Kdo ještě věří České televizi?
Sdílet článek:

V horní části obrázku vidíte screen obrazovky, kde se hovoří o děsivých dopadech ukrajinské války a o řádění ruských vojáků. A je tam použitý obrázek, který je ale fotografií z Moravy po řádění tornáda. Důkaz je vidět v dolní části obrázku.

To je opravdu pikantní nachytání na “švestkách”. Celou dobu, co působím na sociálních sítích mě “příznivci” České televize školí z toho, že nesmím používat ani přiznané ilustrační fotografie. Že vždy musím mít všechno přesně. Proč ne, přizpůsobila jsem se tomu.

Co ale není dovoleno volovi, je dovoleno pánovi… Česká televize může takto nepokrytě manipulovat s emocemi diváků a nikdo ji z ničeho neviní. Její diváci ale mohou udělat jedno – přestat ČT sledovat a hlavně – přestat ji brát jako objektivní médium!

 

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*