Novotný je prostě diagnóza
Sdílet článek:

Už dlouhé měsíce možná i roky jsem si zakázala poslouchat Novotných spratka, ale poslouchám pořad Co Čech to politik, abych měla nějaký náhled na názory známých lidí. No to jsem si dala. První co na mně čučelo, byl spratek Novotný a měla jsem poslechnout svůj instinkt a toho lempla vypnout. Nezklamal mě a je to ještě větší blbec než jsem si myslela. On, který nevysloví jedinou větu normálně by ji měl nechat zavřenou a a vyhýbat se všemu co ukazuje jeho nesympatický ksicht. Už jenom vědomí, že tohle kope za vládní ODS je pro ne nepřijatelné a nechci ani pomyslet, že toto hovado o něčem rozhoduje.

Co je to? Tváří se to jako lulan, vypadá to jako lulan, mluví to jako lulan. Je to prostě lulan – spratek Novotný.

  • Proč sem zvete to koště Zuzanu Majerovou zahradníkovou?
  • Proč tady se mnou je to koště v televizi?
  • Proč ji tady máte?
  • Proč tady je?
  • Co tady dělá to koště?
  • Je blbá, nevzdělaná, ubohá a nečte noviny.

Dokud nadával jen Zuzaně Majerové tak jsem si říkala, je to dospělá žena a polička, musí se umět ubránit a něčemu takovému jako je spratek Novotný. Je pravda, že to zvládla s přehledem a to je pro ni moc dobře a určitě tím získá nějaké body. Nejsem její volička, ale toho spratka převyšuje o tři hlavy. Pak následovala poznámka, ze které se mi navalilo, udělalo černo před očima a mít ho před sebou tak si s chutí odplivnu. Na facku to není, protože se do štítím víc jak pavouka.

Ukrajinské děti porážejí naše lemply

Jak vidíte, tak tohle je výrok, které mě naštval a za který by se měl omluvit všem českým matkám. . Jsem zvyklá, že uráží kde kde koho, jednou jsem i já měla tu „čest“, ale já jsem dospělá a takové něco mě nemůžu urazit. Ovšem urazilo milióny matek a já doufám, že pokud jsou mezi nimi voličky ODS, tak se konečně chytnou za hlavu a vyškrtnou je ze svého seznamu volitelných stran, protože tohle je jejich představitel. A víte jak to je. Jaký šel, takový potkal. Trochu jsem si to upravila, sedí to to jak zadek na hrnec. Já vím, že jeho děti za něj nemůžou, ale až dospějí mohou mu ty lemply omlátit o hlavu.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*