O ekologickém paradoxu na festivalu v Glastonbury
Sdílet článek:
Přátelé, na obrázku v pozadí vidíte, jak dopadl plac po festivalu v Glastonbury, kde promluvila i opěvovaná švédská ekologická aktivistka Greta Thunberg. Jako vždy horovala za žádné plasty, žádné CO2 a záchranu planety před klimatickou katastrofou.

Třeba zachráníme něčí jiné dětství, když to její jsme jí údajně ukradli.
Liberálové všeho druhu, většinou voliči stran Zelených či Pirátů všeho druhu, se autistické Grety zastávají a obhajují její názory, které by si samozřejmě vzala za své i radikální skupina ekofanatiků Extinction Rebellion.

Předpokládali byste špatně, pokud byste se mysleli, že plac po festivalu dopadne s trávníkem bez plastů a odpadu, bez prohýřených petláhví a sáčků od dvojitých hovězích burgerů.

Dopadlo to totiž přesně naopak.

Je to něco jako náš premiér – některým se to hezky poslouchá, jak mluví, ale problém je v tom, že vždycky zůstane jen u mluvení. Je jedno, kolik ekoaktivistů bude přítomno na festivalu – burger a pivo v kelímku je prostě pro ně důležitější.

A planetu vždycky můžou zachraňovat až od zítra.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*