Glosa MM: Podivný puč
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Od 1. července se mění podmínky podpory ubytování pro válečné uprchlíky z Ukrajiny. Novinky.cz k tomu mimo jiné uvádějí, že hrozí hromadné odjezdy zpět na Ukrajinu!
Té hrůze se nedivím, vždyť by to dokazovalo, že spousta Ukrajinců žádní uprchlíci před válkou nebyli a šli jen za lepším.

K situacím podobným tomu podivnému puči Wagnerovců, můj otec podotýkal „v tom, aby se prase vyznalo“. Přiznával tím, že neví, co si o tom má myslet, neboť změť dostupných informací mu to neumožňovala.
Dnes je ovšem téměř povinností mít na vše jasný, vyhraněný názor a přiznat nevědomost se nenosí. Proto se také objevují „zasvěcené“ komentáře s neuvěřitelnou snůškou často protichůdných závěrů a blábolů, v nichž se například můžete dočíst, že Putin přestal být alfa samec.
Čeští politici, jak bývá zvykem, takovou nevědomost nikdy nepřiznají, a proto jsou tradičně na špici pelotonu směšných výroků a komentářů.

Čeština je jazyk vtipný: Jako obvykle došel před Moskvou pervitin…

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Jeste ze pan autor ten puc v 1989 nenazval podivnym.To by se jeho politicka kariera odvijela trošku jinak.Nastesti byl na spravne strane a dneska pro zmenu vse kritizovat.A proč? Protoze dneska může.At zijou svobodne demokraticke staty a svobodni lide v nich.Co by za takovou svbodu kritizovani dali obcane treba RF.

  2. Pánové s blbejma nikdy nediskutujte. Jednak je to ztráta času a jednak jim tím prokazujete laskavost, že je vůbec berete na vědomí…
    Jan Werich

  3. Coapak panove copak se stalo?Ideologii Vam neco vzalo?Tak si přečtěte diplomovou praci pana velitele zlocincu a vrahu a budete konecně v klidu.Jak je vubec mozne ze RF dovolila těm vrahum byt v okupačni armade a poslat je zabijet civilisty,deti,borit mesta,nicit infrastrukturu sousedni zeme? To zakony RF umožnovaly?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*