Glosa MM: Nedostatek amerických peněz
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Al Jazeera:
Představitelé členských zemí EU doufají, že se jim podaří najít shodu na migrační a azylové politice předtím, než nastanou očekávaná volební vítězství pravicových stran, které jsou proti současné migrační politice EU.

CNN:
Nedostatek amerických peněz by se mohl stát během týdnů pro Kyjev problémem na bojišti, obávají se vysocí američtí představitelé.
Dodávám:
Stále ještě tvrdíte, že nejde o proxy válku USA s Ruskem, kdy Američané a jejich spojenci dodávají peníze a zbraně a Ukrajina životy mladých mužů? To se to válčí ze svých bezpečných pracoven, že ano?

Americký časopis The Nation:
Manželka ukrajinského prezidenta Zelenského Olena utratila během pobytu v New Yorku, kde její manžel požadoval v OSN další peníze, v klenotnictví Cartier přes milion dolarů za šperky. Její účet zveřejnila jedna ze zaměstnankyň obchodu, která byla následně propuštěna.

Jindřich Rajchl na Pravém prostoru:
Dostal se mi do rukou interní materiál odboru terorismu a extrémismu na ministerstvu vnitra, kde jsme označeni za bezpečnostní hrozbu pro ČR, protože prý prosazujeme následující témata:
Anticovid
Ekonomická a energetická krize (ceny energií a inflace)
Kritika podpory Ukrajiny
Musím říct, že zejména téma “Anticovid” mě opravdu pobavilo. Autor dokumentu, kterému se to trochu popletlo, měl patrně na mysli Antiwax, protože předpokládám, že Pro-covid tady není snad nikdo. I když u Gatese, Fauciho, Pfizeru a Moderny si nejsem tak úplně jistý.
Teď už si jen říkám, co se teprve stane, až zjistí, že jsme také:
PRO ochranu bezpečnosti našich občanů, a tedy proti masové migraci
PRO podporu tradiční rodiny, a tedy proti LGBTQ indoktrinaci našich dětí na základních a středních školách
PRO ochranu naší půdy, krajiny a životního prostředí, a tedy proti falešné ideologii zvané green deal
PRO návrat rovnosti občanů před zákonem, a tedy proti politickým procesům iniciovaným Rakušanovým KRITem
PRO snížení platů našich politiků a zvýšení důchodů
PRO řádné hospodaření s veřejnými penězi, a tedy proti systematickému rozkrádání našich společných financí a živení politických neziskovek
PRO mír, a tedy proti válečnému štvaní
To se patrně dostaneme někam na úroveň Usámy bin Ládina.
My však nepředstavujeme nebezpečí pro Českou republiku, my představujeme nebezpečí pro naši vládu a všechny ty svazáky, které Rakušan na těchto pochybných odborech ministerstva vnitra živí.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Dovolím si na tomto místě poukázat na ještě jeden zajímavý střípek z těchto dní. Radní Přibyslavi by rádi z náměstí odstranili pomník rudoarmějců padlých při osvobozování města. Mají však kocourkovské dilema, protože jeden z padlých by měl být dnes úředně milovaný Ukrajinec. Kdybych chtěl být ošklivý, ještě bych jim to ztížil. Měli by správně dopátrat, jestli se ten nebohý Ukrajinec považoval za Ukrajince nebo za Rusa…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*