Glosa MM: Máš podezření na nebezpečné nebo nelegální chování na sítích? Můžeš se obrátit na policii
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Máš podezření na nebezpečné nebo nelegální chování na sítích? Můžeš se obrátit na policii,“ píše Rakušanovo ministerstvo vnitra na sociálních sítích. Společně se sdělením se objevil obrázek s výzvou, aby lidé udávali podezřelé chování druhých. „Nahlas nebezpečné nebo nelegální chování.“
Dodávám:
Poslušně hlásím, že chování této vlády a ministra vnitra Rakušana obzvláště je nebezpečné!

Bezpečnostní expert Rob Geist Pinfold z University v Durhamu:
Hamás jako organizaci nemůžete zničit vojenskou silou. Hamás je hnutí, které má okolo 20 až 25 tisíc bojovníků. Můžete snížit bojové schopnosti jeho ozbrojeného křídla, pořád je tu ale 80 až 90 tisíc jedinců, kteří vykonávají další činnosti. Tuhle část organizace nemůžete zničit vojenskou silou. Nemůžete zničit myšlenku, na které stojí.

Slova k zapamatování:
„Ceny energií nebudou růst o desítky procent. Cena silové elektřiny neustále klesá, lidé tak budou platit převážně jako letos, nebo maximálně v průměru o jednotky procent více. Žádné navýšení o desítky procent nehrozí, žádné drastické navýšení cen energií se nekoná a každý, kdo říká něco jiného, tak lže a šíří paniku,“ uvedl premiér Fiala na tiskové konferenci.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*