted kdyz pomaha stejně postizene zemi,je to zase špatně.Nastesti pro par jednotlivcu.Opakovat stejnou chybu by byla uz ostuda.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*