Glosa MM: Novým generálním ředitelem České televize byl zvolen Jan Souček
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Novým generálním ředitelem České televize byl zvolen Jan Souček, dosavadní ředitel brněnského studia ČT.
Dle jeho slov mezi hlavní priority své činnosti počítá nastartování nové úrovně komunikace nejen uvnitř televize, ale i s radou a s politickou reprezentací.
Dodávám:
Doufám jen, že nastartuje i komunikaci s občany, kteří si všechny zaměstnance televize platí, a konečně jim sdělí, jak je s jejich penězi nakládáno, a to včetně výše platů jednotlivých televizních prominentů.

Premiér Fiala nevylučuje, ač je na okamžité vyloučení:
„Pokud budeme letos muset šetřit, což nevylučuji, tak nechceme, abychom směřovali někam do infrastruktury nebo do něčeho, co prostě garantuje naši další prosperitu, ale snažili bychom se šetřit na provozních nákladech státu, ale jak to bude, to uvidíme teprve v dalších dnech. Proto se tématem nebudeme zabývat dnes, protože čísla o tom, jak se skutečně vyvíjí rozpočet letošního roku, uvidíme až v průběhu léta. Co je pozitivní, že zatím se výdaje vyvíjejí víceméně tak, jak jsme předpokládali,“

Společnost Disney cenzurovala oscarový film Francouzská spojka z roku 1971 v hlavní roli s Genem Hackmanem. Z filmu zmizel krátký dialog, ve kterém se objeví hláška „nikdy nevěř negrovi“. Tu původně pronesl Hackman poté, co byl jeho policejní kolega pobodán drogovým dealerem černé pleti.
Tolik zpráva. Naučení? Nikdy nevěřte těm, kteří pod falešnými dobrotivými záminkami přepisují minulost. Jde jim vždy o vaši budoucnost…

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*